Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Co się dzieje z forum

31.08.2018 | Dodał: Dyktator

Wyjaśnienie sytuacji znajduje się na naszym facebooku: więcej

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][13pkp] 13 pùłk kaszëbsczi piechtë  (Przeczytany 2580 razy)

Opis tematu: nigdë do zgùbë nié przińdą kaszëbë

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 1AKO

• Pijus
  • *
  • Piwa: -32
  • " Dobre kłamstwo jest jak magiczne zaklęcie "
Odp: [NW][13pkp] 13 pùłk kaszëbsczi piechtë
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 08, 2018, 12:17:39 »
Tak bo opuściliście serwer co chyba jednoznaczne jest z podaniem meczu (ss nie kłamią)
To jest bardzo przyjemne przedstawianie informacji, swoich błędów nie pokażemy tylko błędy przeciwnika. Tak jak napisałem pod koniec uznałem mecz za wygrany 10:0 dla 9kpg z względu na używanie admina i nadmierne łamanie zasad. To chyba normalne że po zakończeniu wychodzimy z serwera.

Offline IndiaN

• BANITA
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 75
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 08, 2018, 12:19:46 »
Chciałbym przypomnieć, że podobno nagraliście tę bitwę, więc jakbyście wrzucili i niech ludzie ocenią czy cuś.
+ Polecam Sierżantów 9kpg
(click to show/hide)
No to chłopaki gdzie ten filmik?

Online Zahari

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 96
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 08, 2018, 12:32:47 »
Zagrajcie kolejny mecz na neutralnym serwerze :/

Offline Laalaa

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 75
  • God is Serb
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 08, 2018, 12:33:56 »
Film rozwiąże wszystkie problemy jak mnienam ale im dłużej zwlekacie z opublicznieniem go tym więcej może być tam powycinane.

Edit: Tak jak sam powiedziałeś wyszliście ale nie macie dowodów z tego co widzę na swoją obronę przez co mecz powinien zakończyć się wynikiem korzystnym dla 13pkp a nie dla was ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 12:42:14 wysłana przez Laalaa »

(click to show/hide)

Online Evolusin

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 23
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 08, 2018, 14:34:59 »
No ssy jasno pokazują, że 13pkp powinno zostać przy wyniku 10-0. Szczególnie zachowanie jednego z członków 9kpg Pana Adrianoxa moim zdaniem jest poniżej zera i mam nadzieję, że AKO wyjaśni to z nim i doprowadzi go do porządku. Wstyd panowie oj wstyd!

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 226
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 08, 2018, 14:51:42 »
8pp wklepaloby oba te pulki na raz. #EoT

(click to show/hide)

Online Meniolek

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 08, 2018, 15:30:01 »
To jest bardzo przyjemne przedstawianie informacji, swoich błędów nie pokażemy tylko błędy przeciwnika. Tak jak napisałem pod koniec uznałem mecz za wygrany 10:0 dla 9kpg z względu na używanie admina i nadmierne łamanie zasad. To chyba normalne że po zakończeniu wychodzimy z serwera.
Swoich błędów ? Nie wiedziałem ,że ja grałem w tym meczu thx zainfo mordo :3
(click to show/hide)

Offline Husarion7k

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
  • Samotny pośród wilków.
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 08, 2018, 16:05:05 »
Cała ta drama jest bardziej żałosna niż śmieszna (Chociaż wyświetlenia na tawernie będą się zgadzać), jedni przekonują o słuszności swojej sprawy, inni się udzielają tylko po to że najechać na tych drugich i rzucać w nich "błotem" itd... Ale popatrzmy na tą sprawę obiektywnym okiem. Na serwer III Korpusu na którym odbywa się 1v1 wbija jakiś random z nickiem 13pkp na adminie, nie ma on totalnie ŻADNYCH praw aby po 1 mieć tam administratora, po 2 żeby to sędziować, więc totalna samowolka się zaczyna, slaye, bany, pisanie na adminowskim czacie itp (Przypominam, ten człowiek nie miał absolutnie ŻADNYCH praw do sędziowania tego meczu, więc już na dzień dobry wszyscy powinni wyjść i uznać 1v1 jako przerwany, no ale tak się niestety nie stało...), w międzyczasie na serwerze panuje totalna samowolka, ludzie się wyzywają, tak wiem że to głównie 9kpg, dlatego i oni nie są bez winy. A tutaj w wątku 13pkp każdy ciągle się kłóci dla kogo był ten walkower, ta cała sytuacja jest tak bardzo kuriozalna, że aż gały z orbit wychodzą...
(click to show/hide)

