Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Bany na serwerach Tawerny, problemy i wątpliwości  (Przeczytany 51290 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zaporoscy_Kozacy

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
  • Zwycięstwo lub śmierć
Odp: Bany na serwerach Tawerny, problemy i wątpliwości
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 15, 2011, 01:17:02 »
Dear Administrators of server "Tawerna", it is true that our fighter (above, Kozak_nvz_Gregory_Gulyanicky) killed these people, but it was due to the fact that the player with the nickname RTF_Templariusz took nick of Markas on Native-mod and thus to display himself as our fighter! Markas did not like it and he reacted to it in predictable ways (who of you would be calm when he sees his nickname with a note of his clan in another players?).
Markas explained in game chat reasons for his behavior. Unfortunately, I could not stop my new warrior, my comrade in this first time, but I ask the administration to ban of trickster (on ID in game), who impersonating as Markas (RTF_Templariusz). I apologize for the behavior of Markas, and forgive his predictable reaction.

Kind regards,
Excuse me, please, I speak and understand on Polish and English across Google-translator

Offline Adiq

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 15, 2011, 09:33:36 »
Ciekawe kto wierzy w te słowa. Hmy..  CHw jak tam wasza opinia o tym? :D

Haha, niezłą bajeczkę wymyślili grupowo... ciekawe ile im zajęło obmyślanie tak chytrego planu :D. Właśnie widać na tym screenie kto pierwszy kogo zabił. Pierwszy zabił mnie(RTF_Skorupa podszywający się pod Templariusz, czyli mój nick z native) po ledwo co zmienianej mapie i pierwszej rundzie.I jeszcze przez kilka rund team killował mnie. To, że zabiłem kolesia z HC to był przypadek bo się odsunął wtedy baran którego chciałem zabić w swojej obronie (Zaraz po respawnie w drugiej rundzie. I potem go przeprosiłem gdy tamten dostał bana przez polla, za te teamkillowanie mnie. Było na serwerze około 15-20 osób, bez powodu by ten troll nie dostał bana wszyscy to widzieli :) ). Poza tym admini maja logi, wy zaś bajeczki i myślę, że w końcu dostaniecie ten bany na które tak ciężko pracujecie od kilku dni ;). adiq, próbuje mścić się za to, że odchodząc zabrałem kilka osób. I odchodząca osoba napisała kilka słów prawdy co się dzieje w tym burdelu na kółkach prowadzonym przez adiq i jego grupkę trolli. Ja już tu nie napiszę więcej bo nie lubię spamić i płakać, wymyślając bajeczki na forach jak te... hmy... dzieciaki lekko ujmując.

Bajeczka powiadasz tak? Sam zacząłeś pisać jakieś bzdury o nas, że team killujemy i trollujemy, nie masz nawet dowodów, tylko bardzo "wiarygodnych" świadków ze swojego klanu. Z tego screena widać, że Skorupa pisze by cię zbanowano za team kill, lecz niestety większość serwera to był twój klan, więc głosowanie zostało odrzucone i następnie zgłoszone drugie na Skorupe i poparte. Nazywasz nasz dzieciakami ??? Spójrz na siebie, robiłeś multikonta by wkurzać Lygrssa i trollować na tawernie, nałogowo grałeś w tibię olewając klan, zniszczyłeś nam kanał na ts i pewnie też forum gdybym cię tam nie zbanował, a teraz masz do mnie pretensję, że zostałeś wyrzucony. Weź się ogarnij człowieku, a nie takie głupoty na forum piszesz, tylko po to by nas wkurzyć. Popieram pomysł ze sprawdzeniem logów, wtedy cała prawda wyjdzie na jaw.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2011, 09:36:47 wysłana przez Adiq »

Offline b@rtu$

• Moderator
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 46
  • RW_Pocztowy_Bartus
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 15, 2011, 09:48:22 »
Panowie powiem szczerze że Admini nie bardzo czytają co tu piszecie. Wejdę na serwer pojawi się jakiś specjalny tk to będzie ban. Nie będę się zastanawiał kto zaczął.
Pozdrawiam
Bartek

Offline Daedalus

• Moderator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 15, 2011, 10:34:45 »
A ja mam dziś chwilę wolnego, to przejrzę w końcu logi i coś mi się zdaje, że gęsto polecą bany.

Offline Archimonde

• Lord Płonącego Legionu
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: -2
  • Nadchodzi zima...
    • Mój Deviant
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 15, 2011, 17:01:05 »
Na początek ja coś dodam od siebie. Ostatnio dosyć często gram na serwerze Tawerny, zwłaszcza wieczorami, i widzę to i owo. Nie napomknę o spamowaniu poolami, przekleństwach, pisaniu po rusku itp, za to o tych TK O których cała afera.
Po pierwsze, przyznam się bez bicia, też czasami team killowałem, niechcący zazwyczaj chociaż raz czy dwa specjalnie, w odpowiedzi na to że ktoś Team Kilnął mnie (dostane pewnie bana, ale trudno, zasłużyłem sobie. Trzeba nauczyć się żyć z konsekwencjami swych czynów, czyż nie?)
Co się tyczy RTF, Skorupy i Adiqa:
Cóż, nie pamiętam żeby którykolwiek z nich TK'ował, nie byłem świadkiem tego ani razu. Czasami kiepsko się zachowują, ale przynajmniej Adiq i Skorupa są czyści (przynajmniej w stosunku do kilku ostatnich dni), przynajmniej nic złego u nich nie widziałem kiedy grałem,  a wręcz przeciwnie, bo dobrze mi się z nimi grało, i to nawet bardzo.
Kozak_nvz_Gregory_Gulyanicky:
J/W, nic nie kojarze, chyba ze 2 razy zrobił team killa, i nigdy nie wydawał mi się że specjalny, bo zawsze przepraszał i zazwyczaj było tak, jak ja miałem, czyli ktoś mu wbiegł pod celownik albo coś.
Kozacy ogólnie wnerwiają czasami. Można z nimi fajnie grać, ale czasami któryś spamuje poolami, często bezsensownymi, piszą po rusku itp.

