Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [The Deluge][RW] Regiment Wielkopolski  (Przeczytany 31769 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Peterov

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 104
  • Die for the Emperor or die trying
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [The Deluge][RW] Regiment Wielkopolski
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 26, 2013, 16:36:47 »
Co jak co, ale mecz był całkiem udany. Nie zapomnę akcji z Polskim Koniem.

Offline TiCz

• Pijus
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 04, 2013, 15:06:26 »
Wczoraj rozegraliśmy kolejny mecz Ligowy. Graliśmy przeciwko LU na mapach Pole przy rzece oraz Leśne ruiny. Wygraliśmy wynikiem 11:9. Przeciwnikom dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszym etapie Ligi ;).

Offline TiCz

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 10, 2013, 19:48:57 »
Dziś zagraliśmy kolejny mecz ligowy z klanem Wojsko Komputowe. Wygraliśmy z nimi wynikiem 10:9. Mecz odgrywał się na mapach Pole przy rzece oraz Ruiny. Przeciwnikom dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszym etapie Ligii.

Offline Garond_PL

• Opój
  • *
  • Piwa: 7
  • Garrrrond!
    • Mój profil na Steam
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 10, 2013, 20:08:26 »
Równiez gratki i dzięki za grę, mam tylko wąty do sędziego/ admina, który zablokował nam husarię, jednak co by nie mówić, ładna gra ;)
Jestem rozczarowany :oo ze nikt na mnie nie  głosuje :)
Chociaż się przyznam nie zasługuję.

Offline Kserllack

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
  • Kszell - Naczelny Biurokratyzator
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 10, 2013, 22:04:37 »
ja za cholerę nie mogę dojść jak i kiedy była zablokowana, skoro od początku limity były zdjęte;
mam nadzieję że poza tą sprawą nie było problemów z sędzią ;]

Offline Garond_PL

• Opój
  • *
  • Piwa: 7
  • Garrrrond!
    • Mój profil na Steam
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 10, 2013, 22:54:09 »
Nie, nie, wszytsko okej, dzięki ze zechciales sędziować. Myślę, że RW jest zadowolone z wyniku, bo w końcu odegraliście się na nas, rewanż godny uwagi, naprawdę mecz był w pytę emocjonujący, bardoz wyrównana gra. Wygraliście dzięki dokładnie 4 ostatnim sekundom meczu, tak pewno bysmy wyszli z remisem ;) Ładna gra, umiecie się zmobilizować
Jestem rozczarowany :oo ze nikt na mnie nie  głosuje :)
Chociaż się przyznam nie zasługuję.

Offline TiCz

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 27, 2013, 13:49:12 »
vs     

Jutro o godzinie 18/19 rozegramy oficjalny mecz z klanem SK.
Mapy i frakcje:

Mapa RW: Uliczki Krakowa
Frakcja RW: Turcja
Frakcja SK: RON

Mapa SK: Ruiny
Frakcja SK: Turcja
Frakcja RW: RON

Wszystko będzie rozegrane na zasadach ligowych. Przeciwnikom życzymy powodzenia ;)

Namiestnik TiCz

Offline iwomichu1

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 11
  • Porucznik kawalerii Regimentu Wielkopolskiego
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 27, 2013, 14:13:25 »

Miesiąc kwiecień był dla Regimentu Wielkopolskiego miesiącem pełnym wrażeń. Na początku miesiąca, 6 kwietnia, odbył się "Spis ludności". W ten dzień na naszego TS-a stawiło się 47 osób, jak na 55 osobowy klan, całkiem niezły wynik. Tydzień później odbył się event Chocim 1621, na który nasz klan wystawił dwie, ok. 20 osobowe chorągwie (husarską i piechoty łanowej), dwóch naszych członków (Altharis i ja) dowodziło randomami, raczej ze słabym rezultatem gdyż żaden z nas nie mógł przez połowę event'u wbić na serwer. 19 kwietnia odbyliśmy wspólny trening z Chorągwią Wolentarską, w koleżeńskiej oraz miłej atmosferze. Chorągiew kawalerii ustaliła także kolejną datę nieobowiązkowych treningów, mianowicie każdy wtorek o 18.

Do klanu dołączyli:
  • Eragorn
  • Szowek
  • Shartin
  • Artmortis
  • HusarPL

Awanse:
  • Na rangę Pocztowego zostali awansowani Major, MacroTczPL oraz Boromir.
  • Na prestiżową rangę Towarzysza został awansowany Shav.
  • Na podoficerską rangę Chorążego zostali awansowani Piastun oraz Konrad. Piastun na Chorążego piechoty, Konrad na Chorążego kawalerii.
  • Na podoficerską rangę Namiestnika został awansowany Iwomichu, obejmując dowództwo nad Chorągwią kawalerii, podlegając bezpośrednio pod porucznika Altharisa oraz pośrednio pod rotmistrza Askortiego oraz pułkownika Zarembę.

