Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Echo Tawerny nr. 1

18.10.2018 | Dodał: Dyktator

Pierwszy numer reaktywowanej gazety forumowej już jest :) więcej

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Echo tawerny nr.1
Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Ukonćzenie studiów, a rekrutacja  (Przeczytany 430 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 300
Ukonćzenie studiów, a rekrutacja
« dnia: Kwiecień 14, 2018, 09:43:06 »
Cześć !
Po pięciu latach podejmowania prac w różnych zawodach, pora by spróbować czegoś "na poważnie", a nie jak to było dotychczas - głównie dla zabicia czasu, "upiększenia" CV, spróbowania się i zarobku. Zastanawiam się nad złożeniem papierów do Policji, Straży Granicznej oraz Pożarnej, jednak pojawia się pewna kwestia - moje wykształcenie. Aktualnie mam wyższe niepełne, na początku czerwca sytuacja ma się zmienić (chyba, że nastąpi jakiś kataklizm w mojej głowie i nie zaliczę). Szukałem informacji, jednak znaleźć nie mogłem, w rodzinie nie mam osoby, która pracowała by w tego typu zawodzie, dlatego kieruję pytanie tutaj, może ktoś ma doświadczenie i wiedzę w tej sprawie.

Czy jeżeli złożę wymagane dokumenty, ale będę miał jeszcze wykształcenie wyższe niepełne, to jest możliwość w ciągu miesiąca - dwóch donieść kolejny dokument, którym będzie dyplom magistra ? Jest to o tyle ważne dla mnie, że do Policji, jak i do SG mam dodatkowe 4 punkty z tytułu wykształcenia wyższego pełnego, jeśli chodzi o studiowany przeze mnie kierunek. Może dużo to nie jest, ale... piechotą nie chodzi i przydać się może w procesie rekrutacji. ;)

Przy okazji, jeśli jest tutaj ktoś, kto nie tak dawno zdawał wszystkie testy do SG, fajnie by było jakby dał znać, chciałem o coś zapytac. Z tym, że na priv, bo może na jednym się nie skończyć. :D

Miłej soboty !
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2018, 09:44:29 wysłana przez Kamillo18 »

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -10
Odp: Ukonćzenie studiów, a rekrutacja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 14, 2018, 09:49:02 »
Odpuść wymienione służby, żeby do nich przystąpić trzeba mieć coś w głowie i przejść szkolenia.

Straż Miejska/Gminna, może tam cię przyjmą, pasujesz. ;)

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 14, 2018, 10:01:02 »
Odpuść wymienione służby, żeby do nich przystąpić trzeba mieć coś w głowie i przejść szkolenia.

Straż Miejska/Gminna, może tam cię przyjmą, pasujesz. ;)
Liczyłem na komentarz osoby bardziej rozgarniętej i co najważniejsze - zorientowanej z tematem, a nie organisty, który gra w wiejskiej parafii w Okuniewie. ;) 

Offline Crowley

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 14, 2018, 13:20:44 »
Zdawać testów nie zdawałem ale wydaje mi się , że jeśli zaaplikujesz przed otrzymaniem dyplomu to doniesienie go później będzie niemożliwe.Nie zmienia to faktu że studia nie są konieczne do pracy w Policji i SG ,co do SP nie jestem pewny.Ważniejsze od dyplomu są testy sprawnościowe i psychologiczne ,według mnie na tym należałoby się skupić myśląc o pracy w służbach mundurowych.

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 14, 2018, 17:01:46 »
Zdawać testów nie zdawałem ale wydaje mi się , że jeśli zaaplikujesz przed otrzymaniem dyplomu to doniesienie go później będzie niemożliwe.Nie zmienia to faktu że studia nie są konieczne do pracy w Policji i SG ,co do SP nie jestem pewny.Ważniejsze od dyplomu są testy sprawnościowe i psychologiczne ,według mnie na tym należałoby się skupić myśląc o pracy w służbach mundurowych.
Tak, wiem, że to sprawnościowe, wiedzy oraz psychologiczne robią punkty (w policji jeszcze rozmowa kwalifikacyjna taka jakby), ale chodzi o to, że te 4 punkty no jak napisałem - nie są czymś powalającym, ale są  i może się okazać, że finalnie będą potrzebne. :)

Offline Laalaa

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 81
  • Je suis Urban
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2018, 17:30:00 »
Z tego co słyszałem na dniach otwartych w szkole średniej z kierunkiem policyjno prawnym to policja nie szasta tymi punktami na rekrutacji także 4 punkty to dość dużo. To tak trochę zbaczając z tematu.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Crowley

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 9
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 14, 2018, 17:47:26 »
Tak, wiem, że to sprawnościowe, wiedzy oraz psychologiczne robią punkty (w policji jeszcze rozmowa kwalifikacyjna taka jakby), ale chodzi o to, że te 4 punkty no jak napisałem - nie są czymś powalającym, ale są  i może się okazać, że finalnie będą potrzebne. :)
No fakt dodatkowe punkty nie zawadzą , może poczekaj do zrobienia dyplomu i wtedy złóż papiery do którejś ze służb które wymieniłeś chyba że terminy rekrutacyjne są ograniczone. Ewentualnie podejdź do najbliższej jednostki i zapytaj tam będą mieli najlepsze informacje. Z ciekawości co studiujesz ,że po uzyskaniu dyplomu masz te dodatkowe 4 punkty ?

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 14, 2018, 18:18:19 »
Bezpieczeństwo narodowe, ale dotyczy to również administracji, prawa i jeszcze jednego kierunku, nie pamiętam dokładnie, ale chyba bezp. wewnętrznego. Za to jest 8 punktów, a za sam fakt posiadania wykształcenia wyższego (licencjat) są 4, czyli dodatkowe 4 to zawsze coś. ;)

I wiadomo, to jest kropla w morzu, skoro z fizycznego jest 60 punktów, z wiedzy 40 i po 50 albo po 60 za psycho i rozmowę kwalifikacyjną. Ale różnie to w życiu bywa, czasami 2 punkty są na wagę, że tak to ujmę - zwycięstwa. :)

Offline gorNN

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 40
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 14, 2018, 18:27:37 »
Zapraszam do służby w WV, kryteria to:
Co najmniej 14 lat
bycie ogarniętym
być dobrym łucznikiem
musisz dobrze grać w lola (hehe lol, wv umie tylko w lola grac hehe)

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 312
  • Lepiej, żeby kobiety obracały igłą niż językiem.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:50:51 »

Offline Trebron2009

• 2009
  • Najemnik
  • *
  • Piwa: 341
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 16, 2018, 21:57:24 »
JP 100%

Offline adriankowaty

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 45
  • Osobnikom nie pożądanym przeze mnie nie odpisuję.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 19, 2018, 12:18:00 »
Zasadniczo życzę ci dobrze, choć sam w tej tematyce jestem nieobeznany. Tak długo jak będziesz łapał bansytów, psychopatów i inny tego typu sort oraz będziesz bronił słabszych i prawa, nic nie stoi na drodze, byś próbował.