Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Echo Tawerny nr. 1

18.10.2018 | Dodał: Dyktator

Pierwszy numer reaktywowanej gazety forumowej już jest :) więcej

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Echo tawerny nr.1
Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Crack i cd-key!  (Przeczytany 178931 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
  • Piwa: 4
Odp: I need help:P || pytania o cracka... jak i cd-key:)
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2007, 23:41:45 »
Ech, na prawde uparty jestes, na jakiej podstawie uwazasz, ze ja nie posiadam wystarczajacej wiedzy zeby udzielic ci odpowiedzi na ten temat?

Jak widze, nie wystarczy kilkukrotnie wspomniana informacja ze bez karty kredytowej nie da sie nic zrobic, ty musisz sie jeszcze raz spytac... ok, sa rozni ludzie, moze w takim razie zaufasz sobie i osobiscie sprawdzisz w jaki sposob mozna kupic M&B u zrodel http://www.taleworlds.com/mb_buy.html Jest tam nawet FAQ na temat kupna...

A od siebie dodam, ze jesli nie masz nic do stracenia mozesz przeszukac ebay lub inne allego - moze ktos zajmuje sie sprzedawaniem kluczy z drugiej reki.

Offline k.

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2007, 23:47:30 »
Tu nie chodzi o to, że jestem uparty. Siedzę od kilku dni na masie stron anglojęzycznych i staram się wydukać jak to zrobić. Nie uważam wcale, że nie posiadasz takiej wiedzy, chodzi tylko o to, że to nie mój pierwszy raz, kiedy staram się dowiedzieć czegoś więcej na jakiś temat i akurat częściej Polacy niż osoby z innych krajów mnie zbesztają niewiadomo czemu :) No ale wiadomo różni są ludzie.
Stronę talewordls, przeglądałem już masę razy, ich forum także, no ale skoro tam nie znalazłem odpowiedzi, zwróciłem się do Was :)
W każdym razie, skoro jesteś przekonany, że nie ma możliwości zdobycia seriala bez karty kredytowej, zatem dziękuję Ci za odpowiedź i chyba jedynym wyjściem będzie sprawienie sobie takowej karty, lub jak sam mówisz szukanie seriala z drugiej ręki.

Offline k.

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2007, 20:28:03 »
Hah, dzięki pomocy przyjaciela z Irlandii otrzymałem bardzo ładny prezent na gwiazdkę w postaci... no zgadnijcie sami :) Czas pograć :D
Pozdrawiam

Offline Kasparus

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 07, 2007, 13:48:21 »
Fajnie jakby wprowadzili mozliwość płacenia za CD-key przez telefon jak w niektórych innych grach. Po prostu wysyłałoby by się smsa za np. te 50zł i na maila który podalibyśmy w smsie dostawalibyśmy CD-key.

Offline Arcylisz

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2007, 11:38:47 »
Fajnie jakby wprowadzili mozliwość płacenia za CD-key przez telefon jak w niektórych innych grach. Po prostu wysyłałoby by się smsa za np. te 50zł i na maila który podalibyśmy w smsie dostawalibyśmy CD-key.
Byłoby to niegłupie, Armagan już dawno powinien to wprowadzić.

Offline Gregorius

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 24, 2007, 16:59:42 »
Ja wam powiem tak jeśli chodzi o ludzi ktorzy chca taka gre i na nia ZASłUżYLI lecz nie maga kupic cd-keya bo ich niestac w tym przypadku mnie to ten cd-key psuje cała zabawe i wtedy gracze rezygnuja z niej bo slysza to: Nie bedziemy sie fatygowac o jakies dolary na glupia gre musiz sie uczyc bo ta gra wciaga" albo " niemamy czasu na jakies durne zabawy w gry"
a ta gra to moje marzenie na swieta lecz jestem biedny i ja tego niezmienie chyba ze ywgram w Totka czy w co innego lub ktos bedzie laskawy a narazie wiem jedno ze trial niejest taki zly
gra i tak jest fajna lecz cd-key uniemozliwia mi przejscia do czarujacego swiata mount&blade

a nigdy sie nieduposzcze do NIELEGALNEGO CRACKA I OSOBISCIE MUWIE ZEBYSCIE NIEKORZYSTALI Z CRACKOW BO POLICJA ZAPUKA DO WASZYCH DRZWI I NIEBEDZIECIE MIELI NIETYLKO TRIALA ALE ROWNIESZ KOMPUTERA

