Berserker przypomina o War of the Vikings!

Kategoria: War of the Roses | Dodał: Aharo | Data dodania: 20.06.2014

Berserker przypomina o War of the Vikings!

Hej ho Tawernowicze, Paradox Interactive przypomniało o produkcji studia FatShark odpowiedzialnego za grę War of the Roses. Mowa tutaj oczywiście o Wojnie Wikingów, czyli o Wojnie Róż w innej skórze. Ale przejdźmy do sedna.

 

Twórcy wypuścili dwa dni temu nowy materiał wideo w którym zaprezentowali najnowszą klasę postaci w tytułowej nacji, tj. Berskerer. Słynny wojownik z mroźnej północy który potrafi wpaść w niezły szał robiąc niemałe zamieszanie w szeregach wroga. Zresztą zobaczcie sami co twórcy pokazali.

 

Dodatkowo warto sobie przypomnieć opublikowany dwa miesiące zwiastun gry w której widzimy, nie co innego jak War of the Roses w nowej skórce, jednak... Jednak bystre oczy różnice powinny zobaczyć, a nam pozostaje jedynie wyczekiwać premiery, zakasać rękawy i liczyć, że developerzy zaszczycą nas czymś nowym. Enjoy!

 

Dodaj komentarz

  • Ile jest 2 + 2 ?

Komentarze:

  • olodopvp

    k

  • <div style=

    nVVwIw <a href="http://ftctzkfbqcfe.com/">ftctzkfbqcfe</a>, [url=http://ueemixbtntvz.com/]ueemixbtntvz[/url], [link=http://oafqbwjydmyq.com/]oafqbwjydmyq[/link], http://eudijwixehws.com/