Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Efekt nazgula. Jak uzyskać ten błąd celowo. Rozwiązanie wkrótce.  (Przeczytany 1885 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agrest

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
  • Valamis PL dla obcokrajowców
Chciałbym uzyskać ten efekt przy opracowywaniu zbroi w Wings 3D. Czy wystarczy po prostu wjechać modelem w miejsce głowy? czy po prostu będzie ona wystawać? Wiem, że był taki błąd w jednym z hełmów we wczesnej wersji Prophecy of Pendor- zabierał głowę...ale jak to uzyskać? Czy da się to samo zrobić z resztą ciała? Proszę o pomoc, gdyż bardzo jest mi to potrzebne.

Jakieś sugestie, pomysły?
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 23:12:44 wysłana przez Agrest »

- Premierze, inwigilują obywateli! - Przecież widzę!

Offline Kolba

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 1
  • Ten który opowiada kretowi bajki do snu
Odp: Efekt znikającej twarzy w hełmie(ef. nazgula)jak uzyskać ten błąd celowo.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2009, 10:25:36 »
Ja bym proponował zrobić pusty model i podmienić model danego hełmu z Native.

Offline Agrest

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2009, 18:26:40 »
Ja bym proponował zrobić pusty model i podmienić model danego hełmu z Native.
Czyli chodzi ci o to żebym zrobił "nic" i to zapisał tak?
Jest też możliwa taka opcja, że po założeniu hełmu (pustego) po prostu jakbym nic nie miał na głowie, a to już dalekie od tego czego potrzebuję. Zresztą taki wynik sprawy byłby w sumie logiczny. Ewentualnie postać byłaby łysa.

Tyle, że z tego co mi proponujesz rozumiem, że mój hełm da efekt 'bez głowy' tyle, że ja chcę, by postać miała hełm widoczny (ten który zrobię) a twarz/głowe nie. Nie tak, że powyżej karku nic nie będzie. Hełm musst sein!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2009, 18:34:26 wysłana przez Agrest »

Offline Agrest

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2009, 17:10:45 »
Jeśli ktoś mi poprawnie powie o co chodzi w tym pustym modelu lub poda jakiś inny sposób, to pokażę tej osobie screeny pewnych rzeczy, które robię i dam w przyszłości możliwość zamieszczenia tychże właśnie ( jeśli wyjdą) we własnym modzie ( z dodaniem mnie w opisie oczywiście :)

Przepraszam, że nie edytowałem postu, ale chciałem, by ukazało się na przodzie listy ( to pierwszy i ostatni raz naprawdę).

EDIT: Ja nie żartuję. Oto dowód. To narazie trial, ponieważ kompletnie zmienię kształt, a to jest tylko baza wyjściowa. Podaję  
        przykład tylko jednego przedmiotu. Chcecie więcej to mi pomóżcie :) (wiem, że ten model ma narazie pozostawiający wiele  
        do życzenia kształt-brak czasu). [zmniejszę też liczbę pól]  
(click to show/hide)

EDIT2: Jeśli ktoś tego nie widzi tzn. że musi się zarejestrować/zalogować (przyp. aut.)
EDIT3:  Ha! Już chyba wiem jak zrobić ten efekt dzięki programowi item editor. Niestety tylko w przypadku głowy. Zastanawiam się co z resztą..Jeśli ktoś wogóle coś wie o tym PISAĆ.
EDIT4: Niedługo napiszę jak to zrobić.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2009, 23:00:45 wysłana przez Agrest »