Online Meniolek

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 08, 2018, 16:14:39 »
Cała ta drama jest bardziej żałosna niż śmieszna (Chociaż wyświetlenia na tawernie będą się zgadzać), jedni przekonują o słuszności swojej sprawy, inni się udzielają tylko po to że najechać na tych drugich i rzucać w nich "błotem" itd... Ale popatrzmy na tą sprawę obiektywnym okiem. Na serwer III Korpusu na którym odbywa się 1v1 wbija jakiś random z nickiem 13pkp na adminie, nie ma on totalnie ŻADNYCH praw aby po 1 mieć tam administratora, po 2 żeby to sędziować, więc totalna samowolka się zaczyna, slaye, bany, pisanie na adminowskim czacie itp (Przypominam, ten człowiek nie miał absolutnie ŻADNYCH praw do sędziowania tego meczu, więc już na dzień dobry wszyscy powinni wyjść i uznać 1v1 jako przerwany, no ale tak się niestety nie stało...), w międzyczasie na serwerze panuje totalna samowolka, ludzie się wyzywają, tak wiem że to głównie 9kpg, dlatego i oni nie są bez winy. A tutaj w wątku 13pkp każdy ciągle się kłóci dla kogo był ten walkower, ta cała sytuacja jest tak bardzo kuriozalna, że aż gały z orbit wychodzą...
Obiektywnie to znaczy wg Ciebie stronniczo bo narazie jedynie bronisz agresora (w tym wypadku 9kpg). Jesteś w korpusie z tym 9kpg i to naturalne ,że starasz się ich bronić ale Ako jako pułkownik 9kpg nie wstawił żadnych dowodów mimo zarzekania się ,że wstawi jakiś film . Czy nie wydaje ci się to podejrzane ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 16:15:51 wysłana przez Meniolek »
(click to show/hide)

Offline 1AKO

• Pijus
  • *
  • Piwa: -32
  • " Dobre kłamstwo jest jak magiczne zaklęcie "
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 08, 2018, 16:18:31 »
Obiektywnie to znaczy wg Ciebie stronniczo bo narazie jedynie bronisz agresora (w tym wypadku 9kpg). Jesteś w korpusie z tym 9kpg i to naturalne ,że starasz się ich bronić ale Ako jako pułkownik 9kpg nie wstawił żadnych dowodów mimo zarzekania się ,że wstawi jakiś film . Czy nie wydaje ci się to podejrzane ?
Jeśli nie będzie żadnych problemów a na razie lekkie są film pojawi się na dniach. Jakim agresorem? Nie było cie nie wiesz jak tam było a twoje suche gadanie jest bez sęsu. A dowody na używanie admina przez śniega pojawiły się już dawno.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 16:20:38 wysłana przez 1AKO »

Online Meniolek

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 08, 2018, 16:21:57 »
Nie było cie nie wiesz jak tam było a twoje suche gadanie jest bez sęsu.
Sensu*
(click to show/hide)

Offline Husarion7k

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 1
  • Samotny pośród wilków.
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 08, 2018, 16:22:17 »
Nie napisałem o 9kpg że obrażali? Czas do okulisty jak widać. Nie bronie nikogo, nie mam po co, a to że AKO jest u nas w korpusie, to nie oznacza że będę marnować swój czas na obronie jego ludzi, bo nie ukrywając, zachowali się jakby nie znali pojęcia "kultura, albo zachowanie", więc ani w 1% nie usprawiedliwiam AKA i jego ludzi, więc jak już wspomniałem, zarówno oni, jak i 13pkp swoje zrobili, oboje, dlatego mecz (moim skromnym zdaniem) powinien być powtórzony na neutralnym serwerze, a cała ta drama wyśmiana i zapomniana w mrokach historii.
(click to show/hide)

Online Meniolek

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 08, 2018, 16:26:38 »
Jeśli nie będzie żadnych problemów a na razie lekkie są film pojawi się na dniach.
Jakie problemy jeśli można wiedzieć ??
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 16:28:09 wysłana przez Meniolek »
(click to show/hide)

Offline Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 177
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 08, 2018, 16:58:09 »
Jeśli nie będzie żadnych problemów a na razie lekkie są film pojawi się na dniach.

Ktokolwiek ma dostęp do logów z serwera, błagam, wrzućcie je tu jako zwiastun dla tego wiekopomnego dzieła! c:
Może nawet jakiś hypetrain nakręcimy i produkcja zdobędzie sławę?
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline JerzyBurza

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: -6
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 08, 2018, 17:06:37 »
Chciałbym przypomnieć ,że dałem 3 slay'e jeden za OA i 2 za FiC (wszystkie 3 przypadki złamania zasad są potwierdzone zabójstwami zeslayowanych). Tego bana o którym mówiłeś dostał nasz rekrut. A obrażanie miało swój początek w pierwszych minutach meczu. Dlatego nalegam żebyście wstawili ten filmik jak najszybciej, bo według was powinniście po nim zostać wybieleni.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2018, 17:07:43 wysłana przez JonSnow|JanŚnieg »
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.