Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: TOP 30 Gier PC według forumowiczów Tawerny  (Przeczytany 51545 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • Piwa: 0
  • NIE dla ACTA!
TOP 30 Gier PC według forumowiczów Tawerny
« dnia: Kwiecień 20, 2011, 17:50:08 »
Podajcie swoje ulubione gry komputerowe a w oparciu o Wasze głosy zostanie sporządzony...

Ranking 30 najlepszych gier komputerowych według forumowiczów Tawerny "Four Ways"

Co jakiś czas lista będzie aktualizowana.

ZASADY GŁOSOWANIA:
1. Każdy może zagłosować na maksymalnie 5 gier.
2. Każdy nominowany tytuł otrzymuje 1 punkt.
3. Proszę o nie podawanie dodatków.
4. Głosujemy TYLKO jeden raz. Po oddaniu głosów należy poczekać na aktualizację (która zwykle odbywa się codziennie) i po upływie 7 dni możemy oddać głosy ponownie (oczywiście głosujemy na inne gry niż te, na które głosowaliśmy wcześniej).
5. Nie głosujemy na gry z serii M&B.
6. Ranking dotyczy wyłącznie gier PC (gry w przeglądarce odpadają).

W związku z rosnącą ilością gier mających 1 głos, które nie zaszkodzą czołówce PROSZĘ O NIEPODAWANIE NOWYCH TYTUŁÓW. Uważam, że dodawanie nowych gier jest bezcelowe gdyż i tak giną w otchłani na ostatniej pozycji.

Minęło już sporo czasu od kiedy zakazałem dodawania nowych tytułów i w tym czasie wyszło kilka hitów, doszedłem do wniosku, że mogą one zająć wysoką pozycję. W związku z tym ZEZWALAM NA PONOWNE DODAWANIE NOWYCH TYTUŁÓW. Nie oznacza to jednak, że nie powróci wcześniejszy zakaz.

Zauważyłem pewną nieprawidłowość. Ostatnio wszyscy nagminnie łamią 1 punkt regulaminu. Podczas liczenia Waszych głosów niejednokrotnie zauważyłem, że nie mogąc zdecydować się na jedną grę z danej serii często piszecie po prostu seria - np. seria Gothic, seria Total War itp. Proszę zatem o niepowtarzanie tej czynności.

A o to aktualny ranking: (13.08.2015):

1. Heroes of Mights and Magic III (35)
2. Wiedźmin (33)
3. Gothic 2 (28)
4. Gothic   (25)
5. Medieval II Total War(23)
6. Rome Total War   (20)
7. Minecraft(17)
    Wiedźmin 2(17)
    The Elder Scrolls V Skyrim     (17)
10.Twierdza Krzyżowiec (15)

11. The Elder Scrolls 3: Morrowind (14)
12. The Elder Scrolls 4: Oblivion  (12)
       Mass Effect 2  (12)
13. Battlefield 3 (11)
      Diablo II  (11)
      Europa Uniwersalis III  (11)
17. Call of Duty 4 Modern Warfare (10)
      Assassin's Creed 2 (10)
      Napoleon Total War (10)
20. Grand Theft Auto San Andreas (9)
21. Battlefield Bad Company 2 (8)
      Dark Messiah Might and Magic (8)
      Dragon Age: Początek (8)
      Empire Total War (8)
      Star Wars Knights of the Old Republic (8)
26. Company f Heroes (7)
      Age of Empires III (7)
      Assassin's Creed (7)
      Baldur's Gate (7)
30. Twierdza (6)
      Assassin's Creed Brotherhood (6)

POZA TOP 30:
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)
(click to show/hide)

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2015, 11:50:38 wysłana przez Rome »

