Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 96633 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jeferiaz

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 0
  • Komisarz ds. Propagandy, Zbrojnego Ramienia Ludu
Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:19:15 »
(...)Ale jestem na tyle aktywnym użytkownikiem i poświęciłem temu forum tyle czasu, że nie powinno się ze mną, aż tak ostro postępować.(...)

Jak dla mnie jest to argument przeciw Tobie. Jesteś aktywnym użytkownikiem więc powinieneś dawać przykład i stosować się do regulaminu i ogólnie przyjętych zasad.

Nie byłeś świadkiem zdarzenia, więc błagam Cie o wielki człeku, z łaski swojej... nie wypowiadaj się.

Moje GG - 12485152 Jeśli znów mnie zbanują...

Offline Daedalus

• Admin Emeryt
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:21:12 »
- To nie prawda, że dzień w dzień spamuje na SB, dziś owszem, napisałem więcej niż wynosi moja norma, ale nie robię tego dzień w dzień.

A to dziwne, bo ja dałbym sobie głowę uciąć, że praktycznie codziennie widzę SB całkowicie zaspamowany i jedną z ksywek, które regularnie się w SB powtarzają jest właśnie "Jeferiaz". Osta miałeś dostać już jakiś czas temu, ale się wstrzymałem. Wczoraj tak zaspamowaliście SB, że uznałem, iż pora zareagować. Ale jestem miękki i tylko napisałem w wątku dla administracji, że macie u mnie "zmówione" ostrzeżenia, jeśli się nie poprawicie. Dzisiaj od rana znów SB aż się przegrzewał od wiadomości i znów te same ksywki... Ludzie, ileż można?

- Wiele użytkowników tak postępuje i jak na razie mają czyste konto.

Racja, na razie. :)

- Nie zostałem ostrzeżony słownie...

Może mam Cię jeszcze przeprosić i błagać, byś zaczął się stosować do regulaminu? Sorry, ale nie zamierzam nikogo niańczyć. Przeginasz - zostajesz ukarany. Jeśli sam siebie nie potrafisz upilnować, to bardzo mi przykro... Gdyby to spamowanie w SB byłoby sporadyczne, to na pewno ostrzeżenia byś nie dostał.

- Za Kuroia było lepiej... Daedalus jakoś mógł upomnieć go DWA razy, niestety ja robię znacznie mniejsze show niż to, które robił Kuroi, dlatego od razu dostałem warna.

Kuroi został za spam zbanowany (i to dwa razy), więc nie wiem, czy przyznałby Ci rację, co do tego "było lepiej". :)

- Zostałem wydalony z klanu przez kaprys Daedalusa

No tak, mój kaprys... :/ Gdybyś przypadkiem zapomniał, to przypominam, że miałeś już dwa ostrzeżenia. Jedno zostało zdjęte, ale widać na taki gest nie zasłużyłeś.

Cytat: Mr War
Ja uważam osta za "Notoryczny spam na Spam Boxie"(to także mój 2 ost)za nie słuszny ponieważ:
-Dzień w dzień spamuje?Wielu ludzi robi to samo a nie ma ani jednego osta.

Dzień w dzień spamujesz, mimo iż dostałeś już za to wcześniej ostrzeżenie. Widocznie za pierwszym razem do Ciebie nie dotarło...

-Nikt mnie nie ostrzegł ustnie.

Nie no, następny... :/ Za chwilę to będzie jak w polskiej policji - "Przeproś i ładnie poproś, by osoba przestała łamać regulamin. Jeśli nie ma żadnej reakcji, przeproś i poproś jeszcze raz. Jeśli wciąż żadnej reakcji, upomnij, ale grzecznie... itd."

Rejestrowałeś się na forum, co jest swego rodzaju oświadczeniem, że jesteś czujesz się na tyle dorosły, by wypowiadać się publicznie i ponosić konsekwencje za swoje słowa oraz czyny. Nikt się nie będzie tu z nikim patyczkował i ciągle przypominał, że jest coś takiego, jak regulamin, netykieta, czy ogólnie przyjęte zasady. Równie dobrze osoby zbanowane za piractwo mogłyby mieć pretensje, że nikt ich nie upomniał, by nie dawały linków do cracków.

Offline Jeferiaz

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2009, 21:32:50 »
Rejestrowałeś się na forum, co jest swego rodzaju oświadczeniem, że jesteś czujesz się na tyle dorosły, by wypowiadać się publicznie i ponosić konsekwencje za swoje słowa oraz czyny. Nikt się nie będzie tu z nikim patyczkował i ciągle przypominał, że jest coś takiego, jak regulamin, netykieta, czy ogólnie przyjęte zasady. Równie dobrze osoby zbanowane za piractwo mogłyby mieć pretensje, że nikt ich nie upomniał, by nie dawały linków do cracków.

