Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Wielka Bitwa na 100 lecie niepodległości!

18.11.2018 | Dodał: sir Luca

Zapowiedź Grunwaldu 2018 więcej

[Gamescom 2018] - lekko opóźnione podsumowanie

26.10.2018 | Dodał: Eltarek

A w nim m.in. ukazane po raz pierwszy pełne drzewka jednostek, szczegółowe informacje o frakcjach, umiejętności, lista perków i (...) więcej

Echo Tawerny nr. 1

18.10.2018 | Dodał: Dyktator

Pierwszy numer reaktywowanej gazety forumowej już jest :) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Plebiscyt na Gracza Roku 2018

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: zabijanie jeńców  (Przeczytany 1410 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline borys558

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
zabijanie jeńców
« dnia: Lipiec 16, 2011, 23:14:10 »
Witam. Czy jest sposób (np. mini mod), który pozwoliłby mi na zabijanie moich jeńców? Nie mówię tu o lordach, bo jakbym pozabijał lordów, to nie miałbym z kim walczyć, tylko o zwykłych żołnierzach. Na forum znalazłem tylko link do skryptu, który by na to pozwolił (http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,8652.msg1525822.html#msg1525822), lub taką możliwość włączoną do innego moda. Za skrypt zupełnie nie wiem jak mam się zabrać, a nie chciałbym zmieniać moda, na którym gram.

Offline Medien

• Kmieć
  • *
Odp: zabijanie jeńców
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2011, 17:27:16 »
Nie musisz ich zabijac wystarczy ze wejdziesz Oddział->Klikasz na jeńca->Zwolnij :)

Offline borys558

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 17, 2011, 23:45:55 »
no wiem wiem, ale tak dla zasady można by było ich zutylizować nie wypuszczając ich... byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś powiedział jak wrzucić ten skrypt, do którego link zamieściłem w poprzedniej wiadomości.

Offline emperor123

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2011, 12:12:14 »
w sumie ja polecam bardzo dobrego moda "brytenwalda" w którym jest wiele nowych i ciekawych zmian i wprowadzono wiele nowatorskich rzeczy (jak polowanie, kupno statku i pływanie, bardzo dobrze zrobione zarządzanie własnym zamkiem; szambelan, konstabl, kanclerz, minister) również religię, wiele nowych rzeczy, jednostek, mapa wysp Brytyjskich, dużo więcej wiosek, zamków, miast i państw.

zabijanie jeńców też się znajduje :)

PS. odradzam grać w Brytenwalde 1.134, jest za trudna i pogmatwana, polecam 1.132
Victi Vincimus !

Offline matigeo

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 19, 2011, 12:31:25 »
Brytenwalda jako taka jest dla początkującego bądź też szukającego nowych wrażeń zbyt trudna (za dużo czynników itp.).