Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2017  (Przeczytany 842 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
  • Piwa: 197
Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2017
« dnia: Listopad 13, 2017, 00:00:08 »
PLEBISCYT NA CZŁOWIEKA ROKU
TAWERNA 2017

Faza Nominacji

Wszystkie informacje, jak i linki do pozostałych plebiscytów znajdziesz TUTAJ.

Czas trwania: 13 XI - 25 XI 2017 (do 23:59)
Ile osób mogę nominować? Maksymalnie 3.
Czy muszę uzasadniać nominacje? Tak, ale możesz też po prostu poprzeć któregoś z przedmówców (wtedy nie trzeba samodzielnie pisać uzasadnienia).
Ile osób awansuje do kolejnej fazy? 5

Ten plebiscyt jest przeznaczony dla osób ogólnie działających na rzecz polskiej społeczności. Nie muszą być więc graczami jakiegokolwiek modułu.

Po zakończeniu tej fazy wylosujemy nagrodę niespodziankę spośród osób samodzielnie uzasadniających swój wybór.
DANCE OR GET BANNED

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
Odp: Nominacje do plebiscytu na Człowieka Roku 2017
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 13, 2017, 00:08:43 »
IvE
Eltarek
Hubtus

IvE zaangażował się dopiero w drugiej połowie roku, ale jednak chwyta się wszystkiego. Często robi byle jak, ale chociaż robi. Eltarek i Hubtus błyszczą od względnie niedawna, ale wnoszą dużo świeżości i przede wszystkim odwalają profesjonalnie robotę przy informowaniu nas o Bannerlordzie.

(click to show/hide)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 13, 2017, 01:03:20 »
Hubtus
Eltarek
Dyktator

Nominuje Hubtusa i Eltarka za systematyczną pracę z newsami, mało kto ich dostrzega a robią kawał dobrej roboty. Dlatego ich wyróżniam bo na topie będą pewnie"popularniejsi" forumowicze. Dyktatora wyróżniam za prowadzenie forum z powodzeniem mimo drobnych potknięć typu branie kodów tematów z byłych PP. A tak serio to kawał dobrej roboty i świetnie spięcie losów tawerny w temacie jubileuszowym.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 01:04:47 wysłana przez ^IvE »

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 141
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 13, 2017, 07:30:54 »

Veinrus
Dyktator
Eltarek

Veinrusa nominuję za zaangażowanie PP17, tworzenie grafik na potrzeby forum oraz wątek "Xięstwo Warszawskie", które również wymagało sporo pracy, ale przede wszystkim pozwoliło forumowiczą zapoznać się z jego historią i organizacją. Dyktatora nominuję z powodu szeroko pojętego działania na rzecz forum oraz świetnych kronik tawerny. Eltarka wyróżniam, ponieważ znajduje wiele ciekawostek odnośnie Bannerlorda oraz prowadzi najświeższe newsy.

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 159
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2017, 07:54:08 »
Dyktator
Hubtus
^IvE

