Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Suchary  (Przeczytany 32147 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 347
  • 21. Pułk Piechoty THD
Odp: Suchary
« Odpowiedź #180 dnia: Listopad 30, 2016, 14:35:40 »
W sieci pojawił się film z Brucem Lee, który odbijał piłeczkę pingpongową nunczaku, zapalał również w ten sposób papierosa i rozbijał Tik Taki.
Zaczęły się dyskusje, czy to możliwe?
Ktoś mówi, że piłeczka nie wytrzymałaby takiego ciosu, ktoś że Bruce Lee nie był zwyczajny, ...
Nic specjalnego.
Chuck Norris odbijał piłeczką pingpongową nunczaka i zapalał Tik Taki papierosem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2016, 19:47:17 wysłana przez Lew »

Offline vtz

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 58
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 08, 2017, 17:39:25 »
Co powiecie na odświeżenie tematu?
Suchar który wymyśliła moja mama:

Z jakiego kamienia ma naszyjnik Beata Szydło?
(click to show/hide)

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:01:34 »
Szalony przestępca  porywa dwie osoby.
Pierwszą jest całkowicie przypadkowa osoba. Nie ma znaczenia jej wiek, płeć, status społeczny. To po prostu osoba. Ktoś.
Drugą jest świadomie wybrana ofiara. To konkretny cel, który nie wie absolutnie nic, o tej pierwszej ofierze.

Szaleniec umieszcza obie osoby na krzesełkach, które podwieszone są do sufitu gigantycznego akwarium, za pomocą lin. Liny zamocowano w taki sposób, że przechodzą przez to drugie krzesełko.
Linę można łatwo przeciąć w taki sposób, że drugie krzesełko wpadnie do wody, bez szkody dla pierwszego krzesełka, lub na odwrót, można też przeciąć obie liny.
Ta całkowicie anonimowa osoba i nasz bohater, zostają przymocowane pasami, zostawia się im jednak wolną ręką. Do dłoni wkłada się obu nożyczki, które przyklejane są super silnym klejem.
Nożyczek nie można wyrzucić.
W wodzi tego akwarium, nad którym zawieszono na wysokości pięciu metrów oba krzesełka, wraz z dwiema osobami, pływają megalodony - to straszliwe rekiny, z przedpotopowego świata, z laserami na głowach.
Dalsza część opowieści, uzależniona jest od bohatera, tej drugiej porwanej osoby. Usłyszelibyśmy więc, od:

Ed Gein - Jedna część mnie chciałaby się z Tobą uprzejmie przywitać. Ta druga, żałuje że nie będę mógł zobaczyć twojej twarzy naciągniętej na manekina w mojej sypialni. Te rekiny wszystko zniszczą. <tnie obie liny>

Matka Teresa - Jak strasznie wygłodzone są te nieszczęsne zwierzęta, oby dane mi było szybko przyjść im z pomocą.

Lenin
- <tnie linę> Komuniści robią dla rekinów więcej niż kapitaliści.

Terry Pratchett
- Zaryzykowałbym twierdzenie, że znaleźliśmy się w niecodziennej sytuacji. To zabawne, prawda?

Mahomet - Gdzież są moi uczniowie, aby przecięli za mnie linę? Hej, ty tam? Jesteś muzułmaninem? A więc przetnij swoją linę sam, w imię Allaha. Te stworzenia czekają na ciebie, są bramami do Seraju. Prorok nie będzie zniżał się do przecinania liny, gdyż praca fizyczna hańbi posłańca Allaha.

Mahatma Gandhi
- Będę teraz w ramach polityki biernego oporu głodował. Jeśli interes Indii będzie tego wymagać, mogę przeciąć dowolną linę, lub obie na raz, ale obecnie uważam, że będzie dla Indii najlepszym unikanie przecinania lin.

Stephen Hawking - Cały czas żyję zagrożony śmiercią, nic nowego. Jesteś może fizykiem? Nie mniej mi za złe, ale mam nadzieję, że nie. Jeśli będziesz próbować mnie rozśmieszać żartami o kocie Schrodingera - to już lepiej tnij moją linę. Sklonowali te megalodony dzięki projektom nad którymi pracowałem!

Józef Stalin <tnie linę> Dobro Z.S.R.R. wymaga teraz wybicia wszystkich członków rodziny tego człowieka, który wpadł kadzi z rybkami, Ławrientij Pawłowicz Beria będzie nadzorował tą akcję.

Adolf Hitler
- <tnie linę> To był Żyd!

Mao Zedong - <tnie linę> Zabiłem jednego człowieka, ale dzień jeszcze się nie skończył.

Bruce Lee
- Nożyczki to straszna broń. Mógłbym cię zabić za jednym zamachem, jak muchę.

Arnold Schwarzenegger - Jesteś republikaninem czy demokratą?

Jezus Chrystus
- Za prawdę, jeśli wpadnę do kadzi z tymi monstrami które więziły Jonasza, to nadstawię policzek, a wy nakarmicie owce chlebem i winem. <tnie swoją linę>

Sasha Grey - Wiem, że chcesz przeciąć moją linę. To takie brudne, zrób to!

Tomasz Beksiński
- Jak zwykle, dzień jak co dzień. Myślę, że ostatnia płyta Pink Flojdów była robiona dla pieniędzy, ale była genialna. <tnie swoją linę>

Kim Dzong Un
- Próbując jak najszybciej przeciąć linę, myli się i przecina własną.

