Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Przewinienie  (Przeczytany 3763 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline El Vito

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Przewinienie
« dnia: Kwiecień 30, 2011, 18:30:32 »
W dniu dzisiejszym około godziny 18 na serwerze Tawerny byłem świadkiem glitcha, na który osoba w moim mniemaniu prowadząca(admin) przyzwoliła i uznała iż nie jest to glitch. Na screenie jaki zamieszczę jest miejsce gdzie gracz się znajdował. Niestety jego już nie można tam zauważyć, gdyż w momencie gdy napisałem o glitchu, osoba ta zeszła. Ale skoro ktoś bronił tej osoby, to niech pokaże mi, jak w uczciwy i nie wyorzystujący bugów sposób dostać się na ten dach na mapie "Szturm na port"

http://www.przeklej.pl/plik/glitch-bmp-0029l33vo40i

Oceńcie sami

udało mi się tam wejść na własnym serwerze

http://www.przeklej.pl/plik/glitch2-bmp-0029l35bm6jo
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 18:38:47 wysłana przez El Vito »
Pozdrawiam

Offline Dalhi

• Opój
  • *
  • Piwa: 1
  • Pancakes Fans Master
Odp: Przewinienie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2011, 18:42:24 »
Żaden admin, to raz. Raptem kilka osób zna hasło adminstratora do serwera tawerny i zapewniam, że żadnego z nich tam nie było, nawet gdyby był to co?
Dwa, jak cudem wpadłeś na pomysł przerobienia screena do formatu bmp xd. Trzy, po kiego grzyba założyłeś ten temat?
Skakanie po dachach do których nie prowadzi jakaś drabinka itp. uznawane jest za glitch, a jak wejść na tamten dach to sam nawet nie wiem xd, zresztą kiepska to miejscówka.

PS Więcej tam nie właź bo wylecisz z każdego innego serwera :P

edit. Chłopie napisałem, że tam nie było żadnego admina, od jakiegoś czasu screeny z WB zapisywane są do formatu jpg, chyba, że używasz jakiegoś innego programu typu xfire, mniejsza o to. Nie próbuj uszczypliwy bo to nie ja wpadam na forum z powodu jednego kolesia który używa glitcha i nie ja szastam zrzutami ekranu dachu budynku. W takiej sytuacji robi się głosowanie na wyrzucenie gracza z serwera jeżeli nie reaguje na upomnienia, to przeważnie daje do myślenia. Tutaj sprawiedliwości w tej sprawie nie znajdziesz, bo to pierdoła z której co najwyżej można się pośmiać, tym bardziej jeżeli to było prawie godzinę po fakcie, gdyby admin był na serwerze to pewnie by zareagował stosownie do sytuacji. Niestety taka sytuacja nie miała miejsca, skąd o tym wiem to już nie powinno Ciebie interesować. Takie sytuacje zdarzają się często, ich szkodliwość znikoma, więc tym bardziej nie widzę sensu w zakładaniu tutaj tego tematu. Miałem tylko sprostować informację na temat rzekomej obecności administratora serwera, a że temat głupi :P to nie mogłem się powstrzymać przed drobnymi komentarzami :P.

Miłego wieczoru,
Dalhi.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 21:13:15 wysłana przez Dalhi »

Offline El Vito

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2011, 20:36:10 »
Jeśli to admin to źle jeśli pozwala na glitch. RAZ
Format bmp bo tak zapisuje screeny. DWA
Każdy wie ze to glitch więc nic nowego nie odkryłeś. TRZY
Nieważne czy miejsce dobre czy złe. Nie wolno tam być. CZTERY

edit: Ja je wklejam do painta po screenie. Inaczej nie umiem.

również pozdrawiam

Vito
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2011, 21:51:45 wysłana przez El Vito »
Pozdrawiam

Offline Sosna

• Pijus
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 02, 2011, 21:24:55 »
Żaden admin, to raz. Raptem kilka osób zna hasło adminstratora do serwera tawerny i zapewniam, że żadnego z nich tam nie było, nawet gdyby był to co?
Dwa, jak cudem wpadłeś na pomysł przerobienia screena do formatu bmp xd. Trzy, po kiego grzyba założyłeś ten temat?
Skakanie po dachach do których nie prowadzi jakaś drabinka itp. uznawane jest za glitch, a jak wejść na tamten dach to sam nawet nie wiem xd, zresztą kiepska to miejscówka.