Dyktator, jeżeli jednak byłaby taka osoba, która go nie zna na tym forum, to śpieszę z podpowiedzią, że to forum niczym wielki organizm a my jako każda jego komórka żyjemy po części dzięki niemu i jego zaangażowaniu niemal w każdą dziedzinę forum. Bo tam, gdzie i organizm, tam i wielkie serce, które pompuje "życie", na każdym szczeblu jego rozwoju. Hubtus, ja czasem próbuje zrozumieć, skąd ludzie mają, aż tyle samozaparcia i weny, aby w sposób kreatywny, nienudny i pełen pasji tworzyć wszelkie informacje, które możemy, właśnie dzięki takim osobą jak on w przystępny sposób czytać. Dzięki wielkie Ci za poświęcony czas, za wszystkie informacje, które były z Twojej ręki i jeszcze, pewnie nie raz, będą. ^IvE przez jednych nazywany "kretynem" a przez innych "nieokiełznanym robolem tawerny". Dla mnie to jednak bardzo tajemniczy, i mimo wszystkim jego wybrykom bardzo skromny człowiek. Śmiało można powiedzieć, że to "fanatyk" forum i polskiej sceny. Nie raz miał dość całej społeczności, ale mimo to i tak wraca i cieszy swoją nadpobudliwością i ciężką pracą, którą - nie da się ukryć - widać niemal, na każdym kroku: eventy, turnieje i wydarzenia związane z polską sceną - to po części zasługa Tego Pana.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 07:55:46 wysłana przez Veinrus »
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 642
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 13, 2017, 08:24:27 »
Nie będę ukrywał, że pierwotnie 2 miejsca miałem tu zarezerwowane dla Eltarka i Hubtusa, którzy w pocie czoła zapewniają nam najświeższe informacje nt. Bannerlorda. Widząc jednak, że póki co pod względem liczby nominacji topują i zapewne bez moich nominacji do top 5 się dostaną, pozwolę sobie nominować trochę inne osoby.
Primo, Octavian. Człowiek, który wnosi do forum, kiedykolwiek się pojawia, mnóstwo pozytywnej energii. Zawsze chętny do pogadania, nieważne czy to o literaturze, czy o dewiacjach seksualnych. To dzięki takim userom jak on to forum żyje.
Dalej, Kamillo. Tawerniany detektyw, fajna postać, kolejna osoba utrzymująca swoimi postami działy przy życiu, polecam tego pana.
Last but not least, Veinrus. Pierwotnie miał być Dyktator, ale szacując po już wysłanych postach, on się o nominacje martwić nie musi - w przeciwieństwie do Veinrusa. A jego wkład jest przecież wyraźnie widoczny, w tym wypadku dosłownie - przewińcie sobie forum do góry i odpowiedzcie sobie na pytanie: kto jest autorem tego loga u góry?
Po namyśle, zmieniam ostatnią nominację na Shantiego. Organizacja dwóch, z tego co pamiętam, całkiem udanych eventów na Iron Europe, próba rozpoczęcia swojej sesji RPG, a do tego kompletnie niezauważone przez community inicjatywy podczas zeszłorocznego plebiscytu - Polska Grupa Eventowa na Rome at War i Vikingra oraz wywiady na poprzednim PP. Zasłużona nominacja.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 21:45:08 wysłana przez Lew »

Offline Luther

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 37
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 13, 2017, 11:00:37 »
Dyktator
Veinrus
Hubtus

Ciężko coś napisać nowego o Dyktatorze ponieważ zgadzam się z osobami, które już go nominowały. Veinrus to mistrz painta i przy okazji miły starszy pan ( :D ). Hubtus głównie nominuje go za te dev blogi. Widać, że zostało dużo pracy i co najważniejsze chęci przy ich robieniu.

Krótkie powody ale tak jak pisałem, większość została już napisana a ja się podpisuje pod to co napisali przedmówcy.

Offline Yuzu

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -11
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 13, 2017, 11:51:27 »
Kamillo18, żeby po wygranej uwolnił się od kompleksów;
Ive, bo zabawny człowiek. Głupiutki, ale w sercu dobry;
Hubtus, bo piękne jest to nowe podsumowanie do m&b 2
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2017, 12:00:46 wysłana przez Yuzu »

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 276
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 13, 2017, 13:55:35 »
Dyktator
Hubtus
^IvE
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2017, 17:09:21 wysłana przez Bojar »

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 257
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2017, 14:21:37 »
1. Prusak - za poprawianie mi humoru zabawnymi obrazkami, jak chociażby tutaj.
2. Yuzu - za uświadomienie mi poprzez pw, że poza Tawerną nie mam życia, nic w życiu nie osiągnę i że jestem pedałkiem. Moje życie zmieniło się po tych wiadomościach o jakieś 360*.
3. Teraz bardziej na poważnie - Lew. Pośrednim między administracją, a użytkownikami w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bardzo pomocny użytkownik, na dodatek jeden z tych, którzy zawsze prezentują klasę swoimi wypowiedziami na forum niczym Tadeusz Sznuk w "Jeden z Dzisięciu". Jedynym minusem jest to, że kibicuje on ległej, a nie Górnikowi Zabrze. <3