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Unsuccesfool
Odp: TOP 30 Gier PC według forumowiczów Tawerny
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2011, 19:04:30 »
Warhammer Dawn of War: Dark Crusade - to jest niezależny dodatek, który do podstawki ma się podobnie, jak Warband do zwykłego Mount&Blade, więc chyba się liczy.
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • NIE dla ACTA!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2011, 19:08:08 »
Post zarezerwowany w razie braku miejsca w pierwszym poście.
« Ostatnia zmiana: Październik 23, 2011, 09:24:48 wysłana przez Gacek3000 »

Offline Grievous

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 2
  • Chwała Konfederacji Niezależnych Systemów.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2011, 19:16:34 »
Tylko 5?! Mało, bardzo mało. Trochę ciężko tak ot z kapelusza podać 5 najgenialniejszych gier... Ale spróbuję

5. Freespace 2 - Ocena trochę na wyrost bo niestety dane mi było grać tylko w mocno okrojoną wersje (taki już urok CDA), ale te genialne batalie! Fabuła! Collosuss! I te majestatyczne olbrzymy, które w nie mniej majestatyczny sposób rozpadały się w kosmosie. Nawet walki w Gwiezdnych Wojnach nie umywają się do potyczek z Freespace... Tutaj nawet niszczenie systemów najlichszej fregaty sprawiało mnóstwo frajdy. A porażki tylko wzmacniały motywację. Jednak za to że outra nie ujrzałem gra ląduje dopiero na 5 pozycji.

4. Rome Total War - Nie jest to pierwszy Total War z którym dane mi było się zetknąć, jednak dema ani Shoguna, ani Medievala nie wywarły na mnie takiego piętna jak trzecia część serii. Te bitwy, ta skala, te jednostki - Po prostu wszystko było miodne i wciągające. Mogłem po prostu siedzieć i przeglądać karty jednostek, porównywać ich statystyki, nie musiałem nawet grać. Ta gra była tak magiczna że z miejsca pokochałem cykl Total War-ów. Dość powiedzieć że Empire to druga gra (o pierwszej za chwilę), którą zakupiłem 2 razy. W sumie to przez własną głupotę i emocje, bo pierwsza kopia powinna w ogóle nie znikać, ale mówi się trudno. Totalna wojna wygryzła z 4 miejsca Total Annihilation, bo muszę przyznać że jednak biję ją na głowę.

3. Command and Conquer: Tiberian Sun - Kiedyś jak miałem 8 lat to czytałem Gamblera, długo go nie poczytałem bo padł rok później, ale pismo pełni tu rolę tylko tła. Otóż w jednym z ostatnich nr Gamblera był zamieszczony krótki art o Tiberian Sun, jeszcze nie recenzja pełnej wersji, raczej relacja z dema. Niestety na CD dołączonym do magazynu nie było dema, był za to trailer. A był to najlepszy trailer jakiego kiedykolwiek (wówczas, ale i dziś także mogę to stwierdzić) widziałem w swoim życiu. Byłem oczarowany, oglądałem go po parę razy dziennie. Świetne cutscenki - Każdy kto widział wówczas Conana to mógł tak jak ja zakrzyknąć na widok Generała Solomona: "Przecież to Thulsa Doom!". Były także ujęcia z właściwej rozgrywki: A ja głupi wodziłem kursorem swojej myszy, za wskaźnikiem ganiającym po tralierze. Boże jaki mi z tego wstyd! Nawet sobie kursor przerobiłem na taki jak w grze... Ale dość tych wstydliwych kretynizmów. Gdzieś tak w 2000 roku dokonałem pewnej transakcji: Wymieniłem się z znajomym kumpla na gry. Otóż ja mu pożyczyłem pozycję nr 2 na mojej liście, czyli Wrota Baldura, a on zobowiązał się że póki ich nie przejdzie będę mógł zrealizować swoje marzenie i zagrać w Tiberian Sun. Poczułem się wniebowzięty! Niestety szczęście nie trwało długo bo tej łajdak przeszedł Baldursa bardzo szybko, a ja dziesięciolatek nie byłem nawet w połowie kampanii GDI (Daray jeśli to czytasz: Kane to łajza!). Musiałem odstawić swoje marzenie na półkę, lecz los znów się do mnie uśmiechnął i na studiach spotkałem człowieka, który miał w swoim posiadaniu nie tylko Tibierian Sun, lecz także Firestorma! I wiecie, co? I mi pożyczył... Za postawienie mu piwa. Studia są super! 