PS Więcej tam nie właź bo wylecisz z każdego innego serwera :P

edit. Chłopie napisałem, że tam nie było żadnego admina, od jakiegoś czasu screeny z WB zapisywane są do formatu jpg, chyba, że używasz jakiegoś innego programu typu xfire, mniejsza o to. Nie próbuj uszczypliwy bo to nie ja wpadam na forum z powodu jednego kolesia który używa glitcha i nie ja szastam zrzutami ekranu dachu budynku. W takiej sytuacji robi się głosowanie na wyrzucenie gracza z serwera jeżeli nie reaguje na upomnienia, to przeważnie daje do myślenia. Tutaj sprawiedliwości w tej sprawie nie znajdziesz, bo to pierdoła z której co najwyżej można się pośmiać, tym bardziej jeżeli to było prawie godzinę po fakcie, gdyby admin był na serwerze to pewnie by zareagował stosownie do sytuacji. Niestety taka sytuacja nie miała miejsca, skąd o tym wiem to już nie powinno Ciebie interesować. Takie sytuacje zdarzają się często, ich szkodliwość znikoma, więc tym bardziej nie widzę sensu w zakładaniu tutaj tego tematu. Miałem tylko sprostować informację na temat rzekomej obecności administratora serwera, a że temat głupi :P to nie mogłem się powstrzymać przed drobnymi komentarzami :P.

Miłego wieczoru,
Dalhi.

Po pierwsze grzeczniej.
Po drugie zachowujesz się jak dzieciak.
Po trzecie kultury trochę.
Po czwarte twój post jest głupi, a nie temat.
Po piąte jak to jest serwer tawerny to nie powinno się pozwalać na glitche.
Po szóste wiem że tam gościu glitchował, bo już raz tego typa tam widziałem.
Po siódme Format BMP jest powszechnie stosowany w paint.
Po ósme votowanie nic nie daje (żenada górą)
Po dziewiąte na swoim serwerze może chyba glitchowac co nie??
Po dziesiąte jak miałeś sprostować to po cholerę się wywodzisz i najeżdżasz na gościa.
Po jedenaste jak cię przysłali, żebyś to sprostował. To zamiast pisać byle pisać ruszcie 4 litery i coś z takim fantem zróbcie, a nie sprostujecie i zadowoleni sprawa z głowy.
Po dwunaste widać, że ludzi macie głęboko.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2011, 22:08:41 wysłana przez Sosna »

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2011, 22:18:13 »
Z tego co wiem, screeny w Warbandzie robi się za pomocą kombinacji CTRL+ Insert, i obrazek zapisany jest automatycznie w formacie JPG. PrintScreenem nie da się (chyba, ze już to poprawili) nic zwojować. Ale mniejsza z tym.

Przejdźmy do meritum mojego zapytania, czemu masz JAKIEKOLWIEK pretensje do Dalhiego? Wytłumaczył wam jasno i dosadnie, że na serwerze admina żadnego nie było i nie wymagajcie żeby  24 godziny na dobę ktoś na serwerze siedział i pilnował porządku. Od tego są głosowania, a że nie potrafiliście z nich skorzystać to już nie nasza wina.

A Sosna, tobie proponuję zmienić trochę ton wypowiedzi. Jeszcze jeden taki post skończy się ostrzeżeniem.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 02, 2011, 22:35:50 »
Z tego co wiem, screeny w Warbandzie robi się za pomocą kombinacji CTRL+ Insert, i obrazek zapisany jest automatycznie w formacie JPG. PrintScreenem nie da się (chyba, ze już to poprawili) nic zwojować. Ale mniejsza z tym.

Mając steama wystarczy F12 i również zapisuje się w jpg. BMP jest stanowczo za ciężkie.

W kwestii samej sprawy - na wielu serwerach, przy nieobecności adminów, zdarzają się glitche. Jak mówi Sir Luca - głosowanie za wywaleniem i wsio. Jeśli to nie działa, gracze sami sobie robią krzywdę. Swoją drogą zawsze ciekawiło, co przyjemnego jest w wykorzystywaniu bugów gry.