Pozdro od Archiego Herbu Zagłoba!
"-Czy mogę ci ofiarować mą miłość? -Zwątpienie, zdrada, gorycz oraz ból pamięci bezpowrotnie minionych szczęśliwych chwil zbyt silnie wpisane są w słowo 'miłość', by człek roztropny zechciał jej zawierzyć...”
"– Pozwól też, że dam ci radę płynącą ze szczerego serca: nigdy więcej nie mów, że jesteś nic niewarta. Bo znaczymy tylko tyle, na ile potrafimy wycenić się we własnych oczach."
Jacek Piekara

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 115
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 16, 2011, 07:40:02 »
Tak co do ruskich na serwerze tawerny , są dość denerwujący gdyż zdarzają im sie dni kiedy poprostu respimy się i pada strzał od kozaka , potem pisze coś po rusku , następnie tamta osoba się mści i najczęściej dają poola :/
[OFFTOP] Jakby co to ten templariusz z RTF to nie ja.
Templariusz/Zelo

Offline Zaporoscy_Kozacy

• Pielgrzym
  • *
  • Zwycięstwo lub śmierć
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:12:51 »
Dear Administrators, our clan ("Kozak") does not write in Russian on server "Tawerna"! This was done the Cossacks from another clan with a similar name but different spelling tag!
Can you show me even one screenshot, where our clan ("Kozak") warriors write in Russian!

P.S. Our soldier (Kozak_nvz_Gregory_Gulyanicky) said that nickname, "RTF_Templariusz" belongs to him on mod "Native". So me and our entire clan was misled? (Or we do not properly understand his English!?) I accept the idea that this was the mixing of old grudges and accounts, and I'm disgusted and hurt that was done under my clan tag.  =( 
Prior to this conflict my clan with all had a good relationship! I have not come to you to bicker and make enemies! I'm all its Russian-speaking soldiers (only Russian!) gave strict compliance set with the rules your server and other etiquette. If our new Polish friends-warriors of clan will damage relations with the rest, then we will take strict measures against them.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 13:01:35 wysłana przez Zaporoscy_Kozacy »
Excuse me, please, I speak and understand on Polish and English across Google-translator

Offline mateuszmaciejmajor

• Pijus
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:31:17 »
Panowie Cossacks to nie Kozak,Zaporoscy Kozacy to bardzo mili ludzie, siedzą z klanem RP i nie ma żadnych problemów.Więc proszę o odróżnianie pisze w imieniu Lidera Zaporoskich Kozaków.

Major, proszę cię, zacznij choc trochę dbać o poprawność językową swoich postów, przecież tego nie da się czytać...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 12:41:17 wysłana przez mateuszmaciejmajor »

Offline Strix

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
  • Araneus
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 17, 2011, 17:56:35 »
Witam!
dzisiaj wszedłem na serwer tawerny. Miałem jakieś bugi w grze, nie minęło 5 sekund, a ludzie z serwa już to zauważyli , zagłosowali nad zbanowaniem mnie i wywaliło mnie z serwera (wszystko w 5 sekund)
Chcę tylko powiedzieć, że było to bardzo chamskie. Nie jestem niepełnosprawny i sam bym wyszedł z serwera, bez niczyjej pomocy.

Offline b@rtu$

• Moderator
  • Zbrojny
  • *
  • RW_Pocztowy_Bartus
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 17, 2011, 18:11:32 »
Pewnie nie miałeś banera z wfas. A gracze jeśli nie wytlumaczyli i wywalili odrazu to rzeczywiscie nie ładnie sie zachowali.

Offline Hofiko

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 17, 2011, 18:14:51 »
Maleńka uwaga: tego typu sprawy przedstawiajcie w temacie serwera, a nie administracji. :) A ban minie po kilkudziesięciu minutach.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości - Jarosław Kaczyński

Offline ggpaw

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 17, 2011, 22:37:18 »
Soryy ze nie w temacie ale nie wiecie skąd pobrać WFAS na najnowszą wersje gry

Offline b@rtu$

• Moderator
  • Zbrojny
  • *
  • RW_Pocztowy_Bartus
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 17, 2011, 22:45:04 »
Wystarczy przeczytać tematy i na pewno nazwa któregoś z nich Cie naprowadzi...

Offline Daedalus

• Moderator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 08, 2011, 15:52:07 »
Do grona administratorów dołącza z dniem dzisiejszym EMOsek.

Offline Hofiko

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 08, 2011, 16:28:50 »
Dobry wybór.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości - Jarosław Kaczyński