Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Ruszają zapisy na mistrzostwa Polski NW

22.04.2018 | Dodał: Dyktator

Zapisy potrwają do 29 kwietnia, godziny 15:00 więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW] [III] III-ci Korpus Królestwa Kongresowego  (Przeczytany 3057 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 743
Odp: [NW] [III] III-ci Korpus Królestwa Kongresowego
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:25:17 »
[...]

Bo na pewno Ty, czy ja nie marnowaliśmy nigdy czasu na głupoty ;)
Twój przykład trochę bezsensu tutaj jest, równie dobrze można zacząć krzyczeć, że po cholerę siedzimy w internecie, czy gramy w gry, jak gdzieś na świecie ludzie budują potężne rakiety i wysyłają je w kosmos albo że w Afryce głodują dzieci, a my tu czas marnujemy. To idź zrób coś wielkiego, komuś pomóż albo wyjmij tego kija :P Bo też nie sądzę, żebyś teraz robił coś, co ma jakiekolwiek znaczenie porównujac to do Twoich przykładów.
(click to show/hide)

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 672
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:38:24 »
Oczywiście, że wszyscy marnujemy czas. Mój licznik postów i fakt, że w 2014 zdarzało mi się wysłać 30 (!) postów dziennie chyba najdobitniej o tym świadczą. Ale ja przynajmniej nie kłóciłem się, czy jakieś IW czy tam MC rzeczywiście ma X członków, a nie jednego czy dwóch mniej.
A co do głodu w Afryce i budowania rakiet – właśnie to są bardzo dobre przykłady. No bo kto te rakiety buduje? Jakaś specjalna kasta nadludzi? Nie – wyszkoleni specjaliści, którzy swój czas poświęcili na naukę tego fachu, prawdopodobnie również swój czas wolny, bo są najlepsi z najlepszych.
Prawda jest taka, że możemy pomagać innym cały czas. Zamiast pisać posty na forum, można pójść na przykład do pracy i mieć więcej pieniędzy – a część z nich przekazać np. na te ww. głodne dzieci z Afryki albo na pomoc ludziom chorym na raka.
To idź zrób coś wielkiego, komuś pomóż albo wyjmij tego kija :P Bo też nie sądzę, żebyś teraz robił coś, co ma jakiekolwiek znaczenie porównujac to do Twoich przykładów.
Do wszystkiego trzeba dążyć małymi krokami. Ja zacząłem w zeszłym roku od wspierania różnych fundacji, a najświeższy przykład - paradoksalnie związany z tym o czym wyżej pisałem - przekazałem pieniądze na zbiórkę na helikopter, który miał przerzucić ekipę ratunkową z K2.
A teraz zbieram się przygotowywać do egzaminu z mikro i udanego, produktywnie spędzonego dnia wszystkim życzę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 12:39:52 wysłana przez Bruce Campbell »
I saw the best minds of my generation destroyed by madness, starving hysterical naked

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 743
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:58:32 »
Faktycznie, nie kłóciłeś się, kto ma ile członków. W THD za to poświęcaliście całe godziny na udawaniu retardów, bo uważaliście to za zabawne. I na pisanie, kto komu ssie lub kto z kim pod namiotem, marnowałeś więcej czasu, niż oni na tą dramę. Lew, wziąłeś się troszkę do pracy i zaczyna już od Ciebie bić jakiś elitaryzm. Nie popadaj w samozachwyt, bo gwarantuję Ci, że znajdzie się na tym forum sporo osób, dla których Twoje dokonania mają podobną rangę, co ich kłótnia o ilość członków w pułku dla Ciebie.

Sam też pamiętaj, że praca pracą, ale też nigdy nie marnujesz czasu, jeśli robisz coś, co lubisz lub co sprawia Ci radość. Nawet jeśli w wyniku tego nie zbudujesz rakiety ;) I różne osoby mają różne predyspozycje - nie wszyscy muszą mieć zainteresowania w dziedzinie tych "wielkich" rzeczy.
(click to show/hide)

Offline Laalaa

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 56
  • 997 taki numer mam, jeśli coś się dzieje ja pomogę
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 28, 2018, 13:27:30 »
Patrząc po wypowiedzi Dyktatora mogę śmiało przyznać, że każdy miał taki okres gdzie podobał mu się bardziej płytki humor więc dlaczego Lwie postanowiłeś, że będziesz utrudniał ten okres ludziom którzy go przechodzą swoimi "mądrymi i patrzącymi w przód" wypowiedziami?

(click to show/hide)

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 285
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 28, 2018, 14:50:54 »
Faktycznie, nie kłóciłeś się, kto ma ile członków. W THD za to poświęcaliście całe godziny na udawaniu retardów, bo uważaliście to za zabawne.

