Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW] [III] III-ci Korpus Królestwa Kongresowego  (Przeczytany 1968 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Szczepan

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 13
Odp: [NW] [III] III-ci Korpus Królestwa Kongresowego
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 27, 2018, 22:19:43 »
? Słucham XD ja nie gram ft7 z osobami poniżej 1k godzin więc się nie łapiesz . Dodam ,że autoblocka nie mam i nie powiem dziękuje za napisanie ,że mam ab to w pewnym sensie pochwała moich umiejętności .
Jak nie mam 1k godzin to jestem słabszy od Ciebie? :<
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2018, 22:35:03 wysłana przez Szczepan »

Offline 1AKO

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 27, 2018, 22:30:42 »
Podstawą w moim jak i myślę że paru innych pułkach w korpusie są mocne rządy. Ja preferuje komunizm więc strasznie ludzi to norma. 

Edit : Żart
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2018, 22:33:05 wysłana przez 1AKO »

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 27, 2018, 22:55:21 »
Obywatele apeluję o przeniesienie tych dyskusji do innego wątku i tam zaśmiecanie go, ale proszę już więcej tego nie zatruwać bezsensownymi postami o ft7, czy kto ma więcej ludzi! Dziękuję!
Zupełnie niepotrzebna dyskusja. To wgl nie powinno mieć miejsca. Simskilla nie ma już na scenie, a cały czas można odnieść wrażenie, że jesteśmy w chlewie, a nie na forum...
(click to show/hide)

Online Meniolek

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 3
  • A szkoda strzępić ryja naprawde
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 27, 2018, 23:05:01 »
Jak nie mam 1k godzin to jestem słabszy od Ciebie? :<
(click to show/hide)
Ty to wyjątek , od tych sałatek pewnie

Offline simskil

• Opój
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 27, 2018, 23:26:00 »
Zupełnie niepotrzebna dyskusja. To wgl nie powinno mieć miejsca. Simskilla nie ma już na scenie, a cały czas można odnieść wrażenie, że jesteśmy w chlewie, a nie na forum...
Obstawiam dalszą tendencje spadkową, a wydawać się mogło, że poniżej 0 to nie mogło spaść. Zapytam się jeszcze ten cały geng 2114 w tym 12pp w końcu ma kogoś kim może się poszczycić?

Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Offline Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 56
  • Ten który pływa z karpiami
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 27, 2018, 23:36:47 »
Zapytam się jeszcze ten cały geng 2114 w tym 12pp w końcu ma kogoś kim może się poszczycić?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2018, 23:39:53 wysłana przez Laalaa »

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 27, 2018, 23:54:07 »
Obstawiam dalszą tendencje spadkową
Wracasz z powrotem na scenę? Jeśli tak, to nie ma co obstawiać...
(click to show/hide)

Offline Azorek

• Gracz Roku DP
  • WMZT
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 53
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 28, 2018, 00:33:00 »
Ty to wyjątek , od tych sałatek pewnie
Skoro tak bardzo chcesz używać znaków interpunkcyjnych, to zacznij z nich korzystać poprawnie. Bolą mnie już oczy, kiedy widzę, że kolejna osoba stawia spacje przed przecinkiem...

A tak w ogóle to słaba drama.
Jak przegrać rundę w wykonaniu IW
(click to show/hide)
https://youtu.be/x4AIQQO2QDM

Offline Vizioner

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 49
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 28, 2018, 02:48:59 »
Skoro tak bardzo chcesz używać znaków interpunkcyjnych, to zacznij z nich korzystać poprawnie. Bolą mnie już oczy, kiedy widzę, że kolejna osoba stawia spacje przed przecinkiem...

A tak w ogóle to słaba drama.

Nie zgrywaj już takiego "cool" ;*

« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 02:50:24 wysłana przez Vizioner »
IN THE END,
WE ONLY
REGRET 
THE CHANCES
WE DIDN'T
TAKE.

Online IndiaN

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 28, 2018, 09:46:26 »
Obstawiam dalszą tendencje spadkową, a wydawać się mogło, że poniżej 0 to nie mogło spaść. Zapytam się jeszcze ten cały geng 2114 w tym 12pp w końcu ma kogoś kim może się poszczycić?
Y0uNg Kubł3k czeka na odpowiedz.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 642
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 28, 2018, 11:08:02 »
W czasie kiedy polska ekipa ratunkowa w Himalajach dokonała nadludzkiego wyczynu, wy kłóciliście się o to, jaki fikcyjny pułk w grze ma ilu ludzi i jak poprawnie pisać w internecie. Gratuluję produktywnego spędzania wolnego czasu.

Obywatele apeluję o przeniesienie tych dyskusji do innego wątku i tam zaśmiecanie go, ale proszę już więcej tego nie zatruwać bezsensownymi postami o ft7, czy kto ma więcej ludzi! Dziękuję!
O ile dobrze pamiętam (nie mogę tego zagwarantować), moderator może na prośbę autora wątku klanowego zamknąć go... i autor tego wątku też powinien mieć taką możliwość. Może po prostu zamknijcie temat na kilka dni, skoro spam wam przeszkadza.

