Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Ankieta

Jakie posiadacie telefony

Nokia
57 (26.5%)
Sony Ericssron
65 (30.2%)
Benq Siemens
4 (1.9%)
Motorola
5 (2.3%)
Samsung
48 (22.3%)
Inne
36 (16.7%)

Głosów w sumie: 210

Autor Wątek: Telefon Komórkowy  (Przeczytany 35574 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 127
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
Odp: Telefon Komórkowy
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 30, 2017, 16:15:10 »
Polecam Sony, od dawna jestem z tą marką. Jedyne na co narzekam to trwałość, bez pokrowca i szkła hartowanego to długo Ci nie posłuży.
W tym zakresie cenowym to Sony Xperia L1.
Zacząłem nazywać to bagno grą
A później grać w tę grę z zimną krwią
Tu gdzie skrupuły jeszcze smacznie śpią
Pamiętaj wszystkie kwiaty w końcu schną
Wiesz o czym mówię, jak znaliśmy się, a się nie znamy
Tu gdzie Bóg to skrót myślowy, ja nie lubię dróg skrótami

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Moderator Warband
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 155
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 30, 2017, 17:07:18 »
Polecam Sony, od dawna jestem z tą marką. Jedyne na co narzekam to trwałość, bez pokrowca i szkła hartowanego to długo Ci nie posłuży.
W tym zakresie cenowym to Sony Xperia L1.
Sony spoko. Ja sam korzystam z Xperia Z3 od 2014 - nie widzi mi się, aby zmieniać na inny s..., bo te g... i tak technologicznie się nie zmieniają coś ostatnio - ale wk... to, że szon się grzeje przy nagrywaniu w 4K i przy bardziej wymagających aplikacjach z tego roku.
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 44
  • Ten który pływa z karpiami
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 10, 2017, 14:12:48 »
Ja mogę Ci spokojnie polecić Honor P8 Lite. Kolega ma, używa i jest zadowolony. Aparat podobny do tego z Iphona jak nie taki sam a cena to około 800 zł na alegro(kolega tam kupował i mu przyszedł nowiutki w folii).
(click to show/hide)

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Laalaa

• Opój
  • *
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 22, 2017, 20:49:31 »
Halo problem mam i to dość smutny :(
Chodzi o to, że dzisiaj upadł mi telefon i niestety pomimo hartowanego szkła (które jest nietknięte!) coś się zepsuło w nim i teraz pół ekranu jest czarne a drugie pół ma fioletowe plamki. Wydaje mi się, że to mogła się matryca wylać. Jest ew. możliwość naprawy? Jeśli tak to jaki byłby koszt takiego przedsięwzięcia? Mój telefon to Samsung J3(2016). Dotyk działa jak należy tylko chodzi mi tu o sam fakt czarnego ekranu. Aktualnie możliwość kupna nowego nie wchodzi w grę bo umowa mi się kończy za rok a teraz nie mam pieniędzy co jest związane z świątecznymi wydatkami.
(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 137
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 22, 2017, 22:33:07 »
Halo problem mam i to dość smutny :(
Chodzi o to, że dzisiaj upadł mi telefon i niestety pomimo hartowanego szkła (które jest nietknięte!) coś się zepsuło w nim i teraz pół ekranu jest czarne a drugie pół ma fioletowe plamki. Wydaje mi się, że to mogła się matryca wylać. Jest ew. możliwość naprawy? Jeśli tak to jaki byłby koszt takiego przedsięwzięcia? Mój telefon to Samsung J3(2016). Dotyk działa jak należy tylko chodzi mi tu o sam fakt czarnego ekranu. Aktualnie możliwość kupna nowego nie wchodzi w grę bo umowa mi się kończy za rok a teraz nie mam pieniędzy co jest związane z świątecznymi wydatkami.
Wszystko zależy od twoich umiejętności manualnych i zasobności portfela. Masz dwa możliwe pakiety:
1) prawdopodobnie drogo i dobrze - oddanie telefonu do serwisu;
2) tanio i niekoniecznie dobrze - zamówienie matrycy z neta i własnoręczna wymiana;
Wymiana takiej matrycy nie wygląda na bardzo skomplikowaną, co nie oznacza, że tak na pewno jest w praktyce( klik), ale z pewnością nie jest to drogie przedsięwzięcie (klik). Decyzja należy do ciebie. Sam stałem niedawno przed takim dylematem, ponieważ zbiła mi się szybka w tablecie. Na szczęście jedyną wynikającą z tego niedogodnością jest brak dotyku(przez ekran przebiega jedynie jedno pęknięcie w kształt litery V), więc po prostu to olałem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2017, 22:34:29 wysłana przez Hubtus »

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 34
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 19, 2018, 01:55:00 »
Jest tutaj ktoś kto dobrze zna się na telefonach? Albo ogólnie czy ktoś mógłby wyrazić opinię o pewnych modelach? Mianowicie interesują mnie następujące telefony - Huawei Mate 10 (lite/pro) oraz iPhone (7/8). A może znajdzie się ktoś, kto sam użytkuje któryś z wymienionych? Czekam na Wasze opinie.
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Vizioner

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 46
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 19, 2018, 02:53:27 »
Posiadam Huawei P10 flagowca, wszystko chodzi jak trzeba. Moim zdaniem bardzo dobra kopia iPhona. Jeśli jednak chcesz wywalić powyżej 2k w tel to chyba jabłuszko będzie najlepszym wyborem, tutaj chyba celowałbym w 7, chyba że potrzebujesz dodatkowych bajerów i będziesz wykorzystywał jego możliwości to kupuj 8 ;) Jak będziesz chciał się dowiedzieć, więcej to wbij na ts xd
IN THE END,
WE ONLY
REGRET 
THE CHANCES
WE DIDN'T
TAKE.

