Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 95827 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2009, 20:52:08 »
Fakt, że regulamin jasno stosunkuje się do osób poniżej 13 roku życia, jednak szympans Pifcio go podpuścił ;)

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 160
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2009, 20:56:56 »
Teraz będą drążyć temat... Więc mam im wszystkim dać warna? Może bana? Nie ma sprawy, ale jakbym się miał wziąć za ostre porządki, to bardzo możliwe, że forum opuściłoby więcej weteranów i starych użytkowników oraz masa nowych. Dla mnie staż nie ma znaczenia, ale mimo to są tu osoby, które nie zostały zbanowane przeze mnie, tylko ze względu na niego. Nie ma co roztrząsać i lepiej zakończyć temat. Swoich warnów i banów nie cofam, chyba że w skrajnych przypadkach... do tej pory był taki jeden i mam nadzieję, że ostatni. Nie dam też nowych warnów prowokatorom. Najwyżej następnym razem zareaguję ostrzej.
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:00:59 »
Spokojnie, to tylko luźna uwaga. Czemu się gorączkujesz odrazu? :D Pifcio zachował się nieładnie albo zbyt ironicznie i tyle. Koniec moich przemysleń w tej sprawie.

Offline Kasztanian Wdzydze

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 7
  • Na stanowisku do końca
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2009, 21:07:04 »
Teraz będą drążyć temat... Więc mam im wszystkim dać warna? Może bana? Nie ma sprawy, ale jakbym się miał wziąć za ostre porządki, to bardzo możliwe, że forum opuściłoby więcej weteranów i starych użytkowników oraz masa nowych. Dla mnie staż nie ma znaczenia, ale mimo to są tu osoby, które nie zostały zbanowane przeze mnie, tylko ze względu na niego. Nie ma co roztrząsać i lepiej zakończyć temat. Swoich warnów i banów nie cofam, chyba że w skrajnych przypadkach... do tej pory był taki jeden i mam nadzieję, że ostatni. Nie dam też nowych warnów prowokatorom. Najwyżej następnym razem zareaguję ostrzej.

Żeby było jasne. Nigdy nie powiedziałem i nie miałem na myśli, aby komukolwiek odpuszczać za łamanie regulaminu. Nie chciałem również, aby mój post doprowadził do kłótni lub nieporozumień na forum. Była to moja refleksja, z nadzieją, że nie będzie przyszłości rzucania się na nowych forumowiczów. Niech się rozwiną. Jeżeli zarobią na karę, to ją otrzymają. A może taki ktoś będzie jednak cennym nabytkiem? A tech chłopak ma 2 wypowiedzi i 2 osty i jest prawdopodobne, że nic do wypowiedzi na forum już nie wniesie, bo się będzie bał cokolwiek powiedzieć.
Kasztanian
MORMO rządzi

Offline Pifcio

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 10, 2009, 08:05:14 »
A co ja mu zrobiłem?? nie, no bez przesady, zachowałem się "nie ładnie"???? .... to miałbyć po prostu post z delkatną nutką humoru i nic innego...nawet później nie zaglądałem do tego tematu.... ale druga sprawa, to odbiór tego co napisałem i to wcale nie jest mój problem... "starsi forumowicze zaczęli go przedrzeźniać"??!?!?! to tak to odbierasz... no ja miałem inny zamysł, chciałem wprowadzić, zresztą przecież mnie znacie, troche humoru i nic, kompletnie nic, nie miałem złego na myśli, a inna sprawa, że inny userzy podchwycili temat, a ten gość nie ma poczucia humoru to naprawdę nie mój problem...

Offline hahaha

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 14, 2009, 12:20:02 »
Witam
Jestem użytkownikiem tego forum "Vanir" ale z konta korzystałem razem z bratem. Większość z was widziało co się stało w temacie z Ak ela modzie. Szczerze mówie że to mój brat z czystej złośliwości to zrobił Mógłbym prośić o zwrócenie konta a przynajmniej o to żebym mógł czytać bo i tak się w nim nie udzielam.
Teraz piszę na sali informatycznej. Przecież zamiast tego co zrobiłem mógłbym po prostu z konta nie korzystać zamiast od razu robić coś takiego.
Proszę i przepraszam za brata
Edit;Nick taki bo kolega zakładał a ja w tym czasie w bikemanie pogrywałem ;)
Edit2 : Admini widze was ;) Prosze szybko bo chce w domu poczytać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 12:24:28 wysłana przez hahaha »

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 14, 2009, 16:13:25 »
Nie przepraszaj za brata, tylko za siebie, bo to Ty nie upilnowałeś swojego konta. Opcja wyloguj, jednak do czegoś służy i nie jest tylko ozdobą panelu. Już o tym wspominałem na sb. Jak myślisz, co będzie gdy przypadkiem się nie wylogujesz z allegro, a ktoś wpadnie na ekstra pomysł, by powiedzmy kupić samochód przez Twoje konto? Widziałem takie przypadki, ale osoby poszkodowane dopiero wtedy pomyslały o opcji wyloguj. Każdy jest odpowiedzialny za swoje konto. Brat, to żadna wymówka. Przemyśl to, a ja może pomyslę o innej karze.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2009, 16:19:46 wysłana przez Alkhadias »

Offline hahaha

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 18, 2009, 12:56:23 »
Tak ale ja zakładałem konto razem z nim. I on znał to hasło po prostu nie pomyślałem że on może tak zrobić. Błagam chciałbym chociaż móc czytać forum.