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 24, 2007, 22:08:21 »
Wszystko ok, jednak przyznam ze ja osobiscie jestem calkowicie neutralny jesli chodzi o piractwo, zwisa mi i powiewa co kto robi u siebie w domu. Mi tylko zalezy na tym zeby publicznie nie zasmiecac tego forum takimi tematami co od samego poczatku powtarzam i tak bedzie do konca mojej tutejszej kadencji (a moze i dluzej).

Offline Gregorius

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 25, 2007, 11:00:06 »
Wiecie co mi sie już łza w oku się kręci bo wy macie kasę rodzice wam pozwalają macie czas sie fatygowac a ja sie grzebę w zaprzeproszeniem mówiąc zasranego triala :/ i dlatego gra ma ten wielki minus

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Wsparcie Techniczne
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 88
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 25, 2007, 11:17:10 »
Tak jakby była darmowa to byłby plus a jak trzeba płacic to zaraz minus.

Offline Gregorius

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 25, 2007, 21:52:55 »
Moje zdanie jest takie gdy gra miałaby dobrą reklamę to tacy ludzie niespecjalnie bogaci mogli by grac a wtedy byłoby jeszcze więcej graczy a teraz pykam trochę w Dungeon Keeper i sciągam wersje 808 do M&B

Offline Janczo

• BANITA
  • Tułacz
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 26, 2007, 16:24:04 »
Pomóżcie!!! Kupiłem orginalny serial do gry i gdy naciskam wpisz numer seryjny, a potem gdy wpisuje go wyświetla mi sie informacja niewłaściwy numer seryjny a potem gdy naciskam ręczna aktywacja to wyświetla mi się ten błąd z Windowsa http://img341.imageshack.us/my.php?image=bladip3.jpg i muszę zamknąć aplikacje. Próbowałem już zainstalować grę jeszcze raz ale ciągle jest to samo pomóżcie proszę mam wersje 903. Jestem bardzo zły bo straciłem kasę na darmo. Jeśli nie wiece jak to zrobić to proszę dajce mi cracka jakiegoś.

Offline Misiumen

• Utracjusz
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2007, 16:26:00 »
Nie wiem czemu tak sie dzieje ale z miejsca moge ci powiedziec ze masz wersje 0.730, bo tak w bledzie pisze, sprobuj sciagnac M&B jeszcze raz najlepiej 0.903 z oficjalnego linka ktory gdzies tam Kolba dal.

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 26, 2007, 16:27:34 »
Reczna aktywacja o ile pamietam w tym przypadku jest zbedna. Sprawdz czy poprawnie wpisujesz cd-key - czesto myli sie 0 z O, litery maja byc chyba drukowane.

A w razie problemow wyslij maila z zazaleniem na info@taleworlds.com lub wyslij PW do armagana.

Offline Janczo

• BANITA
  • Tułacz
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 26, 2007, 16:32:37 »
sory że dwa razy to samo napisałem ale to przez pomyłkę kod napewno wpisałem dobrze a ta wersje mount&blade mam wałaśnie z oficjalnej strony

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 26, 2007, 16:35:28 »
Teoretycznie wersja M&B nie powinna miec nic wspolnego z cd-keyem (ja swoj wpisalem raz - na 0.751) ale dla pewnosci sciagnij najnowsza np. stad http://files.filefront.com/mountandblade+0903+setupexe/;9242921;/fileinfo.html bo starosc wersji moze byc przyczyna tego bledu.

a tu w razie czego masz wiecej linkow http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,29341.0.html