Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania  (Przeczytany 95802 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline soner

• Ojciec Założyciel
  • Rybałt
  • Piwa: 117
  • Steam ID: Mój status Steam
Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
« dnia: Lipiec 10, 2008, 14:25:26 »
W tym wątku można zgłaszać swoje wątpliwości odnośnie banów i ostrzeżeń. Jest to również dobre miejsce na odwołania od posiadanych od dawna ostrzeżeń.

W przypadku wątpliwości odnośnie działań moderatorów niezwiązanych z ostrzeżeniami/banami, to kieruj je tutaj: http://www.mountblade.info/forum/index.php?topic=16976.0
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2016, 18:09:37 wysłana przez Dyktator »
~Już Cię nie rozumie liżę komuż dupę ale jestem arogancki.Zastawienie wyrazów podobne do tego Jaś jest wysoki ale trochę niski. - acoaco122

Offline Iceman22

• BANITA
  • Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Wątpliwości w sprawie banów/ostrzeżeń i odwołania
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2009, 22:39:29 »
Proponuję założyć taki temat ponieważ może inne osoby zostały tak samo skrzywdzone jak ja przez Arcylisza :P

Prosiłbym o wypowiadanie się modów/Adminów i osób poszkodowanych :<

Uważam warna za niesłusznego ponieważ:

7. Forum / shoutbox nie służy jako bazar linków do waszych stron lub gier via przeglądarka. W sygnaturce może znajdować sie maksymalnie 1 odnośnik (możliwość negocjacji ilości linków z administracją) i rozsądnych rozmiarów obrazek - wysokosc max ok 120 pikseli!

mój obrazek to  158pixeli wysokości....

około to około, moja sygna nie przekracza extremalnie dużo, a napis w moim podpisie nie jest obrazkiem....

A ja wręcz przeciwnie - otwieram temat bo uważam za potrzebny i sam mialem kiedys taki założyć.

Jak nigdy się z Tobą zgadzam. Niemal to samo Daedalusowi powiedziałem na gg.
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2015, 17:40:41 wysłana przez Dyktator »

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2009, 23:38:27 »
Owszem temat być może kiedyś się przyda, ale jeszcze nie teraz. Zostałeś ukarany, nie za złamanie punktu w regulaminie mówiącego o maksymalnym rozmiarze obrazka, ale za nieposłuszeństwo wobec administracji i tym samym złamanie 2 najważniejszych punktów. Swoją drogą pracujesz swoją arogancją na 3 osta.

Zamykam.

Offline Dzumol

• BANITA
  • Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2009, 06:46:48 »
Kiedyś, zanim się zarejestrowałem widziałem ze ktoś nie używał ortografi i dostał bana, ale przyjrzałem się temu bliżej no i co sie okazało? Że dał się "złapać" bo nie tylko on to olewał. To ma być sprawiedliwość?
Czasami głupota ludzka mnie przeraża! Objawia się ona najczęściej u "mroocznych" nastolatek które zakładają bezsensowane blogi w których wstawiają foty jak zamierzają sie zabic.. zazwyczaj jest tak, że
właścicel bloga napisze że tak bog go nienawidzi nie pozwala mu sie zabić... oho trochę się rozpisałem. ale powiedzcie. Czy taką głupotę da się streścic?