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 18, 2009, 17:20:46 »
Dobra, tym razem masz szczęście. Jesteś pierwszą osobą, której sie to udało, ale przekonałeś mnie. To znaczy nie przekonałeś, ale szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy to brat, czy sąsiad, czy pies. Wkrótce Nowy Rok i mam dobry humor.

Na razie możesz tylko przeglądać forum. Możliwość pisania, zakładania tematów i wysyłania PW zablokowałem Ci na miesiąc, abyś nie czuł się rozgrzeszony.

Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Offline Jeferiaz

• Bywalec
  • *
  • Komisarz ds. Propagandy, Zbrojnego Ramienia Ludu
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:12:30 »
A mianowicie...

Uważam ostrzeżenie "Za notoryczny spam na shoutboxie" (drugie do mojej kolekcji) za niesłuszne.

Ponieważ:

- To nie prawda, że dzień w dzień spamuje na SB, dziś owszem, napisałem więcej niż wynosi moja norma, ale nie robię tego dzień w dzień.
- Wiele użytkowników tak postępuje i jak na razie mają czyste konto.
- Nie zostałem ostrzeżony słownie...
- Za Kuroia było lepiej... Daedalus jakoś mógł upomnieć go DWA razy, niestety ja robię znacznie mniejsze show niż to, które robił Kuroi, dlatego od razu dostałem warna.
- Zostałem wydalony z klanu przez kaprys Daedalusa

Jeśli chodzi o klan, zbytnio się tym nie przejmuje,co ma być to będzie. Ale jestem na tyle aktywnym użytkownikiem i poświęciłem temu forum tyle czasu, że nie powinno się ze mną, aż tak ostro postępować. Rozumiem, gdyby Daedalus upomniał mnie słownie, nie będę Was przekonywać, że wtedy bym się poprawił, ale musicie mi zaufać, że byłoby tak.

EDIT: W regulaminie jest napisane, że nie przyjmuje się ludzi z 2 ostami. I myślisz, że Alkhadias pozwoli nadal być mi w klanie? ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2009, 20:23:40 wysłana przez Jeferiaz »

Moje GG - 12485152 Jeśli znów mnie zbanują...

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:15:19 »
A kto ci powiedział, że zostałeś wydalony ? Alkhadias nie podjął jeszcze żadnej decyzji...

Offline Mr War

• BANITA
  • Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:27:11 »
Ja uważam osta za "Notoryczny spam na Spam Boxie"(to także mój 2 ost)za nie słuszny ponieważ:
-Dzień w dzień spamuje?Wielu ludzi robi to samo a nie ma ani jednego osta.
-Nikt mnie nie ostrzegł ustnie.
To tyle z mojej strony

Wiesz że 99,9% ludzi cierpi na oglądanie postów z ręka na myszce.Nie nie zdejmuj ręki z myszki wiem że na to cierpisz:)

Offline NIFN

• Wagant
  • *
  • Piwa: 19
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:28:16 »
(...) Ale jestem na tyle aktywnym użytkownikiem i poświęciłem temu forum tyle czasu, że nie powinno się ze mną, aż tak ostro postępować. Rozumiem, gdyby Daedalus upomniał mnie słownie, nie będę Was przekonywać, że wtedy bym się poprawił, ale musicie mi zaufać, że byłoby tak.
Popatrzmy:

Jeferiaz:
Najpopularniejsze działy wg wiadomości (top 3)
Inne Gry: 174
Offtopic: 164
Rozrywka: 135
Rzeczywiście zasłużony użytkownik ;>

Coś Ci powiem Jeferiaz... Rozmowa z Tobą na SB wygląda m.in. tak:
User: Hej Jef.
Ty: Nie nazywaj mnie tak.
User: Oh... sorry.
Ty: Nie "sorry", tylko tak nie rób!

Dosłownie to tak nie wygląda, oczywiście, ale wydźwięk jest ten sam. Przez tygodnie się to gromadziło, aż w końcu pękło i jeśli chcesz obwiniać kogokolwiek, zacznij od siebie.

Pozdrawiam!

Offline sir Luca

• Marszałek Maruda
  • Admin Emeryt
  • Rycerz
  • Piwa: 136
  • Otaczają mnie tęgie, tępe buce...
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 29, 2009, 17:31:40 »
(...)Ale jestem na tyle aktywnym użytkownikiem i poświęciłem temu forum tyle czasu, że nie powinno się ze mną, aż tak ostro postępować.(...)

Jak dla mnie jest to argument przeciw Tobie. Jesteś aktywnym użytkownikiem więc powinieneś dawać przykład i stosować się do regulaminu i ogólnie przyjętych zasad.
"Demokracja: dwa wilki i owca, debatujący co będzie na obiad"

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2009, 19:16:38 »
Dobra, dobra... jestem może nietrzeźwy, ale co nieco dodam od siebie...
Jef i Mr War... Przestańcie mi tu mówić, że Wasze warny są niesłuszne, bo jak je dostalicie od moderatora, to znaczy, że ma racje. Moderacja ma zawsze racja i tu nie ma bata na... no nie ma.
Wasze warny są w pełni zasłuzone. Staż na forum nie ma tu niczego do rzeczy. Co do gry w klanie... wiem, że Tobie Jef zależy. Jeszcze decyzji nie podjąłem. Ale pamiętajcie, że na tym forum nie ma niesłusznych warnów i banów, bo co jest słuszne my tu ustalamy :P. Spokojnie... świat się nie skończył, o dziwo piwo w sklepach nadal jest, więc jakoś wytrzymacie, prawda? :)