Czy w regulaminie jest DOKŁADNIE opisane, jak NIE MOŻNA rozmawiać na SB? Za dużo rozmowy wynikło z mojej inicjatywy na SB, że wklepałeś mi warna? Przecież nie pisałem głupot. Rozmawiałem z Panem Wojną, o wielu rzeczach, może nie zawsze na poważnie, ale do tego służy SB. Stosuje się do zasad etykiety, nawet na SB (a nie robi tego większość userów) ZAWSZE kiedy się do kogoś zwracam, okazuje, że zwroty grzecznościowe takie jak 'Ci , Tobie' nie są mi obce i pisze je z wielkiej litery. Piractwo a rzekomy spam na SB to co innego. Oczywiście... zaakceptowałem regulamin, ale uważam, że nic "takiego" - mówię teraz o spamowaniu - nie zrobiłem i warna dostałem po prostu dlatego, że chciałeś by coś się działo.

EDIT: Co z tego, że Kuroi został zbanowany? Przed zbanowaniem upominałeś go wielokrotnie, mi zaś bez upomnienia, wklepałeś osta.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 22:42:28 wysłana przez Jeferiaz »

Offline Tario

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 1
  • Rittes des panter
    • Gry RPG u Taria
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:33:08 »
Po prostu nie pisz na Sb czy to taki problem Jef??? Napisać  parę postów na Sb , parę ale nie  całą skrzynkę.
Nie wykłucaj się bo to się źle skończy, ostów mało ci było?? Nie mów, sir Lucy, żeby przestał bo mówi dobrze, powinieneś dawać przykład bo troszke na forum już jesteś i masz doświadczenie.

Offline Archimonde

• Lord Płonącego Legionu
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: -2
  • Nadchodzi zima...
    • Mój Deviant
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:50:46 »
Ja uważam warna za obrażenie innego użytkownika niesłusznym ponieważ:
- Ten użytkownik obraził też mnie, i to nie lekko
- Ja mu się tylko odgryzałem, a on mnie nazwał ,,trollem".

Uważam warna za fatalną pisownię za niesłuszny ponieważ:
- Ciężko pisać w 100% poprawnie mając angielski system, a wszystkiego poprawianiem pisowni przez przeglądarkę i używaniem opcji ,,Sprawdź ortografię" nie poprawię.

To tyle ode mnie. Bardzo proszę, zdejmijcie mi te 2 warny. Będę już grzeczny, obiecuję.
"-Czy mogę ci ofiarować mą miłość? -Zwątpienie, zdrada, gorycz oraz ból pamięci bezpowrotnie minionych szczęśliwych chwil zbyt silnie wpisane są w słowo 'miłość', by człek roztropny zechciał jej zawierzyć...”
"– Pozwól też, że dam ci radę płynącą ze szczerego serca: nigdy więcej nie mów, że jesteś nic niewarta. Bo znaczymy tylko tyle, na ile potrafimy wycenić się we własnych oczach."
Jacek Piekara

Offline Jeferiaz

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 30, 2009, 08:57:47 »
Po prostu nie pisz na Sb czy to taki problem Jef??? Napisać  parę postów na Sb , parę ale nie  całą skrzynkę.
Nie wykłucaj się bo to się źle skończy, ostów mało ci było?? Nie mów, sir Lucy, żeby przestał bo mówi dobrze, powinieneś dawać przykład bo troszke na forum już jesteś i masz doświadczenie.

Na Czuczu z Gór... Tario, odpowiedz mi szczerze na pytanie, czy widziałeś całe zdarzenie? Czy śledziłeś przez kilka dni SB?
Co mnie to interesuje, że Sir Luca mówi dobrze, skoro nie był świadkiem i nic nie wie o sprawie?

EDIT: Nie zaprzeczysz chyba, że to typowe zachowanie typowego usera Tawerny. Poza tym, wcale nie było tego |aż nadto|
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 09:28:20 wysłana przez Jeferiaz »

Offline Tario

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 1
  • Rittes des panter
    • Gry RPG u Taria
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 30, 2009, 09:12:11 »
Cóż zdarzało się, że spojrzałem na sb albo szukałem  czegoś na sb  w tym czasie  zdarzało mi się zobaczyć ile na sb pisałeś, raz było mało, a nie raz aż nadto

Offline DuoGum

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:03:08 »
Dzień w dzień spamujesz, mimo iż dostałeś już za to wcześniej ostrzeżenie. Widocznie za pierwszym razem do Ciebie nie dotarło...
Tutaj odnośnie Mr.Wara, wybacz, ale on udziela się od niedawna i tak naprawdę wcale nie spamuje dzień w dzień. Powiedziałbym, że częściej widać tam mnie niż jego. Zresztą jeśli już on spamuje w taki sposób jak pifcio, tj. pożartować, rozluźnić atmosferę. Nie rozumiem za co został ukarany.

