Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Piłka nożna - dyskusje  (Przeczytany 49085 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 2
  • Asinus asinorum in saecula saeculorum
Odp: Legia w fazie grupowej LE
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2011, 22:11:14 »
Nie chodzi o to że nie nienawidzę Barcelony;) Po prostu w FC Porto to historia - FC Porto to tacy piłkarze jak Deco którzy kiedyś potrafili grać na każdej pozycji. FC Porto to wygrana całkiem niedawna liga mistrzów wynikiem 3-0 z AS Monaco. To naprawdę dobry klub.

Dodam też że prócz Porto kibicuję Realowi;O

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2011, 22:46:12 »
Nie chodzi o to że nie nienawidzę Barcelony;) Po prostu w FC Porto to historia - FC Porto to tacy piłkarze jak Deco którzy kiedyś potrafili grać na każdej pozycji. FC Porto to wygrana całkiem niedawna liga mistrzów wynikiem 3-0 z AS Monaco. To naprawdę dobry klub.

Dodam też że prócz Porto kibicuję Realowi;O

Deco grał później w Barcelonie - pamiętasz? Ba! Wygrał nawet z nią ligę mistrzów ;)

Porto zagrało BARDZO dobre spotkanie. Wysoki pressing, dobre ustawienie i bardzo dobra fizyczność ich graczy. No ale my mamy Messiego.

Swoją drogą, dyskusja przeradza się z "Legia w fazie grupowej LE" na ogólnie "Piłka nożna". Może by zmienić temat? :P

Offline Gamevinci

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
  • Być czy nie być?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2011, 22:54:17 »
Oglądałem losowanie grup. Legia ma trudną grupę ale wydaje mi się że WYGRA!!!
(click to show/hide)

Nic mi się nie chce...

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2011, 23:29:25 »
Legia i Wisła wcale trudnej grupy nie mają.. wyjście jest możliwe.
Szkoda, że zamiast Śląska nie grał Lech, uważam, ze poznaniacy mieliby ogromne szanse wejść z ekipą Rudnevs - Stillic.
A no i Visca El Barca ! Asysta Messiego przy drugiej bramce... epic ;)

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2011, 23:51:08 »
Uważasz że Śląsk jest obecnie słabszy od Lecha? Bo jak dla mnie duet Diaz - Voskamp sprawdza się świetnie. No i Śląsk nie przegrywa z Górnikiem...

"Mistrz Świata 2011, Mistrz Polski 2010, Wicemistrz Polski 2011 Mistrz Europy 2012

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2011, 00:29:07 »
Uważasz że Śląsk jest obecnie słabszy od Lecha? Bo jak dla mnie duet Diaz - Voskamp sprawdza się świetnie. No i Śląsk nie przegrywa z Górnikiem...
Ojć zadarłem z osobą z okolic Wrocławia ;P
No wiesz, oglądając ich mecze w eliminacjach LE wydaje mi się, że Lech zagrałby lepiej i co za tym idzie, awansował do LE. Ale to tylko moje zdanie ! :)
I tak Górnik, Polonia Wa-wa jak i Bytom i Lechia Gdańsk FTW ;D

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2011, 00:54:20 »
Też mi się wydaję, że Lech by się spiął i wszedł.

Ale nie mnie oceniać, mało się polską piłką interesuję.

Co do Messiego dzisiaj ... podanie miodne, ale przyjęcie i strzał Ceska :x

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • NIE dla ACTA!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:06:17 »
Dziwi mnie jedno, że jeszcze nie zlecieli się antyfani Barcy ze swoimi tekstami, że mecz był ustawiony, że przekupili sędziego...

Prawie zapomniałem, że to temat o Legii.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2011, 11:09:35 wysłana przez Gacek3000 »

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:26:34 »
Mecz był ustawiony, sędzia został przekupiony, Platini i FIFA (czy tam UEFA) wydała odpowiednie dyspozycje i Porto musiało przegrać... :p

Tak serio. Szkoda, że kolejna drużyna, która grała lepiej od Dupy Katalonii znów przegrała. Najpierw w dwumeczu Real, który powinien wygrywać mecze po min. 3:0, a teraz Porto - nie odstające poziomem gry od Barcelony. Ba! Rozbijające ich "magiczną grę". Szkoda...

