Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW] [GacPB] Garde ducale à cheval de Pauline Bonaparte [#1 Pułk polskiej kaw.]  (Przeczytany 2499 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 151
  • LAST OF HIS NAME
Odp: [NW] [GacPB] Garde ducale à cheval de Pauline Bonaparte [#1 Pułk polskiej kaw.]
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:49:05 »
Jesli nas nie dopuścicie to ten turniej zyska latke paraolimpiady konnej
Wachistrz Emeryt 10ph
Wielki wojownik pani Pauliny
(click to show/hide)

Offline Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 56
  • Ten który pływa z karpiami
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW] [GacPB] Garde ducale à cheval de Pauline Bonaparte [#1 Pułk polskiej kaw.]
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 15, 2017, 11:49:02 »
Jesli nas nie dopuścicie to ten turniej zyska latke paraolimpiady konnej
A to nie ty przypadkiem powiedziałeś, że byłe 10ph nie brało na poważnie meczy na polskiej scenie? Cóż jesteś hipokrytą jak zwykle.

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:05:09 »
Jaki to ma zwiazek z tym ze i jestesmy najlepsi? To raczej o reszcie swiadczy :v, kombinacje ze strachu. Przeciez moja trzynastka i tak nie wygra, oddajcie cesarzowi to co cesarskie ;)
Wachistrz Emeryt 10ph
(click to show/hide)

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:25:44 »
Moontoor sam wspomniał, że tworzy ligę na rzecz regimentów - faktycznie działających, a nie dla grup powstałych specjalnie do tego wydarzenia.

4. Jakkolwiek zbieżna jest nasza rozmowa i powstanie tego tworu to ona (nasza rozmowa) nie miała decydującego wpływu na decyzję o powstaniu tego. Garond, dokładnie tego samego dnia, tylko kilka godzin wcześniej, zaproponował stworzenia grupy, w której raz na jakiś czas razem się pobawimy i ewentualnie weźmiemy udział w turnieju cav gf jeżeli jeszcze taki będzie na NW.

Offline Moontoor

• Opój
  • *
  • Piwa: 25
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:31:05 »
Zahari jest pewna nie scislasc w tym co ty piszesz a tym co pisze Rastignac. Dokladnie cbodzi mi o screenze spoilera ktory dalem w tym moim dlugim poscie. Sprawdz go proszę. Dodatkowo podczas naszej rozmowy nie napisales nic z czego by wynikalo, ze dostales propozycje zalozenie regimentu. Wtedy bardziej zastanawiales sie czy nie dolaczyc do klanu 14pk matima i jako ten klan nie grac..

Offline Hawriił

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 12
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:34:12 »

Chyba sam rozumiesz, że jest różnica między "grupą", a regimentem. Liga = uczestnictwo regimentów.
(click to show/hide)

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:38:52 »
Więc regiment powstał. W czym macie problem? Jeśli waszym jedynym argumentem jest "BO WY ZALOZYLISCIE PULK ZEBY Z NAMI WYGRAC" to my z wielka checia zreformujemy 10ph. Pulk z historia(tak, ten tez ma), rangami(tak, ten pulk tez to ma), historia meczy(ten pulk tez bedzie ja mial) oraz TSem(tak, ten pulk tez ma TSa). Roznica bedzie tylko tag, a jesli uczestnictwo ma byc poddane pod glosowanie tylko dlatego, ze boicie sie przeciwnika to nie bierzcie sie nawet za prowadzenie turnieju xD. Analogiczna sytuacja na Deluge, gdzie ChW wraca grac tylko na wybrany przez siebie turniej, ogrywa go bez problemu i wraca do swojego poprzedniego stanu uspienia. Bo po co grac w NW jak nikogo to nie jara na codzien, mysle ze wlasnie po to organizujecie turniej zeby ozywic troche scene, a nie udowodnic wszystkim jak bardzo dziecinni jestescie. Dawac tu jeszcze Alpake do tematu, brakuje go w dyskusji
Wachistrz Emeryt 10ph
(click to show/hide)

Offline Rastignac

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:42:08 »
Zahari jest pewna nie scislasc w tym co ty piszesz a tym co pisze Rastignac. Dokladnie cbodzi mi o screenze spoilera ktory dalem w tym moim dlugim poscie.

Napisałem, że nasz pułk czeka na twoją ligę, gdzie tu widzisz problem? Czy to, że oczekujemy na to doniosłe i fascynujące wydarzenie znaczy od razu, że powstaliśmy tylko z jego powodu? Prawdą jest to, co napisał Zahari - od jakiegoś czasu w reprezentacji CNC mówiło się, głównie z inicjatywy Garonda, że miło byłoby pograć trochę razem na szczeblu pułkowym. Pochlebiasz sobie, myśląc, że ktoś zrobilibyśmy to specjalnie dla ciebie xD

Mam szczerą nadzieje na to, że Rastignac (lub inny przedstawiciel GacPB) pojawi się w niedziele i z Nami podejmie decyzje, wspólnie. Sam przedstawi swoje zdanie, a nie będzie czekał na wyrok.