Wypraszam sobie... My wcale nie udawaliśmy, to był po prostu nasz styl :D

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 163
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 28, 2018, 17:23:36 »
Ważne, że wyświetlenia się zgadzają na styczeń.

Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Laalaa

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 28, 2018, 17:28:53 »
Tylko o to mi chodziło Veinrus xD W końcu Dykcio rzucił nam wyzwanie do końca roku a nikt się za to nie bierze to ja się za to zabrałem.

(click to show/hide)

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 163
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 28, 2018, 17:44:33 »
A tak poważniej. Wiem, że kusi. Energia rozpiera, ale póki się tylko przeliczacie o liczbę członków. Wytykacie sobie, kto co... i coś tam. Starsi mówią na młodszych, młodzi na starszych. Jest wszystko O.K., ale jednak to wątek klanowy, więc w każdej chwili może wlecieć prośba o zamkniecie lub będzie dym, bo poleci lawina wulgaryzmów i niesmacznych epitetów.

I na co to komu? Po co znów wysłuchiwać, jak nadjeżdża śmieciarka, która tylko czeka, aby cofnąć i zrobić "piiip, piiip, piiip...", apotem pozbierać te humanoidalne śmieci.

Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 672
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 29, 2018, 00:05:10 »
Nie mam zamiaru dłużej offtopować, bo szkoda na to czasu, odpowiem wyłącznie na te fragmenty, które tyczyły się mnie i się z tego wątku wymeldowuję. Za brak cytatów przepraszam, ale piszę z fona i bbcode'y są małym problemem.
Pierwsze słyszę, żebym w ogóle pisał komuś, że obciąga komu innemu, a stwierdzenie, że marnowałem na to mnóstwo czasu to już kuriozum. Chyba mnie z kimś mylisz. Nie przypominam też sobie, żebym zachowywał się jak retard lub go udawał, no ale to już jest szeroka definicja i albo mamy odmienne interpretacje tego słowa, albo ja cierpię na zaniki pamięci. Pewnie, głupoty zdarzało mi się pisać, nie da się tego uniknąć przy tylu wysłanych postach. Ale retard to mocne słowo, o wiele silniejszym wydźwięku  - a przynajmniej ja je tak rozumiem, w końcu to osoba cofnięta w rozwoju. Dlatego byłbym wdzięczny, gdybyś podał mi kilka przykładów takiego zachowania z mojej strony, tutaj albo na priv jeśli nie chcesz prać publicznie brudów.
Co do mojego rzekomego elitaryzmu, to się nie zgadzam. Elitaryzm to przekonanie o wyższości nad większością ludzi. Nie wszedłem do tego wątku przechwalać się czy poniżać innych, tylko zwróciłem uwagę na to, jak bezproduktywną dyskusję prowadzą. Nie poniżałem, nie wyzywałem, nie stosowałem pasywnej agresji, a o sobie wspomniałem pierwszy raz dopiero w ostatnim poście, wyłącznie w odpowiedzi na twoje słowa.
I saw the best minds of my generation destroyed by madness, starving hysterical naked

Offline mikolaj922

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 29, 2018, 16:16:10 »
zycze powodzenia

Offline Guccio

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 09, 2018, 21:58:12 »

Jako posłaniec Xięstwa Warszawskiego, Ja Brygadier 13. Pułku Huzarów przekazuję wam tę oto wiadomość.

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2018, 22:16:20 wysłana przez Guccio »
"Nie będziesz trwonił swoich słów gdy będzie stał 13. Pułk Huzarów tu!

Offline Husarion7k

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
  • Anns an dìon agam tha Dia a dhìon orm.
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 16, 2018, 22:49:50 »

Jako posłaniec III Korpusu Królestwa Kongresowego, Ja podpułkownik 8 pułku ułanów przekazuję wam tę oto wiadomość.

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2018, 14:41:49 wysłana przez Husarion7k »

Offline Laalaa

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 16, 2018, 23:08:02 »
Płk Owca xDDDDDDDDDDDD

(click to show/hide)

Online Ganczo

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 172
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 17, 2018, 00:08:23 »
Płk Owca xDDDDDDDDDDDD
Bardziej mnie bawi fakt, że dwóch oficerów z tego listu wychowało 10ph Zahariego
Pogromca ChK
Wachistrz Emeryt 10ph
Szybka Ręka Deluga
(click to show/hide)

Offline Husarion7k

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
  • Anns an dìon agam tha Dia a dhìon orm.
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 17, 2018, 00:36:29 »
Bardziej mnie bawi fakt, że dwóch oficerów z tego listu wychowało 10ph Zahariego
Osobiście jestem dumny z przynależności do tego zacnego grona  weteranòw.