Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: M&B 2 !!!  (Przeczytany 68581 razy)

Opis tematu:

Offline pat25

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 3
Odp: M&B 2 !!!
« Odpowiedź #405 dnia: Maj 20, 2013, 15:01:56 »
Liczę na nowe oryginalne pomysły w stosunku do rozgrywki, a szczególnie dyplomacją i budową. Oby się nie okazało że Bannerlord to tylko nowa mapa i frakcje....Licze na jakieś fajne skrypty i nowe możliwości dla moderów bo w nich siła Mount&Bladea
Alea iacta est

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #406 dnia: Maj 20, 2013, 15:03:46 »
Z pewnością zmiana będzie znacząca bo to będzie NOWA CZĘŚĆ, a nie tak jak w przypadku Warbanda dodatek. Wątpię by twórcy zaprzepaścili tak doskonałą szansę do wielki sukces.
cześć, co tam

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #407 dnia: Maj 20, 2013, 15:14:51 »
Wątpisz Aharo? A niedawno jeszcze pisałeś, ze nie wierzysz, żeby coś z tego wyszło... czekaj, zaraz znajdę cytat i zedytuję wiadomość.

Cytat: Aharo
Nadzieja matką głupich, bez urazy oczywiście. Mam coraz gorsze przeczucia co do Bannerolda...
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 307
« Odpowiedź #408 dnia: Maj 20, 2013, 15:32:27 »
Polaczek musi ponarzekać - inaczej nie będzie polaczkiem. Jak czytałem te śmieszne posty "dodadzom tylko dwje mapy bo tak zrobili z warbondem111" to śmiać mi się chciało - przecież Warband to TYLKO dodatek który miał wprowadzić multiplayer i ogarnąć system walki, a że przy okazji ktoś pogrzebał dodając HDR + nowa mapa... proszę, nie piszcie więcej takich głupot - był taki krótki filmik na którym pokazali ze dwie sceny z gry, pewnie niektórzy go pamiętają - po samym ruchu konia można stwierdzić że to będzie coś zupełnie nowego.

Offline pat25

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #409 dnia: Maj 20, 2013, 16:17:42 »
Trzymam za nich kciuki bo jakby nie patrzyć M&B jest dla mnie najlepszą gra w jaką grałem :D Może akurat wyjdzie jakas beta przy końcu roku.
Alea iacta est

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #410 dnia: Maj 20, 2013, 16:37:19 »
Wątpisz Aharo? A niedawno jeszcze pisałeś, ze nie wierzysz, żeby coś z tego wyszło... czekaj, zaraz znajdę cytat i zedytuję wiadomość.

Bo nie wierzę, że wyjdzie z tego DOBRA gra dla weterana. Może i będzie to gra w sam raz dla kogoś kto jeszcze nie miał styczności z MB. TW już nie raz pokazało, że nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich sukcesów i porażek.
cześć, co tam

Offline Netoman

• Bajkopisarz
  • Rybałt
  • *
  • Piwa: 127
« Odpowiedź #411 dnia: Maj 20, 2013, 17:32:10 »
O ile gra pozostanie grywalna, to się pokuszę. Mam nadzieję głównie na trudniejszy multiplayer (może więcej jakiś sztuczek typu hitslash i stun oraz jakieś nowe bloki). Nie pogardzę też dużą ilością broni którą można kupić w multi za różną cenę w różnych frakcjach. Przydały się też może system buildów, że np. zapisujesz ulubione dziesięć buildów, dobierasz eq z danej frakcji i dopiero myk zabijać.
Są ludzie którzy grają w moduły gdzie używa się tylko dwóch bloków

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
« Odpowiedź #412 dnia: Maj 20, 2013, 18:50:15 »
Bo nie wierzę, że wyjdzie z tego DOBRA gra dla weterana. Może i będzie to gra w sam raz dla kogoś kto jeszcze nie miał styczności z MB. TW już nie raz pokazało, że nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich sukcesów i porażek.
Nieraz czyli kiedy? Póki co wszystko zapowiada się świetnie - nowy silnik, obiecano zostawić założenia starego systemu walki, większe bitwy, większe wsparcie dla multiplayer i co najważniejsze odwaga że stawiają na mody, w erze beznadziejnych DLC pokroju "5-map-do-multi-i-fajna-pukawa".

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #413 dnia: Maj 20, 2013, 20:03:06 »
Na przykład złe wykorzystanie potencjału Warbanda.

Zapowiedziano aktualnie dużo, jednakże póki co nic nie zobaczyliśmy. Nic sensownego.
cześć, co tam

Offline pat25

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #414 dnia: Maj 20, 2013, 21:07:45 »
WoW o tym że zapowiedziano nowy silnik to nie słyszałem
Licze na turków bo kebaby mają dobre :D
Alea iacta est

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
« Odpowiedź #415 dnia: Maj 20, 2013, 22:23:35 »
Na przykład złe wykorzystanie potencjału Warbanda.

Zapowiedziano aktualnie dużo, jednakże póki co nic nie zobaczyliśmy. Nic sensownego.
Co? Złe wykorzystanie czego? Akurat został wykorzystany w miarę dobrze - to gra niszowa, z przestarzałą grafiką i początkowo niezachęcającą mechaniką. Nie odniesie takiego sukcesu marketingowego jak każualowe Battlefieldy czy CoD.

Offline Aharo

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #416 dnia: Maj 21, 2013, 07:33:52 »
Grafika nie jest wcale zła, a mechanika jak na grę o mieczykach jest wyśmienita dla trybu multiplayer. IMO najlepsza według mnie ze wszystkich aktualnych takich sieciówek. Właśnie te takie "przypadkowe" sukcesy powinni lepiej wykorzystać. Co do marketingu masz rację, TW jest po prostu za biedne na porządną kampanię reklamową.
cześć, co tam

Offline Matim

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 23
  • Matim loves you
« Odpowiedź #417 dnia: Maj 23, 2013, 09:44:43 »
Na stronie moddb zaplanowanego moda, a także w gąszczu tematu wypatrzyłem informację, że wyjście bodajże bety, jest planowane na październik.

Offline pat25

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #418 dnia: Czerwiec 06, 2013, 10:26:20 »
Targi E3 już się zbliżają. Jeśli ktoś zainteresowany to dzisiaj o 19.00 konferencja Konami. W związku z tą imprezą mam nadzieje, że zobaczymy jakiś trailer lub poznamy trochę informacji o Bannerlordzie. Bo na razie oprócz słów że będzie więcej, lepiej to cisza.
Alea iacta est

Offline Michał-Kruk

• Opój
  • *
  • Piwa: -4
« Odpowiedź #419 dnia: Czerwiec 06, 2013, 14:24:15 »
A kiedy te targi E3 dokładnie? Bo w temacie nie jestem :)
"Ilość jest jakością samą w sobie" - Józef Stalin
"Śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to czysta statystyka" - Józef Stalin