Offline Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2017, 16:33:33 »
Lew oraz Dyktator - osoby które w zasadzie ledwo znam, a i tak darzę ogromną sympatią; nawałnicę zalet, którą normalnie bym tu rozpętał, spróbuję jednak w porę powstrzymać, żeby za bardzo się nie rozpisać. Co najważniejsze - niesiecie pomoc, jesteście sympatyczni, takich Was zastałem, gdy przybyłem tu po raz pierwszy. Jestem tu króciutko, bo zaledwie 3 lata, aczkolwiek w dużej mierze to właśnie ci dwaj panowie konsekwentnie przyciągają mnie na Tawernę, pomimo że w samego Warbanda zbyt aktywnie nie gram już od dłuższego czasu. Nie wyobrażam sobie tego miejsca bez nich.
Hubtus - wspaniały współredaktor. Tu pomoże, tu doradzi, tam wytknie błąd - sam również odwala naprawdę dobrą robotę przy Bannerlordzie.
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Dominique

• Moderator Dzikich Pól
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: 37
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2017, 20:45:28 »
Przyznam, że bardzo ciężko jest wybrać taką osobę. Potrzebowałbym chyba co najmniej 6 nominacji. Postaram się jednak wybrać własną opinią i ilością poprzednich nominacji dla każdego z graczy.

Dyktator - przede wszystkim, Dyktator. Dzięki niemu to wszystko funkcjonuje, a Tawerna się trzyma i jest pod dobrym nadzorem. Każdy wie, jakie ma zasługi, nie czuję więc potrzeby rozpisywania się :P. Ta kategoria plebiscytu pojawiła się po raz pierwszy i to właśnie jego widziałbym jako pierwszego noszącego tą plakietkę.
IvE - głównie za Puchar Polski. Wziął go na swoje barki i dobrze poprowadził (jednocześnie grając w jednej z drużyn). Poza tym piastuje również pewne stanowisko, nie pierwszy raz. Z biegiem czasu wydaje się lepiej wykonywać swoje obowiązki i swoje dla Tawerny zrobił. Jest aktywny przez długie lata i budzi same pozytywne odczucia. ^^ Jak mówi jego podpis - Słońce Tawerny :P
Veinrus - krótko i na temat. Bardzo podobają mi się grafiki przez niego wykonywane.

Poza nominacją wspomnę o Eltarku i Hubtusie, których również bym widział w swojej nominacji. Wykonują tą samą pracę, bardzo dobrze im to wychodzi, lecz jest ich dwóch, a chciałbym zmieścić ich w jednej nominacji. Nie mogę jednak tego zrobić, bez pominięcia drugiego. Na szczęście są zgłoszeni przez resztę. Liczę więc na to, że przedostaną się do następnego etapu. ^^
Warto by jeszcze wspomnieć o nominowanych wyżej Octavianie i Ganczo, którzy dostarczają ciekawej lektury swoimi postami czy spamem na SB :P Dzięki nim nudno nie jest. ^^
"Przystojny, ale niezły ch*j.
Poza tym pedofil.   
Powinnam uciekać.   
Ale mnie intryguje."

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 13, 2017, 22:01:04 »
- Octavian - za dobre słowo i za wszystkie wciągające rozmowy i rozważania (przy okazji bardzo Cię przepraszam za leniwą postawę odnośnie wątku pisarskiego - pochłonięty nauką, nie jestem w stanie poświęcić mu czasu).
- Veinrus - za ogólną działalność na rzecz forum.
(click to show/hide)

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 354
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 20, 2017, 17:03:45 »
Lew
Stasiulek
^IvE

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 20, 2017, 17:18:35 »
Czy muszę uzasadniać nominacje? Tak, ale możesz też po prostu poprzeć któregoś z przedmówców (wtedy nie trzeba samodzielnie pisać uzasadnienia).

Ja tylko o tym przypominam. Aktualnie 3 posty w tym temacie zawierają nieważne nominacje. Po prostu ich nie policzymy, jeśli do końca fazy nominacji nie pojawią się dopisane uzasadnienia.

(click to show/hide)