Online Kradus

• Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 246
  • 99 rocznica Powstania Wielkopolskiego
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 19, 2018, 07:36:16 »
Ja sam po długim rekonesansie i badaniu sprawy zakupiłem Mate 10 lite. Po jakiś trzech tygodniach użytkowania nie mam zastrzeżeń, ale oczywiście nie jest to relewantny okres badawczy.

Nie mniej nie porównywałbym lite'a z pro czy jabłkami, bo to zdecydowanie nie ten poziom technologiczny jak i cenowy - nie bez przyczyny pro jest 2 tysiące droższy od lite. Wszystko zależy czego oczekujesz od telefonu i ile jesteś w stanie na niego wydać.

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 19, 2018, 15:06:57 »
Cenowo chyba mogę lekko zaszaleć, jeżeli obliczenia mnie nie zawodzą xD. Najwyżej będę jadł same parówki i kanapki :P W każdym razie zależy mi na czymś, co ma dość dobry aparat i multimedia. Do tej pory telefon wymieniam co 2 lata i po takim czasie używania wszystkie wyglądają jak nówki :P Zastanawia mnie jednak, w razie czego, co by było gdyby w takim przykładowym iPhone'ie coś zepsuło się z szybką, ekranem. Słyszałem, że naprawa ekranu w tej marce jest dość droga. Chodzi mi też o to jaka jest wytrzymałość takich telefonów - np. czy jak lekko się coś przypadkiem stuknie czy od razu nie robią się zarysowania lub pęka. Jak wspomniałem, do tej pory z telefonem nigdy mi się nic nie stało, stan mają idealny, ale w razie czego lepiej wiedzieć ile może wynieść ewentualna naprawa - czy nie będzie droższa od samego telefonu.
Co do oczekiwań, to poza wcześniej wymienionymi zależy mi jeszcze na pamięci. Aktualnie posiadam Xperię M4 Aqua i choć z początku telefon wydawał się w porządku, to pod względem pamięci jest beznadziejny. 8GB, z czego ponad połowa to system, aplikacje systemowe, których nie da się usunąć i same się aktualizują, a do tego nie można nic instalować na karcie SD bez ROOTu na telefonie (czy jak się to pisze, ale chyba wiecie, o co chodzi). Około 4-5 aplikacji, 2-3 gry i już brakuje pamięci (chyba, że przesadzam i to dość dużo aplikacji? :P). Zdjęciami i muzyką się nie przejmuję, bo to trzymam na karcie SD, która ma 14GB, a wykorzystać potrafię około 3-4. Jeszcze trochę pomyślę, dokładnie poczytam informację o tych telefonach i z chęcią przeczytam więcej Waszych opinii. A może polecacie jakieś inne modele?
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Laalaa

• Opój
  • *
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 19, 2018, 15:39:26 »
W przypadku wymiany ekranu telefonu rzeczywiście jest to drogie ale w IPhonach opłaca się to robić patrząc po ich cenia, a jak mówisz, że dbasz o swoje telefony to nie powinieneś mieć jakiegoś problemu czy konieczności wymiany bo ale oczywiście wypadki chodzą po ludziach. Ja bym Ci polecił jedną z pancernych Etui które są dość powszechne w Polsce czy jak chcesz oszczędzić to na alieexpress.
(click to show/hide)

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 19, 2018, 18:21:49 »
Od 5 podstawówki (czyli pierwszego telefonu) do dnia dzisiejszego moje telefony nie miały żadnych uszczerbków. Od razu w jakieś etui, a ta "naklejka" początkowa z ekranu była cały czas, tylko teraz w przypadku aktualnego telefonu, musiała zostać zdjęta po roku, bo zaczęła się zahaczać. No, ale wiadomo... Jeżeli ma się zainwestować w coś "wymagającego dla portfela", to trzeba być uprzedzonym na wszystkie ewentualności :p
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Online Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 317
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 19, 2018, 18:29:25 »
TYLKO SAMSUNK

Offline Laalaa

• Opój
  • *
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 19, 2018, 18:30:57 »
Ja sobie zafundowałem plastikową obudowę z gumowymi bokami i żadne upadki nie były mi straszne... do czasu aż mój telefon spadł ekranem na róg obudowy od kompa, wtedy wylała się matryca ale o to mogę winić tylko siebie :( Masz tu jakieś konkretne obudowy które mogą się spisać w swoim zadaniu (mówię tu o obudowach do IP7):
 KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

Tylko problem jest taki, że te obudowy nie są tanie jak w sumie wszystkie do Iphonów także radziłbym Ci coś jeszcze poszukać na własną rękę.
(click to show/hide)

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 19, 2018, 20:23:05 »
Przy cenie iPhone'a taka obudowa nie wydaje się droga :P Dzięki za linki. Mogą być przydatne.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 132
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
« Odpowiedź #179 dnia: Wczoraj o 14:26:51 »
Przecież IP to telefony dla niepełnosprytnych... Tak upośledzającego systemu operacyjnego dawno nie widziałem. No i ceny mają z dupy, nie ma to żadnego przełożenia na jakość. Ekonomicznie taki zakup jest niezasadny.

TYLKO SAMSUNK
Trebron, wyjdź. Tak jak nie znasz się na samochodach tak samo na telefonach...
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"