Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [The Deluge][RW] Regiment Wielkopolski  (Przeczytany 31781 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TiCz

• Pijus
  • *
  • Piwa: 2
Odp: [The Deluge][RW] Regiment Wielkopolski
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 18, 2013, 20:47:06 »
Kolego te wszystkie wyzwiska były rzucone w naszą stronę podczas zakończenia meczu, my kulturalnie napisaliśmy GG, a wy z tekstami cytuje " geje", " pedały", " TiCz masz 15 lat, dobranocka Ci się zaczęła". Drugą połowę waszej mapy zagraliśmy 4fun, dlatego widzieliście nagich mężczyzn z berdyszami, pikami i pistoletami. Tym meczem udowodniliście jakim jesteście klanem. Klanem, któremu zależy tylko na zwycięstwu i bez SRC nie mogącym sobie poradzić. Sam też sobie mogę napisać, że u nas były tylko 2 osoby z IG bo 3 inne miały mecz na native, takie tłumaczenie się jest bezsensu. Wszyscy w RW wiemy, że nas nienawidzicie, ale szczerze nas to nic nie obchodzi.
Z poważaniem TiCz

Offline KtoZnaTenZna

• BANITA
  • Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
  • Tak
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 18, 2013, 20:49:02 »
Nie rozumiem dlaczego piszesz "wy" skoro te teksty pisała TYLKO JEDNA osoba.
I nie macie się co tak unosić bo biorąc pod uwagę wynik z pierwszego meczu(dzisiejszy był rewanżem) wygraliśmy z wami.
@Down Cóż, Sarmata przeprosił Peterova.
Tak

Offline TiCz

• Pijus
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 18, 2013, 20:53:00 »
Każdy członek klanu reprezentuje klan, pozatym wasz lider był w tedy obecny i nawet nie pofatygował się, by przeprosić za wasze zachowanie. Chciałbym teraz zakończyć prowadzenie tej dyskusji, gdyż nie chcemy zamknięcia naszego wątku.

P.S Jeżeli nadal macie zamiar dyskutować to zapraszam na PW. Z góry dziękuję.

Offline Ephedrinum

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 4
  • Dziki Pasterz Bandyta
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 18, 2013, 20:55:10 »
Drogi marszałku, wysoka izbo, czcigodny księże biskupie,

Wydarzenia po dzisiejszym meczu skłaniają nas do refleksji nad poważnym problemem, jakim jest nadmiernie szerząca się poprawność polityczna. Ubolewamy nad tym, że środowiska lewicowe zabraniają nam nazywać rzeczy po imieniu, co miało miejsce z chwilą zakończenia tej zaciętej rywalizacji.
Przyznajemy się do rzucania w stronę eR Wu hasłami "geje" oraz "pedały". Nie czujemy się jednak winni temu, co zaszło, gdyż taka reakcja została na nas poniekąd wymuszona.
Oburzeni w finalnych rundach obscenicznymi zachowaniami graczy klanu, któremu rzuciliśmy wyzwanie, postanowiliśmy zareagować. Mówię - obscenicznymi, dlatego, że wrogo miało się to do naturalnych i powszechnie akceptowanych przez społeczeństwo zachowań (nikt bowiem zdrowy nie obnosi się ze swoją golizną i nie zaczyna kontaktów seksualnych na oczach przeciwników i to z osobnikiem tej samej płci). Ubolewamy nad tym, że środowiska gejowskie zmagają się z tak ciężką chorobą, ale zapewniamy i pocieszamy, że można się z niej wyleczyć.
Przemawiam ja - Dziki Pasterz Bandyta i pragnę upomnieć nieletniego autora zamieszczonych screenów, aby nie łapał takich okazji do popisywania się przed użytkownikami forum wysokim poziomem grafiki w grze Mount & Blade Warband. My bowiem też mamy dobry sprzęt.
Smuci nas fakt, iż graczy eR Wu praktycznie zawsze było więcej, jakoby bali się oni, że poniosą dotkliwą klęskę. Smuci nas także to, że sędzia meczowy przebywał na teamspeaku przeciwnej drużyny, co skłania nas do podejrzeń o pewną stronniczość jego zamiarów.

Kończąc to wypracowanie maturalne, pragnę podziękować za dobry, choć niesprawiedliwie przez przeciwników prowadzony mecz. Nie zważając na ich dewiacje, w pełni doceniam umiejętności przynajmniej kilku ich graczy, szczególnie walczących w siodle.

Na koniec pozwolę sobie zacytować słowa naszego narodowego wieszcza Józefa Piłsudskiego:  "Wam kury szczać prowadzić, a nie grać w warbanda".

Podpisano:  Dziki Pasterz Bandyta z SK.

PS. Kończym dyskusję bo zupa stygnie.

Offline mateuszmaciejmajor

• Pijus
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 18, 2013, 21:05:13 »
Przepraszam cie bardzo powołując się na Marszałka i nieudolnie zmieniając treść jego wypowiedzi, stwierdzam że nie odróżniasz gry od życia. A oto słowa Komendanta Piłsudskiego które sobie przemyśl "Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska. Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.". Mam takie pytanie od kiedy Marszałek jest wieszczem narodowym?    Nie jestem z RW jak coś.