Podaj, proszę, dokładną godzinę i adres TS.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 12:43:14 wysłana przez Rastignac »

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 15, 2017, 12:42:15 »
Chyba sam rozumiesz, że jest różnica między "grupą", a regimentem. Liga = uczestnictwo regimentów.
Przestań szukać czegoś na siłę bo to już zabawne xD, dobrze jak dobór słów tak szkodzi to będę nazywał nas regimentem bo działamy dokładnie na tej samej zasadzie. Event w przygotowaniu, 5v5 w trakcie przygotowania.

Zahari jest pewna nie scislasc w tym co ty piszesz a tym co pisze Rastignac. Dokladnie cbodzi mi o screenze spoilera ktory dalem w tym moim dlugim poscie. Sprawdz go proszę. Dodatkowo podczas naszej rozmowy nie napisales nic z czego by wynikalo, ze dostales propozycje zalozenie regimentu. Wtedy bardziej zastanawiales sie czy nie dolaczyc do klanu 14pk matima i jako ten klan nie grac..
Nie sądzę, że muszę Ci się spowiadać ze wszystkiego to raz. Dwa, właśnie fakt, że zastanawiałem się gdzie wystąpić powinienem Ci sam udowodnić, że ten twór nie był zaplanowany z myślą o TEJ konkretnej lidze. Trzy.. ehhh nie jestem sam w regimencie, że ja nie planuje czegoś to nie znaczy, iż ludzie nie będą chcieli zagrać. Dopuścicie nas lub nie, zrobicie jak uważacie, ale wszyscy dobrze wiemy, że jakbyśmy byli słabi to nikt by nam problemów nie robił.

Offline Rastignac

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 15, 2017, 13:01:40 »
Dawac tu jeszcze Alpake do tematu

(click to show/hide)

Offline Hawriił

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 12
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 15, 2017, 13:12:27 »
Przestań szukać czegoś na siłę bo to już zabawne xD, dobrze jak dobór słów tak szkodzi to będę nazywał nas regimentem bo działamy dokładnie na tej samej zasadzie. Event w przygotowaniu, 5v5 w trakcie przygotowania.
Nie sądzę, że muszę Ci się spowiadać ze wszystkiego to raz. Dwa, właśnie fakt, że zastanawiałem się gdzie wystąpić powinienem Ci sam udowodnić, że ten twór nie był zaplanowany z myślą o TEJ konkretnej lidze. Trzy.. ehhh nie jestem sam w regimencie, że ja nie planuje czegoś to nie znaczy, iż ludzie nie będą chcieli zagrać. Dopuścicie nas lub nie, zrobicie jak uważacie, ale wszyscy dobrze wiemy, że jakbyśmy byli słabi to nikt by nam problemów nie robił.

W niedziele się okażę czy będziecie dopuszczeni czy nie. A co do Rastignaca - napisz do Moontoora, bo On to organizuje i to w jego kompetencji jest zapraszania osób na to spotkanie. Bez spin Panowie.
(click to show/hide)

Offline inariu

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 15, 2017, 18:06:30 »
(click to show/hide)

Ogólnie to bardzo zabawnym jesteś człowiekiem, wpadnę jeszcze z kilka razy się pośmiać z tworzenia alternatywnej rzeczywistości o najlepszym Pułku jakim to ma niby być.

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 15, 2017, 19:08:09 »
Ogólnie to bardzo zabawnym jesteś człowiekiem, wpadnę jeszcze z kilka razy się pośmiać z tworzenia alternatywnej rzeczywistości o najlepszym Pułku jakim to ma niby być.
Nikt nam nie udowodnił, że tak nie jest. Pozdrawiam.
Wachistrz Emeryt 10ph
(click to show/hide)

Offline Laalaa

• Opój
  • *
  • Piwa: 56
  • Ten który pływa z karpiami
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 15, 2017, 19:25:59 »
Nikt nam nie udowodnił, że tak nie jest. Pozdrawiam.
Gdy kogoś oskarżysz na policji o coś to ty musisz mu udowodnić, że jest winny a nie on tobie, że jest niewinny.

Uprzedzając jakąkolwiek twoją odpowiedź:
1. To nie ja pisałem wątek 16pp czy 1pp.
2. Jeśli zarzucisz mi, że napisałem gdziekolwiek, że 16pp czy 1pp to najlepsze pułki przedstaw mi proszę screena z dowodem.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2017, 19:28:29 wysłana przez Laalaa »

Donoszenie na policje to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 15, 2017, 19:29:48 »
Pułk aktualnie jest najlepszy w Polsce, na świecie oczywiście nie. Nie to jest naszym celem tym razem. Jak nas ktoś z rodzimej społeczności pokona to będziemy niezmiernie szczęśliwi, bo to będzie oznaczać, że może już konkurować realnie z obcymi regimentami. Bardzo chętnie wesprzemy wszelkie próby rozwijania się innych polskich regimentów. Sparingi, treningi cokolwiek chcecie, ewentualnie porady tak jak pytał Moontoor osobiście na steam. Jestem wstanie dogadać się z każdym bez większych przeszkód.