2. Baldur's Gate - Tak myślałem czy dwójka nie jest lepsza, lecz jedynka ma tą przewagę iż a.) była pierwsza, b.) miała Najlepszą pod słońcem instrukcję. Miałem takie szczęście że trafiłem na edycją kolekcjonerską, więc w prezencie dostałem jakąś książkę. Coś w stylu "Piaski pustyni", albo jakoś tak. W każdym razie chodziło tam o beduinów i niecnych panach zawsze ubranych na czarno (nawet na pustyni), kto zna zwierzchników Montarona i Xzara to wie o kogo chodzi. Książka jak książka, nigdy jakoś ten typ literatury mnie nie pociągał, ale książka ta miała około 300 iluś stron. Instrukcja była bodajże z 2 razy grubsza. Nigdy w życiu nie widziałem takiej instrukcji i pewnie już nigdy nie zobaczę. Tłumaczenie zasad rzutów kośćmi i KP pancerza (konia z z rzędem temu kto na grając po raz pierwszy nie zastanowił się czemu zbroja paskowa daje mnie KP niż skórzana), opisy ras, opisy stworów (byle Gibberlingi zajmowały jedną stronę, a pająki to już w ogóle), opis świata, polityki no i wisienka na torcie: Opisy karczm. Dziś krzywym okiem patrzę na przewodniki turystyczne, na teksty w "Co jest grane" dotyczące knajp i restauracji, bo są miałkie i marne w porównaniu do tego co widziałem. Każda tawerna, nieważna czy z Beregostu, czy z Wrót Baldura była opisana w fantastyczny sposób: Czytając listy trunków, przywary karczmarzy, zwyczaje gości autentycznie wnikałem w ten świat. Później podczas gry potrafiłem po prostu stać drużyną w "Wesołym Żonglerze" i uśmiechać się pod nosem wspominając tekst mu poświęcony. A opisy potraw powodowały że autentycznie ciekła mi ślinka, trochę to głupie widzieć małolata śliniącego się nad jakąś książką, nad świerszczykiem - czemu nie, ale nad książką, która prawie wcale nie miała obrazków?! Zgroza...
Ale tak piszę o instrukcji i piszę, a przecież nic nie napisałem o grze. Ale co tu nowego napisać? Najbardziej epicka przygoda jaką dane mi było przeżyć, wspaniała fabuła, paskudny szwarccharakter i mroczne dziedzictwo. Fenomenalny erpeg, lecz nawet ten fenomenalny erpeg nie może się równać z numerem jeden, a jest nim...   

1. Heroes of Might and Magic III - Trójeczka Hirółsów to jedyna jak dotąd (mam nadzieję bo to szkodzi) gra z powodu której kładłem się spać o 12 nocy (kładłem się spać, nie zasypiałem - Pod kołdrą, w całkowitej konspiracji wertowałem instrukcję), a wstawałem przed czwartą nad ranem, aby grać, grać, grać! Kiedyś nie miałem podkrążonych oczu, wyglądałem normalnie, ale niestety tamten bardzo zły tryb życia doprowadził do tego iż dziś zawsze budzę się ze śliwkami pod oczami. Ale było warto! Syndrom jednej tury... Na temat tego zjawiska powinny powstawać doktoraty, jak nie prace profesorskie. "Gorące pośladki" - Już sam tryb single wciągał mnie, przeżuwał i wypływał jak szmatę, a ja nadal nie miałem dość! Ale jeśli single można porównać do tsunami to hot seat był niczym biblijna apokalipsa! Dawnej jak nie piłem alkoholu to wciągał jak odkurzać, a teraz? Aż szkoda siadać bo dnia, albo piwa nie starczy. To był prawdziwy MMORPG! Tutaj gracze jak nigdy się integrowali, tworzyli sojusze, gildie w WoW-ie to błahostki w porównaniu z Herosami.