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 276
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 28, 2018, 11:13:14 »
Tak jak rozmawialiśmy Lew na FB...

Szczerze o wiele rozsądniejsze uważam zachowanie bagnetów i kłócenie się w internecie niż wchodzenie na Nangę zimą...

Offline Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 56
  • Ten który pływa z karpiami
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 28, 2018, 11:36:19 »
Lew właściwie co ty w ogóle pie*dolisz? Typ wpakował się na górę w Himalajach co ma ponad 7k m.n.p.m w środku zimy i przez tą jego głupotę o niczym nie można rozmawiać na forum do gry. Starcze pie*rdolenie.(dodatkowo z tego co wiem tym ratownikom nie udało się go uratować głównie przez pogarszające się warunki pogodowe także świeczka dla pana)

Tak jak sam napisałeś o zamknięcie wątku może poprosić AUTOR/WŁAŚCICIEL  wątku a jak narazie JerzyBurza (czy jak on tam ma) nie powiedział o tym ani słowa tylko było parę próśb od Husariona.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 12:13:30 wysłana przez Laalaa »

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Koxxus

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 64
  • "Serio ziomuś, to nie mogło się udać"
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:01:05 »
No ja się nie dziwie dlaczego 50% aktywności jak wy ludzi straszycie!
(click to show/hide)
W każdym korpusowym pułku tak jest?

Widzę że DIABL0 dalej w formie xD Jeżeli on tam jest, to musi to być niezły korpus. Zawsze pamiętałem go jako przeżarty alkoholem klon Rafatusa czy innego Magicala. Jednakże fakt faktem, ma on dar do zjednywania sobie ludzi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 12:03:04 wysłana przez Koxxus »
Jestem POTENCJAlnie najlepszym graczem NW

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 642
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 28, 2018, 12:09:05 »
Tak jak rozmawialiśmy Lew na FB...

Szczerze o wiele rozsądniejsze uważam zachowanie bagnetów i kłócenie się w internecie niż wchodzenie na Nangę zimą...
Lew właściwie co ty w ogóle pie*dolisz? Typ wpakował się na górę w Himalajach co ma ponad 7k m.n.p.m w środku zimy i przez tą jego głupotę o niczym nie można rozmawiać na forum do gry. Starcze pie*rdolenie.

Tak jak sam napisałeś o zamknięcie wątku może poprosić AUTOR/WŁAŚCICIEL  wątku a jak narazie JerzyBurza (czy jak on tam ma) nie powiedział o tym ani słowa tylko było parę próśb od Husariona.
Po pierwsze, co do tej „głupoty”. Ja nie piszę o panie Mackiewiczu, ani nie neguję jego błędów, o czym Bojar bardzo dobrze wie, bo jak wspomniał, dyskutowaliśmy już o tym via FB. Po drugie, co do tego:
Typ wpakował się na górę w Himalajach co ma ponad 7k m.n.p.m w środku zimy i przez tą jego głupotę [...]
Wielu ludzi chodzi w Himalaje zimą i z tego co napisałeś wynika, że są idiotami. To profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem i niebywałą sprawnością fizyczną. Ubliżanie im tylko dlatego, że Mackiewicz miał słabszej jakości ekwipunek i zgotował sobie śmierć jest niepoważne i obraźliwe.
przez tą jego głupotę o niczym nie można rozmawiać na forum do gry
A teraz przejdźmy do clou, czyli do tego, że przez niego rzekomo „nie można rozmawiać”. Ja nigdzie nie zabroniłem wam dyskutować o czymkolwiek, przeczytaj mój post jeszcze raz. Po prostu zwróciłem uwagę, że swój czas wolny, który można spędzać w różnoraki sposób, wykorzystujecie na przekrzykiwanie się w jakichś nic nie znaczących kłótniach, nawet z perspektywy gry, a wyczyn polskich himalaistów posłużył mi jako ekstrapolacja tego, na jak nieistotne rzeczy czas marnujecie. Bo powiedz, jakie znaczenie ma, czy pułk dysponuje 155, 153, czy 151 osobami w składzie? To są marginalne różnice, a za dobicie do 155 ludzi chyba żadnej nagrody nie ma. Założę się, że za 2 tygodnie w ogóle zapomnicie, że się o to kłóciliście.
Owszem, dlatego nie krzyczę i nie reportuję do moderatorów zamknięcia tego wątku, tylko wskazuję chłopakom możliwość  zakończenia tej dyskusji, jeśli jest dla nich takim problemem, bo z mojego doświadczenia większość forumowiczów nie zna ani regulaminu, ani swoich praw. Być może założyciel tego wątku nie jest świadom możliwości przerwania dyskusji, nawet jeśli jej sobie nie życzy i uczestniczy w niej nie wiedząc, że może ją przerwać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2018, 12:14:50 wysłana przez Bruce Campbell »