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 160
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2009, 07:11:57 »
Innymi słowy miał koleś pecha. Postaw się po stronie administracji. Ilu jest moderatorów, a ilu userów? Codziennie rejestrują się nowi użytkownicy i bardzo ciężko nad wszystkim zapanować. Moim zdaniem administracja i tak świetnie odwala swoją robotę, bo forum trzyma jeszcze poziom, pomimo wielu typów pokroju Mikiasa i jemu podobnych. Jeżeli to było niesprawiedliwe to trudno, bo kaleczenie języka ojczystego w miejscach publicznych też nie jest sprawiedliwe wobec administracji i innych osób.
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2009, 16:44:04 »
Przyznaję tutaj wszem i wobec że część ostrzeżeń/banów w moim wykonaniu zależała między innymi od humoru w danej chwili, moim nastawieniem do ww użytkownika lub po prostu zwróceniem uwagi na jakies nagminne przewinienie "ku przestrodze innym" - ale czy to w czymkolwiek tłumaczy ostrzeżonego/zbanowanego przed niestosowaniem sie do regulaminu? Moderatorzy nie jest robotami i tez mają swoje wady i zalety a ich głównym zadaniem jest dbanie o dobry poziom merytoryczny forum, przy czym starają sie zachować obiektywność która jest najważniejsza przy sprawowaniu tej funkcji, co nie za każdym razem się udaje ale to są właśnie te wyjątkowe sytuacje o kórych może być mowa w tym temacie. Także nie silcie sie na obronę ludzi którzy złamali regulamin "ale tylko trochę", bo nie będziecie brani przez nas poważnie, podobnie ma się sprawa z wypowiedziami popierającymi piractwo - także z góry uprzedzam.

1 przypadek:
mój obrazek to  158pixeli wysokości....
Jak dla mnie to jest już znaczne odstępstwo od ustalonych 120 pikseli, które moim zdaniem jest jednak tą maksymalna granica powyżej której sygnaturka juz staje się idiotyczna i najcześciej o wiele wieksza niz sama treść postu (przy uzytkownikach lubujących się w pisaniu jednozdaniowych głupawych postów). Moim błędem bylo wstawienie wyrażenia "około 120 pixeli" zamiast konkretnej liczby co zostało już naprawione. To tyle w tej sprawie, a teraz od siebie dodam ze sygnaturka byla strasznie kiczowata i raziła w oczy.

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2009, 12:49:56 »
Tak od razu ostrzezenie? Jak usunę tamte posty to może się skończyć na słowym upomnieniu? :)

edit: ;(

edit:
To będzie dodatek nie wymagający podstawki i jedyny sposób żeby go mieć to zakup w sklepie.[CIACH]

Upomnienie - wiesz za co.
A tu było upomnienie........

edit: And next
Pierwsze i jedyne upomnienie ode mnie - popraw polszczyznę i stosuj interpunkcję bo odechciewa się czytać...

edit: Ja tylko wypowiedziałem w tym temacie swoje zdanie. I na jednym komentarzu chciałem poprzestać. Jakby Pan MIGem nie skomentował mojej wypowiedzi [a zrobił to w taki sposób, że musiałem odpowiedzieć] to by tego zamieszania nie było.

edit: Ale bez imiennego.

edit: Mea culpa.

edit: Mea maxima culpa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2009, 10:05:57 wysłana przez Kalpokor »

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2009, 12:59:26 »
Radzę ci przeczytać końcówkę mojego pierwszego postu w owym temacie apropo upomnienia, swoją drogą naprawdę się dziwię ze się nie spodziewałeś, kompletnie rozwaliliście swoimi postami temat informacyjny, który służył do rzeczowych dyskusji wszystkim użytkownikom a nie wyłącznie dwóm personom (do tego służy PW).

EDIT:
A tu było upomnienie........
A tu upomnienie między innymi do ciebie - końcówka 8 postu od góry KLIK
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2009, 12:34:00 wysłana przez Józef Sztacheta »

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 11, 2009, 16:10:07 »
Proszę dać ostrzeżenie Oktawianowi za bezpodstawne usuwanie postów.

Offline Oktawian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 11, 2009, 17:03:53 »
Proszę bardzo dam sobie ostrzeżenie:D. Widzę, że w ogóle nie pojmujesz sytuacji jaka panuje w temacie. Myślałem, że mogę sobie pożartować, ale jednak inteligencja ludzi na to nie pozwala.