Hirołsi rządzą po wieki!
"I never risk my own skin if I don't have to."

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 130
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2011, 19:40:32 »
Pomysł ciekawy ale czy będzie ci się chciało to aktualizować... Na razie przenoszę i przyklejam.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Aldred

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 14
  • No Trance No Life.....
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2011, 19:49:13 »
5.-Assasins Creed 1-Jak dla mnie gra miodzio. Czasy krucjat, intryga, oraz Assasyni, to dla niej zainwestowałem w nowego kompa, poprzedni nie dał rady podołać jej wymaganiom;)
4.-Dark Messiash,Might And Magic-System walki, fabuła, i niesłychana radość walki zabójcą, wojownikiem, magiem, tudzież wszystkim po trochu.
3.The Elders Scrolls Morrowind-Tu chyba nie trzeba tłumaczyć, dziesiątki godzin z tą grą, oraz ogromny świat.
2.Gothic 1-Mrok, intryga, oraz brutalność świata. Mimo iż grafa nie powala, to i tak nie zwracało się na to uwagi, już po chwili wiedziałem że ta gra mnie wciągnie, kolejne części lepiej przemilczę....
1.Doom 3-Długo zastanawiałem się jaka gra zajmie to miejsce. Dlaczego ona? Klaustrofobiczny klimat marsjańskiej bazy, ciarki na plecach, wszechogarniający mrok. Piekło zstępujące na bazę. Samotność podczas eksploracji, klimat grozy, słowem mimo lat gra jak najbardziej godna polecenia. Niedawno na nowo zacząłem grać, tym razem na najwyższym stopniu trudności;)

Wybrałem piątkę tylko dlatego że taki wymóg, gier godnych uwagi jest dużo więcej.Ale taka ciekawostka,jakoś m&b nie jest dla mnie jedną z naj. Mimo że daje to o czym marzyłem aby było w grach. No ale nie rozpisuje się,to moja piątka;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2011, 20:05:19 wysłana przez Aldred »
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia,porażka na nie nie pozwala.Wymówki to schronienie dla słabych.-Wielki Książe Ostlandu Hals von Tasenick.

http://adi88pl.wrzuta.pl/audio/88OeZEtUsq1/kingdom_of_trance_nev_year_2012_adi_mix
Pora promować muzykę trance i swoją twórczość;)

Offline Cavaron

• Opój
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 20, 2011, 20:11:03 »
5- Heroes of might & magic III - Przede wszystkim nieśmiertelna grywalność. Nawet dziś możemy bez problemu ją odpalić bez jakiegoś wstrętu typu łee ale pikseloza. A także klimat który jest nie do pobicia tak samo jak długie nocne rozgrywki po lanie, albo na hot seat ;]

4- Dark Messiash,Might And Magic- System walki, fabuła, oraz klimat i oddanie świata "hirołsów" w fpp

3- Star Wars Knights of the Old Republic - Wspaniała wciągająca gra RPG w dodatku w moim ulubionym uniwersum, wspaniały klimat, bohaterowie i fabuła.

2- Gothic 1 - Najchętniej dałbym razem z dwójką i dodatkiem do niej. Wspaniała fabuła, klimat, świat, postacie, oraz nieśmiertelność tej gry jako całości (osobiście wierzę, iż kiedyś wszystkie już starsze i brzydkie gry zostaną ponownie wydane na nowym silniku co pozwoli odkryć je na nowo)

1- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy/jedi outcast(podlicz tą która będzie mieć więcej głosów innych) - Wspaniały klimat, możliwości, świat, walka i to, że ta gra jest ciągle żywa i ma swoją scenę klanową ;].
Nie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma namiętności - jest pogoda ducha.
Nie ma chaosu - jest harmonia.
Nie ma śmierci - jest Moc.

