Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Moja amatorska paczka modeli  (Przeczytany 1801 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Archimonde

• Lord Płonącego Legionu
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: -2
  • Nadchodzi zima...
    • Mój Deviant
Moja amatorska paczka modeli
« dnia: Listopad 29, 2009, 13:38:27 »
Witajcie. Stworzyłem paczkę 7 modeli mojego autorstwa. Są amatorskie i bez tekstur ale jakby ktoś chciał to może wykorzystać. Jeśli ktoś będzie chciał je wykorzystać w modzie, to chce tylko żeby mnie umieścił na liscie twórców moda, a jak będzie chciał je edytować, to niech mi najpierw proszę napisze na PW. Niedługo wrzucę screen'y  modeli. Paczka zawiera:

2 zwykle miecze
1 katanę
1 włócznio - miecz
1 miecz Uruk - Hai
1 topór
1 młot bojowy

Pozdrowienia!!!

EDIT: Skoro nie to nie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 16:52:26 wysłana przez Archimonde »
"-Czy mogę ci ofiarować mą miłość? -Zwątpienie, zdrada, gorycz oraz ból pamięci bezpowrotnie minionych szczęśliwych chwil zbyt silnie wpisane są w słowo 'miłość', by człek roztropny zechciał jej zawierzyć...”
"– Pozwól też, że dam ci radę płynącą ze szczerego serca: nigdy więcej nie mów, że jesteś nic niewarta. Bo znaczymy tylko tyle, na ile potrafimy wycenić się we własnych oczach."
Jacek Piekara

Offline strongmas

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Moja amatorska paczka modeli
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2009, 13:57:38 »
Nie są takie złe ale mógłbyś się bardziej przyłożyć.

Obrażasz Sabaton = obrażasz mnie.

Offline Archimonde

• Lord Płonącego Legionu
  • Gawędziarz
  • *
  • Nadchodzi zima...
    • Mój Deviant
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2009, 14:29:44 »
Przyłożę się do następnych modeli. Jak znajdę czas to zrobię jeszcze jedna paczkę. Niech mnie nie krytykują użytkownicy typu Jeferiaz, bo nie uważam ze moje modele są dobre.
"-Czy mogę ci ofiarować mą miłość? -Zwątpienie, zdrada, gorycz oraz ból pamięci bezpowrotnie minionych szczęśliwych chwil zbyt silnie wpisane są w słowo 'miłość', by człek roztropny zechciał jej zawierzyć...”
"– Pozwól też, że dam ci radę płynącą ze szczerego serca: nigdy więcej nie mów, że jesteś nic niewarta. Bo znaczymy tylko tyle, na ile potrafimy wycenić się we własnych oczach."
Jacek Piekara

Offline Jedes

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2009, 14:53:35 »
Nie chcę Cię krytykować, ale myślisz, że ktoś doda to do moda ? Spojrzałem na topór i serce mnie zabolało... ostrze o grubości 1mm, to bardziej przypominało łyżkę... Chęci masz ale na razie to szkoda czasu, żeby to pobrać i obejrzeć... Pokaż screeny w topiku nasze prace 3d, podpowiedzą \ci co poprawić dorobić itp.

Pozdrawiam!

@Down: Ehh... Powiedziałem, że raczej nie masz co liczyć na dodanie tego do moda. Mam zaznaczyć ,, Jeśli ktoś chce pobrać te modele to nie warto'' ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2009, 15:17:48 wysłana przez Jedes »

Offline Archimonde

• Lord Płonącego Legionu
  • Gawędziarz
  • *
  • Nadchodzi zima...
    • Mój Deviant
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2009, 15:12:30 »
Powiedziałem jasno: JAK KTOŚ CHCE. Dzięki ze krytykujesz, ale najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.
Jacek Piekara

Offline DuoGum

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2009, 16:49:36 »
To po co pokazujesz takie modele? Skoro są kiczowate.
Myśl zanim coś zrobisz..

Offline Tobik-N

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 2
    • Forum WD
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2009, 17:45:26 »
Czemu ich nie widać ?? chętnie bym wykorzystał już gotowe do moda , bo właśnie robię.

Offline matiux

• Moczymorda
  • *
  • Podczas wojny milczą prawa.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2009, 20:24:14 »
Nie widać bo nie ma tekstur.
Patrioci zawsze mówią o umieraniu za ojczyznę lecz nigdy nie wspominają o zabijaniu za nią...

Ludzie nie idą na wojnę dla zabawy. Dla zabawy nie zostawia się zapłakanej mamy.