Gracz M&B - Phi, mógłbym przeciąć tą twoją linę szybciej niż ty moją. Zobacz, umówmy się, że róg krzesła to lina - tniemy na trzy-cztery, tak jak w westernie. Gotowy? 1..2...3...4 - HA! Widzisz, byłem szybszy! Nie nadajesz się do klanu!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 22:34:59 wysłana przez Octavian »

Offline Raichu

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
  • Przyboczny marszałka
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 15, 2017, 12:58:16 »
Podobno przed miłością nie uciekniesz, nie skryjesz się, ona sama cię znajdzie. Siedzę z widłami w bunkrze. Póki co spokój.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 628
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 20, 2017, 14:41:17 »
(click to show/hide)
Pozwolę sobie dopisać kilka pozycji:
Marszałek - "Ja was przepraszam, panowie. Ja was bardzo przepraszam, tak nie miało być." <tnie linę>
Kradus - Co zrobiłby mój idol Marszałek... a, tak. <tnie linę>
IvE - HEHE <tnie obie liny>
Stachu Jones - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) <tnie obie liny>
Bojar - Nie szuka Pan może niskooprocentowanego kredytu inwestycyjnego we frankach?
Kokosz - <lina rwie się pod ciężarem i Kokosz razem z krzesłem wpada do akwarium>
Shanty - Ku chwale Rzymu ! <tnie linę>
gnomtraw1 - Śmierć to czasami najlepsze wyjście <tnie swoją linę>
Octavian - Zabawne, to przypomina mi teorię kolorów Goethego. Goethe to w ogóle geniusz był, słuchaj... <pół godziny później>
Drugi z zawieszonych: DOŚĆ! <tnie swoją linę>
Remar - <wyciąga z kieszeni kawałek wungla i rzuca nim prosto w głowę porywacza, ten pada trupem na miejscu> Ale izi jesteś.
Erevan - Jesteś dresiarzem?

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 262
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 20, 2017, 17:19:30 »
Od IIlewa:
"Dobra K**wa.. Jestem przyk**wagotowany na k**wa śmierć. K**wa. ( tnie linę)"

Offline Raichu

• Kmieć
  • *
  • Przyboczny marszałka
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 26, 2017, 17:26:44 »
Na siłowni:
Trener: Na początek proponuję coś nienadwyrężającego…
Ja: Czyli?
Trener: Ławeczkę!
Ja: Idealnie.

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 30, 2017, 20:14:04 »
Piszę w zaciszu mojej pracowni.
Moja osoba nie zasługuje tu na uwagę, liczy się tylko możliwość opowiadania o dziejach bohaterów, moje zadanie jest dokładnie takie, jak nakazuje tradycja. Przeznaczono mi skromną rolę barda, muszę więc pozostawać w cieniu czynów o których opowiadam, ale z pokorą i radością wypełniam ten obowiązek.
Dziś chciałem opowiedzieć historię Włodzia, którego czyny zasługują na upamiętnienie.

Pewnego razu Włodziu wybrał się z wizytą do domu publicznego.
Okazywał jednak swoje zainteresowanie paniom w sposób zbyt entuzjastyczny. Ten akt szczerej sympatii stał się pretekstem dla brutala pracującego na stanowisku ochroniarza do ostrej interwencji.
Nieszczęsny Włodziu odrzucony siłą zdradzieckiego ciosu przeleciał przez drzwi wejściowe, stylizowane na wejście do westernowego salonu, czy jeśli wolicie - saloon'u.
Przemierzając przestrzeń ruchem jednostajnie przyspieszonym zauważył, w jak niesamowity sposób splotło się jego życie, z mitycznym obrazem westernowych bohaterów.
On i śmiali osadnicy przemierzający prerie, ponad sto lat temu - zamrożeni w czasie.
W ten niezwykle celny sposób Włodziu zdefiniował problemy o których pisał Isaac Asimov - gra entropii, wolność wyboru, dynamika grup... tak wiele niesie z sobą ten piękny obraz.

Mam nadzieję, że w choć nikłym stopniu udało mi się uchwycić lekkość tej myśli.
Włodziu od tej pory żywił też szacunek dla ludzi o słusznej masie, wiedząc że ich prawo do zajmowania przestrzeni jest oczywiste i wynika z śmiałości idei, których mają odwagę bronić.
Dziękuję wszystkim za uwagę, mam nadzieję że moją rolę kronikarza wypełniłem godnie, lecz to nie ja zasługuje tu na uwagę. Przygoda Włodzia powinna się stać dla nas wszystkim inspiracją i natchnieniem.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #188 dnia: Maj 02, 2017, 19:57:51 »
(click to show/hide)

Online Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 127
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #189 dnia: Maj 07, 2017, 21:56:16 »
Arka Gdynia Polski Mistrzynia
Zacząłem nazywać to bagno grą
A później grać w tę grę z zimną krwią
Tu gdzie skrupuły jeszcze smacznie śpią
Pamiętaj wszystkie kwiaty w końcu schną
Wiesz o czym mówię, jak znaliśmy się, a się nie znamy
Tu gdzie Bóg to skrót myślowy, ja nie lubię dróg skrótami

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwiec 30, 2017, 13:37:19 »
Zagadka - kto to? Kto zgadnie - ten ma piwo.

(click to show/hide)

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 134
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwiec 30, 2017, 14:25:40 »
Danny Trejo
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 01, 2017, 13:42:34 »
Ja jednak myślę, że to Bruce Campbell w ostatniej klasie szkoły średniej w Michigan.

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 01, 2017, 21:49:41 »
(click to show/hide)

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2017, 19:23:23 wysłana przez Octavian »

Offline Raichu

• Kmieć
  • *
  • Przyboczny marszałka
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 15, 2017, 13:57:15 »
Co to?
A to?
A to co?
Co to?
Co to?
A to?

Myślicie, że to dziecko poznaje świat? Nie, to stara baba w mięsnym szuka wędliny życia.