Offline Ephedrinum

• Moczymorda
  • *
  • Dziki Pasterz Bandyta
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 18, 2013, 21:09:42 »
Przepraszam cie bardzo powołując się na Marszałka i nieudolnie zmieniając treść jego wypowiedzi, stwierdzam że nie odróżniasz gry od życia.

A to znasz?
"Nie wierz we wszystkie cytaty umieszone w internecie" Józef Piłsudski

Mam takie pytanie od kiedy Marszałek jest wieszczem narodowym? 

Witaj w internetach.

Offline mateuszmaciejmajor

• Pijus
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 18, 2013, 21:13:19 »
A to znasz?
"Nie wierz we wszystkie cytaty umieszone w internecie" Józef Piłsudski

Witaj w internetach.

Raczej w sferze osób niedouczonych... Odsyłam do http://www.jpilsudski.org/ . Czytanie nie boli.

Hmmm, widzę że dalej to samo jest na tej scenie... Niestety niektóre klany nie zmienią swojego zachowania a szkoda.

Offline Czeremis

• Pijus
  • *
  • Piwa: 79
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 18, 2013, 21:20:20 »

Smuci nas fakt, iż graczy eR Wu praktycznie zawsze było więcej, jakoby bali się oni, że poniosą dotkliwą klęskę. Smuci nas także to, że sędzia meczowy przebywał na teamspeaku przeciwnej drużyny, co skłania nas do podejrzeń o pewną stronniczość jego zamiarów.

1) Wskaż mi jakąś sytuację, w której jako sędzia miałem zadziałałać na niekorzyść SK. (Poza 1 ostem za pisanie na ogólnym)
2) Mecz był umawiany na 10 osób, więc RW nie miało obowiązku redukować liczby graczy poniżej 10. Pretensje miejcie tylko i wyłącznie do siebie, że nie przyprowadziliście wystarczająco dużo ludzi.
3) Wyzwiska ze strony SK pojawiły się już po zakończeniu meczu. Cóż, ich serwer, ich prawo do pisania czego chcą, więc to tylko świadczy o poziomie osoby wyzywającej.
Vid Breitenfeld vi togo Pappenheim i vår famn;
vi skrefvo på Kronenbergs brynja vårt namn;
vi svedde grått skägg för Tilly vid Lech;
vi blödde med kungsblod vid Lützens häck.  

Offline patox_pl

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 18, 2013, 21:34:14 »
To może ja nawiąże do meczu. Gratuluje RW wygranego meczu. Widzę, że musiał on byc wyrównany ze względu na wynik. Proszę jednak zauważyc, że ze względu na bardzo ważny mecz w WNL,u większośc 1-wszego składu przyjśc nie mogła, więc władze SK mogły z łatwością powiedziec: Mecz przekładamy nie możemy zebrac składu. Jednak tego nie zrobili i podjeli walkę słabszym składem. Uważam, że sprawą honorową byłoby zdjęcie jednego gracza z RW i balans obydwu teamów, ale to już wasza sprawa:)

Co do wypowiedzi kolegi Majora, chętnie bym użył tu pewnego cytatu ale wole nie narażac się Dyktatorowi^.^, ale naprawde Na meczu nie byłeś nie widziałeś co się tam działo a twoja obiektywna wypowiedź wzoruje się na wypowiedziach innych. Na scenie deluge jestem krótko, ale to co odrazu zauważyłem to to, że to jeszcze bardzo młoda scena pełna przezywających się zawzajem klanów i przemądrzałych wszystko wiedzących ,,pro skillów,,

Zaznaczam, że jestem oczywiście po jednej ze stron( SK ), ponieważ należę do tego klanu, znam ludzi z tego klanu, i wiem na co ich stac, a czego by nigdy nie zrobili. Obiektywnie patrząc miedzy SK a RW jest duża róznica( przedewszystkim w wieku) ale nie zawsze to przekłada się na zachowanie.

Offline Ephedrinum

• Moczymorda
  • *
  • Dziki Pasterz Bandyta
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 18, 2013, 21:43:10 »
1) Wskaż mi jakąś sytuację, w której jako sędzia miałem zadziałałać na niekorzyść SK. (Poza 1 ostem za pisanie na ogólnym)
2) Mecz był umawiany na 10 osób, więc RW nie miało obowiązku redukować liczby graczy poniżej 10. Pretensje miejcie tylko i wyłącznie do siebie, że nie przyprowadziliście wystarczająco dużo ludzi.
3) Wyzwiska ze strony SK pojawiły się już po zakończeniu meczu. Cóż, ich serwer, ich prawo do pisania czego chcą, więc to tylko świadczy o poziomie osoby wyzywającej.