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 161
  • Push humanity forward
    • Serio Blogów
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:29:53 »
Słuchajcie, zaraz dostaniecie dodatkowe warny za wykłócanie się, podważanie decyzji administracji i dodatkowe zaśmiecanie tego tematu. Decyzja zapadał i koniec kropka.
My nie musimy Was uprzedzać o warnie, więc takie coś możecie sobie zachować dla siebie. Administracja ma pełną dowolność w interpretacji regulaminu, który ponoć znacie, ale jednak się nie dostosowaliście.

Ja uważam warna za obrażenie innego użytkownika niesłusznym ponieważ:
- Ten użytkownik obraził też mnie, i to nie lekko
- Ja mu się tylko odgryzałem, a on mnie nazwał ,,trollem".

Uważam warna za fatalną pisownię za niesłuszny ponieważ:
- Ciężko pisać w 100% poprawnie mając angielski system, a wszystkiego poprawianiem pisowni przez przeglądarkę i używaniem opcji ,,Sprawdź ortografię" nie poprawię.

To tyle ode mnie. Bardzo proszę, zdejmijcie mi te 2 warny. Będę już grzeczny, obiecuję.

1. Skoro Cię obraził, trzeba było zgłosić to administracji, a nie odgryzać się za każdym razem jak dziecko, któremu ktoś język pokazał. To nie Ty tu jesteś od trzymania porządku, a my.
2. To jaki Ty masz system nie obchodzi mnie. Możesz mieć angielski, wietnamski, afrykański, jaki chcesz. To jest forum, które jasno określa wymogi w swoim regulaminie. Tobie odpuścimy, to zaraz inny powie, że ma klawiaturę złą, że ma system z Afryki, że mu sie brat na kompa wbił- nie, za takie coś mogą być jedynie dodatkowe konsekwencję. A tak w ogóle... tego posta napisałeś poprawnie. Co? System się spolonizował? Nie, po prostu jesteś leniem. Jak chcesz to możesz, więc pisz poprawnie każdą swoją wiadomość.

Bądźcie poważni ludzie.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2009, 11:32:26 wysłana przez Alkhadias »
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!  

https://alkhadias-naukowo.blogspot.com/
https://alkhadias-muzycznie.blogspot.com/

Offline Pablo77

• Bywalec
  • *
  • |\/|00j $$w33t4$|\|y i loofC14nY B3nD!!!!1111 :*:*
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 30, 2009, 11:55:03 »
A ja wam powiem tyle, takie wykłócanie się nie ma sensu. Jeśli zależy wam na utracie warnów to pokażcie, że wam zależy na tym forum. Zamiast się kłócić ingerujcie w życie strony piszcie super długie i poprawne posty i może po kilku miesiącach jakiś mod/admin uzna, że naprawdę się zmieniliście i wam zdejmie tego warna :) Nie wiem czy macie pojęcie, że Alek i ja też kiedyś mieliśmy warny, ale po pewnym czasie ktoś nam je zdjął. I wcale nie wykłócaliśmy się za co mamy tego warna (no może ja trochę... Fakt trochę mnie poniosło, ale to był bezczelny pirat). Ba, alek nawet modem został, więc imo nie warto się wykłócać i płakać, że dostaliście warny a nie powinniście.

PS: W poście może być w męski członek błędów, ale pisałem to w pośpiechu pod wpływem jakiegoś impulsu :P
Zapoznaj się z treścią regulaminu forum mówiącą o wysokości całej sygnatury. // Kalpokor

Offline Antictizen

• Pielgrzym
  • *
  • Vampires is best!!
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 03, 2010, 17:28:40 »
No i jak zwykle wypadnę z forum tylko dlatego,że mój młodszy braciszek  zawsze coś napisze http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=4377.0 to jego sztuka.On tak to robi:ja idę do toalety,zaczytuje się,nie myśląc o mijającym czasie,on podchodzi spamuje,ja dostaje bana.Już z wielu forum tak wypadłem np.Fable.

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 03, 2010, 17:30:07 »
Ale to nie nasz problem. Jest taki magiczny przycisk jak "Wyloguj".

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 118
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 03, 2010, 17:52:31 »
"młodszy braciszek", słiiit, puci, puci, dzibu, dziubu. Ucałuj go od calej naszej administracji :*****

edit/*
A tak poważnie, żeby nie było, to wymówka z udziałem młodszego brata/siostry/psa byla juz tyle razy nam przedstawiana (na gg, pm, forum), ze mamy prawo juz w nią nie wierzyć
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2010, 08:23:06 wysłana przez soner »
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Kasztanian Wdzydze

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 7
  • Na stanowisku do końca
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2010, 18:35:33 »
A wymówka z udziałem rybek by chwyciła?
MORMO rządzi

Offline Antictizen

• Pielgrzym
  • *
  • Vampires is best!!
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 04, 2010, 16:05:14 »
To nie jest wymówka.Naprawdę.Może to brzmi idiotycznie,ale to prawda.