Z klanu odeszli:
Adrian
Czapla

Namiestnik kawalerii Regimentu Wielkopolskiego
Iwomichu
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 19:41:59 wysłana przez iwomichu1 »

RW_Porucznik_Iwomichu

Offline iwomichu1

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 28, 2013, 22:21:55 »
Niestety, 7 - 3 dla Skrzydlatej Kompaniji. Mecz mi się raczej podobał, chociaż ginąłem w ciągu pierwszych 2 minut (tak tak, noobstyle). Ale dziękuję za troskę :)

RW_Porucznik_Iwomichu

Offline TiCz

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 05, 2013, 20:54:59 »

Dziś rozegraliśmy oficjalny mecz z klanem Hakkapeliter. Wygraliśmy wynikiem 15:5. Przeciwnikom dziękuję za dobrą grę i życzę powodzenia :)
Screeny:

(click to show/hide)

Offline TiCz

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 18, 2013, 19:37:39 »

Dziś rozegraliśmy oficjalny rewanżowy mecz z klanem Skrzydlata Kompanija. Wygraliśmy wynikiem 12:8. Przeciwnikom dziękuję za ciekawą dawkę wyzwisk rzuconych w naszą stronę, zapewne nasze następne spotkanie będzie miało miejsce dopiero podczas II sezonu Ligii The Deluge. ;)
Screeny:

(click to show/hide)

Offline KtoZnaTenZna

• BANITA
  • Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
  • Tak
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 18, 2013, 19:45:44 »
I tak jesteśmy lepsi, pozdrawiam. Nie wiem po co graliśmy, ale chyba dla beki bo z naszego składu były tylko 4 osoby(reszta ściągnięta skądś na szybko) no i oczywiście u was było jednego pana więcej. Bez szacunku, Rez. PS Na ruinach was cisnęliśmy pomimo wszystkich wymienionych wyżej niedogodności.
@down Aha.
@michu Cóż, zrobiłem drugie konto z racji tego że już od dawna nie jestem w czwórce i nie mam zamiaru się z nią utożsamiać.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 20:31:31 wysłana przez KtoZnaTenZna »
Tak

Offline DaPietro

• Opój
  • *
  • Piwa: 32
  • Emerytowany pułkownik inżynier 5. Pułku Piechoty
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 18, 2013, 19:51:29 »
Po przegranym meczy wyzywać ? Bieda umysłowa .

Offline iwomichu1

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 18, 2013, 20:11:36 »
Tawerna nie jest raczej miejscem na takie dyskusje, ale skoro zacząłeś to muszę odpowiedzieć.
Gra miała być conajmniej po 10, z tego co przekazał mi TiCz, który umawiał sparing. Na początek sparingu było 11vs11. Nagle zszedł od was jeden gracz, ale tego jednego zdjęliśmy. Zszedł od was jednak kolejny człowiek, a jako że mecz był po 10 zwróciliśmy się do Czeremisa, który sędziował mecz i siedział u nas na TSie. Powiedział że możemy dalej grać 10 bo sparing był tak umówiony. Wygraliśmy pierwszą mapę 9 do 1, drugą przegraliśmy 3 do 7, jednak mieliśmy więcej wygranych rund. Pomijam to co robiliśmy na ostatnich 4 rund, w kazdym razie bieg na golasa z berdyszami nie jest dobrą taktyką. Po ostatniej rundzie, kiedy my pisaliśmy gg od Was szły wyzwiska typu "Pedały" i "Geje" co widać na screenach. Więc wasze niedogodności spowodowaliście sobie sami i nie jest to żadne usprawiedliwienie dla Waszych wyzwisk. Przynajmniej według mnie.

EDIT: BTW, Rez. Nie ma to jak otwarcie przyznawać się do multikonta.

RW_Porucznik_Iwomichu

Offline Abdullah

• Pijus
  • *
  • Piwa: -3
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 18, 2013, 20:36:19 »
Tawerna nie jest raczej miejscem na takie dyskusje, ale skoro zacząłeś to muszę odpowiedzieć.
Gra miała być conajmniej po 10, z tego co przekazał mi TiCz, który umawiał sparing. Na początek sparingu było 11vs11. Nagle zszedł od was jeden gracz, ale tego jednego zdjęliśmy. Zszedł od was jednak kolejny człowiek, a jako że mecz był po 10 zwróciliśmy się do Czeremisa, który sędziował mecz i siedział u nas na TSie. Powiedział że możemy dalej grać 10 bo sparing był tak umówiony. Wygraliśmy pierwszą mapę 9 do 1, drugą przegraliśmy 3 do 7, jednak mieliśmy więcej wygranych rund. Pomijam to co robiliśmy na ostatnich 4 rund, w kazdym razie bieg na golasa z berdyszami nie jest dobrą taktyką. Po ostatniej rundzie, kiedy my pisaliśmy gg od Was szły wyzwiska typu "Pedały" i "Geje" co widać na screenach. Więc wasze niedogodności spowodowaliście sobie sami i nie jest to żadne usprawiedliwienie dla Waszych wyzwisk. Przynajmniej według mnie.

EDIT: BTW, Rez. Nie ma to jak otwarcie przyznawać się do multikonta.
Wybaczcie za te problemy ze składem, ale 4 osoby z pierwszego skladu mialy WNLa. Nie narzekamy na to, że graliście z przewagą. Ten drugi, który zszedł miał problemy z łączem i nie mieliśmy co zrobić. Co do biegu na golasa to cóż za głupotę się płaci. Owe wyzwiska były reakcją na widok gołych mężczyzn lecących na nas z dużymi dzidami, chciałbym też zauważyć, że to wszystko było PO meczu.