Floris Mod Pack

Kategoria: Warband | Tryby Gry: Singleplayer

Pobierz modyfikacje

Floris Expanded Mod Pack jest to zbiór wszelkiej maści modów ulepszających szatę graficzna jak i stronę techniczną gry. Oprócz tego mod zawiera w sobie wielkie mody jak: Diplomacy, Custom Commander, itp. dzięki którym, użytkownik tej modyfikacji otrzyma bardzo obszerny wachlarz możliwości, jakie dotychczas były znacznie ograniczone.

Na dzień dzisiejszy Floris Mod Pack 2.5 oferuje kilka wersji. Tak wiec mając słabszy lub bardziej "wypasiony" sprzęt każdy z graczy może dobrać kompilacje modów, która będzie najlepiej sprawowała się na danym sprzęcie.

  • Basic: Podstawowa wersja, która w zasadzie nie różni sie niczym od Native poza dodanymi ścieżkami dźwiękowymi, efektami specjalnymi i przedmiotami. Tak więc skoro interesuje kogoś lekko rozszerzona wersja Nativa ta opcja jest właśnie dla niego.
  • Gameplay: To zminimalizowana wersja rozszerzonej kompilacji modów. Idealna dla mało wydajnego sprzętu. Ta wersja mimo iż nie jest tak ogromna jak wersja rozszerzona to nadal ma się czym pochwalić i ucieszyć gracza.
  • Expanded: Rozszerzona wersja Florisa, która posiada w sobie dosłownie wszystko. Jeżeli posiadasz naprawdę mocny sprzęt to jest to czego tak naprawdę szukałeś!
  • Dev Suite: Jesteś moderem? Ta opcja jest w sam raz dla ciebie. Tutaj znajdziesz wszelkie źródła i pliki aby móc stworzyć odpowiednią dla siebie wersje Florisa.

TAGI: duży, mapa native(Calradia), kompilacja, ahistoryczny, ulepszenie native