Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Zrzuta na serwer  (Przeczytany 11604 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daedalus

• Moderator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
Zrzuta na serwer
« dnia: Grudzień 11, 2009, 17:28:34 »
Dzisiaj ruszył nasz własny, forumowy serwer do gry w Mount&Blade: Warband. Serwer jest otwarty dla wszystkich i obecnie każdy, kogo dopuszczono do beta-testów może na nim zagrać. Po ukazaniu się Warbanda w sklepach, na serwerze będzie mogła grać każda osoba, która grę zakupiła. Korzystając z bardzo dobrej oferty, jaką dał nam Spanky na angielskim forum M&B, udało nam się załatwić serwer na cały rok, za śmieszną wręcz kwotę. Wraz z serwerem do gry otrzymujemy serwer TeamSpeaka, czyli do pogaduszek głosowych.

Teraz sprawy mniej przyjemne... Za serwer oczywiście trzeba było zapłacić. Sytuacja wymagała szybkiej decyzji oraz szybkiej wpłaty pieniędzy, dlatego całość wyłożyłem z własnych oszczędności. Przyznam szczerze, że jest to dla mnie zbyt duża kwota, bym mógł w całości ją ufundować. Dlatego teraz zwracam się do Was, użytkowników naszego forum, potencjalnych przyszłych graczy w Warbanda, z prośbą o pomoc.

Łączny koszt serwera wyniósł 743,11 zł (jeśli trzeba będzie, to zamieszczę dokumenty z banku). Część z tego oczywiście sam pokryję. Liczę jednak, że większość uda się uzbierać dzięki Wam. Kwota ta jest kilkukrotnie niższa, niż średnia cena rynkowa tego typu serwerów, jednak to nadal jest sporo. Tutaj każda złotówka się przyda.

Dane do przelewu:

Odbiorca:
Sławomir Libura

Numer rachunku:
56 1020 2528 0000 0102 0115 8831

W tytule:
Na serwer - 'nick z forum'

Za wszelkie wpłaty z góry ogromne dzięki.

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Zrzuta na serwer
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2009, 18:05:58 »
Ode mnie już poszło. Na razie jedna rata, w przyszlym miesiacu dorzuce sie więcej.
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Dalhi

• Opój
  • *
  • Piwa: 1
  • Pancakes Fans Master
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2009, 20:34:41 »
Chociaż mój dostęp do bety jest dość ograniczony, oficjalna premiera również tego nie zmieni, to w miarę moich skromnych możliwości coś podeślę, nie będzie tego za dużo, ale zawsze to coś. W przyszłości, choć nie obiecuję, postaram się jeszcze trochę sypnąć groszem ;).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2009, 23:27:37 wysłana przez dalhiems »

Offline DuoGum

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 11, 2009, 20:44:20 »
Piszę, przecież u góry, że na cały rok.

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2009, 07:31:02 »
W poniedziałek dorzucę parę groszy....

Ps. Bardzo dobry pomysł, ile trzeba wpłacić, żeby być adminem serwa i zbanować wszystkich??:P

Offline Havik

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
  • Vím, že nic nevím...
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2009, 10:51:44 »
Przed świętami nie mam zbyt dużo gotówki, ale pewnie coś dorzucę.

Tak z ciekawości - jak się serwer nazywa?

Offline Gedbard

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:03:02 »
Ta stronie głównej jest napisane : PL_mountblade_info

Offline Gocio

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 12, 2009, 20:56:07 »
Od siebie też trochę dorzuciłem.

Offline husarz

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 12, 2009, 22:11:47 »
Mimo że nie jestem najaktywniejszym forumowiczem to i ode mnie poszło parę groszy - nie jest tego dużo - wiadomo święta a co z tym się wiąże mnóstwo wydatków.
Niedawno  otrzymałem możliwość gry online w Warband więc na pewno będę chciał zagrać na naszym własnym, forumowym serwerze. Wpłacając będę mógł pograć z "czystym sumieniem" - z myślą że i te moje "grosze" przyczynią się poniekąd do finansowego odciążenia osoby która wpłaciła tak duże pieniądze abyśmy mogli pograć na naszym własnym serwerze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 22:20:30 wysłana przez husarz »
"AMOR PATRIAE NOSTRA LEX" – Miłość Ojczyzny naszym prawem (motto Polskiej Husarii)

Offline Andreuse

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2009, 18:21:59 »
Ja chętnie wpłace na konto :D ale co trzeba zrobic aby mozna bylo pograc na MP teraz???

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 14, 2009, 08:26:41 »
@up
miec oryginalny klucz do Mount&Blade i wypelnić ten formularz http://beta.taleworlds.com/apply.aspx
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Daedalus

• Moderator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 138
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2009, 11:42:31 »
Jak na razie wpłacili: dalhiems, soner, husarz, Gocio. Łącznie mamy już 120zł. :) Za wszystkie wpłaty ogromne dzięki.

Offline Andreuse

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2009, 19:50:51 »
@up
mieć oryginalny klucz do Mount&Blade i wypełnić ten formularz http://beta.taleworlds.com/apply.aspx
A czy ten klucz można podać z  Mount&Blade Ogniem i Mieczem czy koniecznie musi być z  podstawowego Mount&Blade :) ???
A czy ten serwer juz jest czy dopiero będzie jak wyjdzie  Mount&Blade: Warband ???

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2009, 20:03:34 »
Nie wiem czy klucz z OiM może być, najlepiej byloby napisać do supportu i się spytać.
Serwer już stoi, mozna na nim grac. Poza tym, ten temat jest o zbiorce na serwer. Takie pytania zadawaj w innych tematach.

Offline proud

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 15, 2009, 08:52:32 »
Klucz z OiM na 100% nie może być, bo sprawa podstawowa... jest złożony z zupełnie innego ciągu liczb, niż ten od podstawowej wersji M&B.

Co do serwera to sam też coś wpłacę, ale... na razie czekam za forsą. :(