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 20, 2011, 20:28:23 »
1.Każdy może zagłosować na maksymalnie 5 gier.
Tylko 5 ? Nie lubię ograniczeń :D

Offline Make My Day

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 3
  • Go ahead. Make my day.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2011, 20:47:59 »
1. Baldur's Gate I - niesamowity klimat, świetna fabuła i (jak Grievous słusznie napisał) kapitalna instrukcja. Mi niestety po tej grze został tylko CD1,2,3,4 a piątą musiałem zasysać z neta, bo płytka się porysowała :(.

2. Diablo 2 - fantastyczny dubbing, mega przyjemna młócka we wszystko co się rusza oprócz sojuszników :D.

3. Call of Duty 4 - mimo, że skrypt na skrypcie, to jest to pierwsza gra fps z elementami rpg wnoszącymi tyle nowości, że nie sposób się zanudzić.

4. Worms: Armageddon - proste i łatwe. Kto nie grał ten kapciuch.

5. Heroes of Might & Magic III - jak koledzy niżej powiedzieli. Godziny gry (zwłaszcza hot-seat), które cieszą niezależnie od wieku :).

https://www.youtube.com/user/Wojakson <-- mój kanał na YouTube (lets pleje, tutoriale 3D)

Offline wesch96

• Wagant
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 20, 2011, 21:45:37 »
1. Dragon Age: Początek - nie chcę strzępić języka i tak już napisałem o niej wszystko :]
2. Heroes of Might and Magic III - najbardziej czytelny interfejs, wspaniała równowaga frakcji (Loch jest może ciut za mocny ^^), najwspanialsza z HoMM'ów.
3. Seven Kingdoms II: The Frythan Wars - wspaniały, rozbudowany RTS.
Nie chcę tutaj podawać nieprzemyślanych wyborów, więc oto moja ostateczna lista.
"Jeśli będziesz rozpamiętywał to co było, to możesz stracić z oczu to co jest"

www.pustamiska.pl

Offline SaddamKrK

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 46
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 20, 2011, 21:52:47 »
1. Gothic II (jeśli można to Noc Kruka) - mój ulubiony RPG ;) genialny klimat i naprawdę wciągająca fabuła;

2. Gothic I - pomimo słabej grafiki i wielu błędów w grze, stawiałbym ją wśród najlepszych RPGów wszech czasów. Przeszedłem ją kilka razy, każdą możliwą gildią;

3. Counter Strike: Source - legenda wśród shooterów, chyba nie muszę jej przedstawiać ^^

4. Battlefield 2 - dla mnie najlepsza część BFów. Niesłychanie grywalna, przesiedziałem przy niej z 200-300h ;)

5. Assassin's Creed 2 - moim zdaniem pierwsza część ma bardziej wciągającą fabułę, ale jej kontynuacja bije na głowę pierwowzór pod względem rozbudowania i możliwości;

Offline woyo-sensei

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 3
    • Wątek o modzie na oficjalnym forum TaleWorlds
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 20, 2011, 22:13:55 »
1. Deus Ex - cyberpunkowy klimat, niesłychana fabuła, bardzo ciekawy i dający spore możliwości wątek rpg, lokacje (Area 51 ^^), postacie i ogólnie wszystko. Miejmy nadzieję, że część trzecia przynajmniej dorówna "jedynce"
2. Dungeon Keeper 2 - świetny humor, ciekawe podejście do tematu ("Jak Dobrze Być Złym" ^^), fabuła na drugim miejscu (jeśli taka istnieje :P), stworki i wiele innych rzeczy
3. Black & White 1 i 2 - w końcu można być bogiem :) Daję obie części na tym samym miejscu, bo jak dla mnie wypadają jednakowo, więc ciężko wyróżnić "tę lepszą"
4. Total War - Shogun 2 - Japonia! W końcu coś innego niż nudna Europa! Klimat! Jednostki! Bitwy! Multiplayer! :)
5. M&B Warband - za możliwości modowania, ciekawy system walki, podejście do tematu. Myślę, że taka gra zasługuje na chociaż częściowe wyróżnienie, tym bardziej, że jest wiele bardziej kasowych produkcji za grube miliony, które nawet nie zostają tu wymieniane, bo na to nie zasługują :)

