Gamescom już niedaleko !

Kategoria: Mount & Blade 2 | Dodał: Zabuleq | Data dodania: 01.08.2016

Gamescom już niedaleko !

Jak sami widzicie informacje na temat Bannerlord'a pojawiają się sporadycznie i dość rzadko, a sami twórcy nie zalewają nas falą informacji by najgorliwsi fani tylko ostrzyli swoje zęby. 

Jednakże społeczność graczy nie pozostaje cierpliwa i doszukuje się każdego szczegółu który chociaż trochę odchyliłby rąbek tajemnicy jakim jest Mount & Blade 2.

Z samej domeny jaką jest YouTube można sie doszukać wielu ciekawych informacji czy to z TVGRYpl czy z zagranicznych kanałów. Przykładowo, zastanawialiście się dlaczego na mapie pokazanej przez twórców widnieją jedynie miasta i wsie, a na targach E3 mogliśmy obejrzeć oblężenie zamku ? Wątek nasuwa się sam, będziemy mogli modyfikować wsie w punkty newralgiczne czasem pewnie niezbędne do obrony królestwa. Wynik jest taki że nawet mapa będzie modyfikowana podczas rozgrywki czy to przez gracza, czy NPC. 

Kolejna ciekawą informacją jest to że handel nie bedzie już polegał na prostej sprzedaży łupów zdobytych podczas ciężkich wojaży naszych oraz naszych kompanów. O nie ! Będzie można handlować dosłownie wszystkim, zaczynając od chleba, a kończąc na lennie. Jak widać wioskami będzie można już swobodnie sprzedawać, jak i skupywać.

Osobiście jestem fanem serii i z niecierpliwością czekam na rozwój wydarzeń, a Gamescom zbliża się wielkimi krokami. Najbardziej chciałbym w tym wydaniu zobaczyć co-op. A wy na co najbardziej czekacie? Piszcie !

Dodaj komentarz

  • Ile jest 5 + 2 ?

Brak komentarzy