Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Ślub  (Przeczytany 176 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Goblinek16

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Ślub
« dnia: Styczeń 18, 2018, 15:06:56 »
Witam mam kolejny problem... Otóż Poprosiłem Lorda Claisa o ręke jego córki. Zgodził się zapłaciłem posag wszyscy szczęśliwi. Kazał mi czekać. Przez rok nie prowadziłem żadnych wojen wręcz nie wychodziłem z własnego zamku (chyba że ona chciała się zobaczyć) Jeśli chodzi o mnie jestem królem największej frakcji w Calradii mam na własność 3 miasta i kilka wiosek. Gdy gadam z Claisem on mówi że musi czekać aż zbiorą się wszyscy goście. Czekałem aż czas wygasł i zrobiłem teraz dokładnie to samo. Poprosiłem o rękę zgodził się, zapłaciłem posag, kazał czekać, czekam. Co mam zrobić żeby ten ślub w końcu doszedł do skutku? :/
Może to wynikać z tego że ciągle mam jakieś incydenty graniczne? Oczywiście inne państwa na nie nie odpowiadają.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2018, 15:15:03 wysłana przez Goblinek16 »