Offline Mangust

• Pijus
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 21, 2011, 08:49:18 »
1.Lock On - jedyna gra lotnicza w której trzeba uzbroić namierzyć wystrzelić rakietę, i w końcu tak rozbudowany system celowania i namierzania w symulatorach
2.Total War - ogólnie
3.M&B Warband - w końcu multiplayer ale bez modów by się szybko znudził
4.Red Orchestra - a tak właściwie to Darkets Hour... Rozbudowana fizyka i realistka w końcu poprawka w czołgach, liczy się team work a nie rush i skan przez ściany jak w Cod-ach :P
5.GTA IV - ta gra jednak ma swój urok..

Offline banan1025

• Kmieć
  • *
  • pogromca Łukaszenki
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 21, 2011, 08:55:45 »
1. Original war- dla mnie najbardziej niedoceniona strategia w historii. Jak na swoje czasy(2001 rok) miała ładną grafikę, genialną fabułę(godna jest ekranizacji znanego reżysera) i niezapomniane postaci. Kampanie obu stron konfliktu przechodziłem po kilka razy.

2. Twierdza: Krzyżowiec- chyba jedyna strategia, która nieprzerwanie od 8 lat zajmuje miejsce na moim HDD ;) wspaniały tryb skirmish, idealny kompromis pomiędzy strategią ekonomiczną a wojenną i genialna muzyka

3. Battlefield 1942- for me najlepsza część BF-a, dzięki której mogłem poczuć się jak prawdziwy żołnierz na froncie, niestety udziwnienia kolejnych części zniechęciły mnie do tej serii

4. Empire Earth I- genialnie wprowadzony tryb epok, po raz pierwszy w RTS-ie można wysłać rycerzy na czołgi ;)

5. Ogniem i mieczem: Dzikie Pola- mimo swoich błędów i słabego multi gra ma niepowtarzalny klimat XVII-wiecznej Europy wschodniej targanej ciągłymi konfliktami, niezły jest  tryb fabularny, dopracowane itemki

EDIT:
Zamieniam nr 5 na:
Kozacy 2: Bitwa o Europę- za świetną, taktyczną rozgrywkę, lepszą niż w serii Total War, grywalny tryb "Bitwa o Europę"(choć trochę mało prowincji do podbicia) i wspaniałą ścieżkę dźwiękową

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2011, 11:23:44 wysłana przez banan1025 »
"Komunizm pasuje tak do Polaków jak do krowy siodło"- Stalin
"Chcecie zniszczyć Polaków? Dajcie im wolność!"- Otto von Bismarck
"Pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata ma swoją cenę, wysoką ale wymierną. My w Polsce nie znamy pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz bezcenna w życiu ludzi narodów i państw. Tą rzeczą jest HONOR" - Józef Beck

Offline Gacek3000

• Opój
  • *
  • NIE dla ACTA!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 21, 2011, 09:26:44 »
2.Total War - ogólnie

Która dokładnie część?

@Tobik-N: Jestem zmuszony zadać raz jeszcze to samo pytanie - o którą część konkretnie chodzi? Bo napisanie "seria" to zbyt ogólnie. Jeden konkretny tytuł...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 09:58:43 wysłana przez Gacek3000 »