1) A ja nie wiem co ty tam mogłeś wyprawiać bo byłem na innym tsie. Mogłeś, nie wiem, wskazywać nasze położenie? W każdym bądź razie przebywanie na tym samym tsie wywołuje podejrzenia.
2) Ludzi u nas było 10, z tym, że niektórzy mieli problemy z łączem lub z grą i ich wyrzucało. Myśleliśmy, że RW zachowa się jakoś w miarę sprawiedliwie i zredukuje liczbę graczy, ale jak nie to ok. Tak bardzo chcieli mieć przewagę za wszelką cenę to w porządku.
3) Zgadza się, po zakończeniu. Dlatego wyzwiska po upływie czasu meczu, po jego zakończeniu nie powinny nikogo w lidze interesować, zwłaszcza, że to tylko ja, może 2 łącznie osoby rzucały obraźliwymi wyzwiskami.

Offline iwomichu1

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 11
  • Porucznik kawalerii Regimentu Wielkopolskiego
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 18, 2013, 21:52:12 »
@patox_pl - Prawdę mówiąc, o tym że mamy przewagę liczebną to zdaliśmy sobie sprawę dopiero po 6 czy 7 rundzie :). Fakt, to było niegrzeczne, tym bardziej że w lidze zachowaliście się wobec nas miło, pozwalając powtórzyć mecz, który mogliście wygrać walkowerem. Ale co mogę powiedzieć, szybkie głosowanie zdecydowało że gramy jak graliśmy. Ze swojej strony przepraszam :)

@Ephedrinum - Spectator był zablokowany. Jeśli tak bardzo uważasz że znaliśmy wasze położenie to równie dobrze mógł nam to przekazywać członek naszego klanu na rezerwie. Do drugiego punktu nawiązałem w odpowiedzi do Patoxa, ale jeśli chodzi o wyzwiska, to nie jest to Liga i nie ma to wpływu na wynik. Po prostu było to trochę dziwne, że 3 miesiące temu, grając z SK niedość że mimo że mogli mieć walkower to grali z nami jeszcze raz, to jeszcze nigdy nie mieliśmy z nimi żadnych kłótni ani nic. A tutaj nagle po meczu idą ku nam pociski, nie mające żadnego sensu. Co do tego że tylko jeden członek czy dwóch to powiedział, zachowanie jednego członka to zachowanie klanu. Jednak Sarmata przeprosił Zarembę, więc uwazam sprawę za zamkniętą.

RW_Porucznik_Iwomichu

Offline Gregoriian

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 19
  • Znany jako Dalekowidz
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 18, 2013, 22:01:26 »
SK, a ja Was szanowałem.  You were my brother Anakin! :c
(click to show/hide)

Offline Arain

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 18, 2013, 22:26:03 »
Nie było mnie przy całej sprawie także komentarz sobie odpuszczę; tym bardziej, że chyba wystarczająco zostało już na ten temat powiedziane- z różnych stron.

Chciałem się odnieść jednak do słów Waszego wodza, mentora, namiestnika- nie wiem dokładnie kogo, w każdym razie TiCza.
...bez SRC nie mogącym sobie poradzić.

Aż mnie paluszki świerzbią, żeby ładnie Ci tutaj odpowiedzieć.
Powstrzymam się i powiem tylko tyle, że pomyśl zanim coś napiszesz. Tak, to świetni gracze- nie ulega wątpliwości.
Tylko w swoim wąskim myśleniu postaraj się spojrzeć troszkę szerzej i dostrzeż, że taką gadką obrażasz sporą grupę graczy m.in. Woja, czy Sulibora; de facto również nieobecnych podczas meczu.

Z jednej strony RW wzór kurtuazji, ogłady, elokwencji i przede wszystkim dojrzałości. Z drugiej SK- zupełne przeciwieństwo :)

Oszczędzę sobie wyciąganie innych spraw. Po prostu śmieszy mnie to; choć jest to gorzki śmiech, bo niektórzy gotowi są pomyśleć (Ci, którzy czytają ten temat), że tak jest w rzeczywistości.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 18, 2013, 22:56:05 »
Jak było tu już pisane: takie sprawy załatwia się na PW, nie na Tawernie. Kolejne posty będą nagradzane.
Co do multi, to zgłosiłeś stare konto do zbanowania, skoro zakładasz nowe? Nie? No widzisz. Ja wyciszam mutli, z globalnymi się kontaktuj, które ma być zbanowane.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline patox_pl

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 19, 2013, 12:24:08 »
Wybacz Dyktator ale napiszę jeszcze jeden post. Drogi namiestniku RW, jeżeli uważasz, że SK nie może sobie poradzic bez SRC to jesteś w błędzie. Wynik mówi sam za siebie SK bez pomocy kolegów Z SRC było w stanie wyrwac aż 8 rund, a nie oszukujmy się RW nie składa się z samych ludzi ,,pobranych,, z deluge. Nawet na SS widac dwóch DOBRYCH graczy z jednego z najlepszych klanów świata, IG. Jestem pewny, że gdyby na meczu pojawił sie CarpeDiem albo virus, czy nawet moja skromna osoba nie pomogłyby wam np. ShAv ( którego pozdrawiam)

Przykro mi Patox, ale ostrzegałem- będę konsekwentny: 10 pkt.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2013, 12:44:45 wysłana przez Dyktator »