Myślę, że mam do czynienia z niedojrzałymi ludźmi. W jednym momęcie zaczął Wam przeszkadzać temat, który w głównej mierze był stworzony dla celów humorystycznych.Tylko kilka osób zrozumiało przekaz płynący z sensu tego wątku a reszta, której tak bardzo zaczął przeszkadzać po prostu zaczęła wyszukiwać tych ciemniejszych stron. Komuś nie pasuje ten rodzaj wątku? Proszę się nim nie wypowiadać!
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 17:16:45 wysłana przez Oktawian »

Offline Kalpokor

• Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2009, 19:04:35 »
1. Mam prawo do wypowiadania swojej opini.
2. Swoją opinią nikogo nie obraziłem, ani nie złamałem regulaminu.
3. Usuwanie postów bez przyczyn [bo moja opinia względem tego niby-klanu nie jest pozytywna] jest dziecinne i nie przystoi moderatorowi.
4. Do żartowania i celów humorystycznych jest dział offtopic/rozrywka.

edit down: Może mnie poniosło, ale bez przesady, jeżeli tak to Widzisz to jest mi przykro.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2009, 21:15:10 wysłana przez Kalpokor »

Offline Józef Sztacheta

• Wagant
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2009, 19:24:48 »
Natomiast żądanie z tego tytułu ostrzeżenia wydaje mi się zwykłym czepialstwem i raczej osobistym atakiem na ww użytkownika. Więc ostrzeżenia w tym wypadku nie będzie.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 20:34:02 wysłana przez Józef Sztacheta »

Offline Kasztanian Wdzydze

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 7
  • Na stanowisku do końca
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:35:22 »
Witam,
Na wstępie uwaga - jako uczestnik forum uważam, że niezbędnym jest utrzymywanie porządku i karanie naruszeń. Jest to to kwestia bezdyskusyjna.
Chciałbym jednak poruszyć wyjątkowo kwestię ukarania ostrzeżeniami użytkownika arek818. Proszę zwrócić uwagę, w jakich okolicznościach do tego doszło. Chłopak przywitał się grzecznie, na co inni, bardziej doświadczeni forumowicze zaczęli go przedrzeźniać. Można się podroczyć, nie ma problemu. Ale te gierki trwały o chwilę za długo, forumowicze nie wyczuli sytuacji - chłopak dał się podpuścić i powiedział coś, czego nie powinien. Zaczepki trwały nawet jeszcze po tej sytuacji, a arek818 dawał znać, że ma dość (odpowiedź o Tigerze). Przyjmijmy, że powinien dostać po łapach za słownictwo, ale czy aż tak surowo? Pozostawiam to do przemyślenia wszystkim forumowiczom. Chodzi przecież o to, żeby dzięki wymianie informacji wyciągnąć jak najwięcej przyjemności z gry samemu i online, a nie żeby "glebić" innych.
Kasztanian
MORMO rządzi

Offline Pawello

• Bibosz
  • *
  • Life goes on, come of age...
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:40:02 »
No wybacz, on to powiedział już po pierwszym powitaniu! Te osty są jak najbardziej słuszne, żeby ochłonął...
"Ach, ach! Majorze, dzisiaj żyjem, jutro gnijem, tylko to nasze, co dziś zjemy i wypijem" A.Mickiewicz "Pan Tadeusz""Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą."

Offline Alkhadias

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 160
  • Push humanity forward
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 09, 2009, 19:55:32 »
A ja dałem mu dwa osty i niech się cieszy że nie ma bana. Inny może dałby jedno ostrzeżenie lub upomnienie...
Wybacz, ale ja nie będę na nic przymykał oka, czy to się wyda sprawiedliwe czy nie. Dla mnie niesprawiedliwe w stosunku do nas jest łamanie regulaminu, więc niech każdy weźmie to pod uwagę.

Koniec tematu.
Father, forgive me not, for I have sinned!
Now tremble and fear, and mercy have not upon me!