Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Filmy na poddaszu  (Przeczytany 83526 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Filmy na poddaszu
« Odpowiedź #660 dnia: Grudzień 15, 2017, 11:23:17 »
(click to show/hide)

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 37
« Odpowiedź #661 dnia: Grudzień 15, 2017, 18:03:48 »
Jak bardzo lubię całą serię SW, to czytając i słuchając opinii innych oraz oglądając trailery, nie czuję się ni krztyny zachęcony do obejrzenia. Może za X lat przypadkiem, jak w TVN będzie lecieć xD
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 642
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #662 dnia: Styczeń 04, 2018, 17:48:47 »
Jestem świeżo po Disaster Artist.
Jeśli trafi się u was w mieście pokaz przedpremierowy, to wbijajcie bez wahania, jak takich nie ma, to zostaje wam czekanie na premierę w lutym.
Trzeci film, któremu postawię na Filmwebie 10/10, musowy kandydat do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany. James Franco też mógłby dostać Oscara, żeby było śmiesznie.
Ogólnie aktorstwo świetne, nawet Dave Franco nie przeszkadzał mi jak zwykle. Seth Rogen też pierwsza klasa. Genialna ekranizacja książki Grega Sestero. W sumie nie wiem co powiedzieć, tak jestem zachwycony. Po prostu genialne. Zostawię was z trailerem -> (klik!). Swoją drogą, jeśli wierzyć Rickowi Harperowi, Tommy Wiseau jest z Poznania. Jeśli tak, to pyrki mogą być dumne ze swojego krajana, jako fan The Room i książki The Disaster Artist zazdroszczę im takiej persony.
EDIT: tak, ten The Room.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2018, 20:58:18 wysłana przez Bruce Campbell »

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #663 dnia: Styczeń 10, 2018, 18:45:06 »
Właśnie dotarła do mnie wiadomość o śmierci Martina Landaua (tak, wiem, szybki zapłon, minęło prawie pół roku...). RIP najlepszemu odtwórcy Beli Lugosiego.Nawiasem mówiąc, zawsze miałem wrażenie, że Sok z żuka ma najwięcej fanów jeśli chodzi o filmy Burtona. Ktoś poza mną woli Edwarda Nożycorękiego i właśnie Eda Wooda?

Offline beanshee

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 170
« Odpowiedź #664 dnia: Luty 07, 2018, 20:26:53 »
Ktoś już oglądał Darkest Hour? Jak wrażenia?
Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #665 dnia: Luty 07, 2018, 20:55:00 »
Z tego co widziałem na Filmwebie, to się IvEmu nie spodobał specjalnie. Podobno jest
Cytat: Barbarian
chaotyczny wypełniony pompatycznymi przemowami i nielogiczny.
Sam się dopiero mam zamiar wybrać, także jeszcze nie mogę się wypowiedzieć. Choć jeśli mam być szczery, to po wypowiedzi IvEgo Darkest Hour spadło na mojej liście filmów Oscarowych do obejrzenia i zacząłem nadrabianie od Nelyubov Zwiagincewa, polecam jak coś.
EDIT: Nawiasem mówiąc, co prawda to nie wątek o serialach, ale ktoś ogląda Black Lightning i podzieli się opinią? Bo z tego co widzę, to jak na seriale superbohaterskie ma bardzo wysokie noty u krytyków, ale jednocześnie procent pozytywnych ocen od widzów na np. takim RT jest zaskakująco niski.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2018, 21:05:50 wysłana przez Bruce Campbell »

Online Amue

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #666 dnia: Luty 08, 2018, 01:04:03 »
EDIT: Nawiasem mówiąc, co prawda to nie wątek o serialach, ale ktoś ogląda Black Lightning i podzieli się opinią? Bo z tego co widzę, to jak na seriale superbohaterskie ma bardzo wysokie noty u krytyków, ale jednocześnie procent pozytywnych ocen od widzów na np. takim RT jest zaskakująco niski.

Black Lightning według mnie w ogóle nie przypomina tych wszystkich seriali od CW(Arrow, The Flash, Supergirl, Legends of Tommorow -Oglądam wszystko).
Jest w nim coś takiego fajnego... Coś czego niestety nie umiem jeszcze określić. Może to ten afroamerykański klimat serialu plus postać grana przez Albinosa(?) nadaje mu dość fajny obieg.
Jeść białych ludzi!

Offline beanshee

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 170
« Odpowiedź #667 dnia: Luty 08, 2018, 15:57:46 »
Co poradzić że Churchill wygłaszał patetyczne przemówienia (chociaż trzeba przyznać że to wygłoszone po Dunkierce to absolutne mistrzostwo). Mnie się w sumie film podobał, chociaż zastanawiam się na ile poprawnie oddano charakter Churchilla.
Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"