P.S. Nie jestem kibicem Real'u, a Barcelony nie lubię... tak sam z siebie - nigdy ich nie lubiłem, a pamiętam jeszcze ich mecze z Rivaldo, Figo, Luisem Enrique, Ronaldo czy Mendietą (co prawda dużo to się tam nie nagrał :p) w składzie.

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • NIE dla ACTA!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:48:28 »
Posiadanie piłki - 68% dla Barcelony. Rzeczywiście Porto im dorównywało... Chyba, że mówiłeś o pierwszych minutach pierwszej połowy, to tak.

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 27, 2011, 11:51:56 »
Szkoda, że kolejna drużyna, która grała lepiej od Dupy Katalonii znów przegrała.
Skoro i Real i Porto były lepsze to czemu przegrały z drużyną, która ma obecnie jakieś 70% optymalnej formy ?

Offline Moczymord

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 27, 2011, 12:22:15 »
Taa, a jestem fanem Messiego i Barcy i obstawiałem na Barcę i Barca wygrała cóż to najlepsza drużyna świata :P
A Legi też kibicowałem lecz nie zbyt wierzyłem, że wygra ze Spartakiem.
Ahhh gdy by Radomiak Radom wrócił do ekstraklasy.

PS.Realowi moim zdaniem trochę do Barcy brakuje, najbardziej wkurza mnie ten Murihno jak wsadził jednemu z Barcy palec do nosa np, a Porto dużo brakuje do najlepszych drużyn świata.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2011, 12:28:15 wysłana przez kacperro »
Zbyt wysoka sygnaturka została usunięta. Tak w ogóle 450 pixeli to chyba nowy rekord

Online Kradus

• Moderator Warband
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 214
  • Stanisław Cat Mackiewicz
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 27, 2011, 12:46:10 »
Tak serio. Szkoda, że kolejna drużyna, która grała lepiej od Dupy Katalonii znów przegrała. Najpierw w dwumeczu Real, który powinien wygrywać mecze po min. 3:0, a teraz Porto - nie odstające poziomem gry od Barcelony. Ba! Rozbijające ich "magiczną grę". Szkoda...

Wynik 2:0 chyba mówi sam za siebie. Choć tak naprawdę 3:1 powinno być bo karnego dla Porto nie było, a też Barca miała 2 na sam z bramkarzem w jednej akcji...

Offline Moczymord

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -2
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 27, 2011, 13:14:39 »
Legionista, może zmień temat na dyskusje o piłce nożnej i daj ankietę wolisz barce czy real?

Viva la Barcelona! (czy jakoś tak) :P
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2011, 14:07:28 wysłana przez kacperro »
Zbyt wysoka sygnaturka została usunięta. Tak w ogóle 450 pixeli to chyba nowy rekord

Offline Argaleb

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 27, 2011, 15:52:59 »
Viva la Barcelona! (czy jakoś tak) :P

Szkoda naprawdę szkoda bo karny być powinien...wtedy Porto bez ryzyka spokojnie by się broniło, a to nie doprowadziłoby do utraty kolejnej bramki.

Skoro i Real i Porto były lepsze to czemu przegrały z drużyną, która ma obecnie jakieś 70% optymalnej formy ?

W pucharu króla Barcelona miała 100% formy a i tak nie dała rady Realowi. W lidze 1-1, o meczu Champions League nie będę wspominał bo szkoda moich nerwów. Tak czy siak Barca nie może być wiecznie najlepsza, jej zawodnicy się starzeją - Xavi który robi grę ma już 30 na karku i nie długo ktoś będzie musiał go zastąpić. A póki co w Barcelony nie ma następcy. Real porządnie się wzmocnił - jak dla mnie Coentrao okaże się strzałem w 10 jak wcześniej Ozil i CR7.