Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: (VC) Wyłączenie formacji w grze  (Przeczytany 225 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Honqua

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
(VC) Wyłączenie formacji w grze
« dnia: Wrzesień 09, 2017, 17:32:15 »
Cześć.

Szukam informacji jak wyłączyć formacje w Viking Conquest.
Wiem że w opcjach gry mam taką opcje, ale działa ona tylko dla moich wojsk a nie dla wrogich.
Czy jest to trudne do zrobienia czy wystarczy tylko usunąć jakis plik albo skrypt?

Jeżeli to ważne to chodzi mi konkretnie o moda Blood Eagle do VC.

Pozdrawiam

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • 八十六
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: (VC) Wyłączenie formacji w grze
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2017, 20:39:11 »
Zacznijmy od tego, że potrzebowałbyś module systemu tego moda.
Jeśli jest on dostępny, to możesz zacząć - jeśli nie, to mógłbyś tego dokonać na module systemie podstawki VC (ale wtedy musiałbyś grać na zwykłym VC) .

Czy jest to trudne?
Niestety tak. Skrypt formacji jest umieszczony w wielu plikach, musiałbyś znaleźć odpowiednie linijki i je wykomentować, a niektóre zamienić na te z Native.
Jak dla mnie za dużo niepotrzebnej roboty i za mało z tego pożytku - jeden błąd i gra wysypie błędy, albo scrashuje.

Gdybyś był jednak aż tak zdeterminowany, to tu masz link do skryptu użytego w VC. Zobacz jak wyglądają skrypty w odpowiednich plikach, w VC skleili te pliki z istniejącymi w MS. Porównaj zmiany w VC i formations AI z odpowiednimi miejscami w Native.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2017, 20:41:05 wysłana przez Garedyr »

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator