Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: The Predator 2018  (Przeczytany 193 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 230
The Predator 2018
« dnia: Październik 25, 2017, 23:01:05 »
Cześć.
Kilka dni temu zauważyłem informację o tym, że tworzony jest nowy film o Predatorze. Jestem fanem tej postaci i filmów z tej serii, dlatego chcę Was zapytać o opinię (i przy okazji umożliwić nam nabicie kilku dodatkowych postów :D) - co sądzicie o tym filmie jak i ogólnie o uniwersum Predatora ?

Każdy kto interesuje się filmami z Predatorem i Obcym w roli głównej powinien wiedzieć, że mało inteligentna postać, jaką jest Obcy powstał jako pierwszy. Predator to dopiero 1987 rok z świetnie zagraną rolą austriackiego kulturysty. :) Jedynkę oglądałem wiele razy i za każdym razem podoba mi się tak samo. Jest to wg mnie film uniwersalny, ponadczasowy, który - bez względu na pokolenie, które go ogląda - dotrze do ogromnej rzeszy widzów.
Później mieliśmy dwójeczkę, w mieście, z Gloverem w roli głównej. Była on według mnie gorsza od poprzedniczki, jednak dalej trzymała poziom. Brakowało niestety dobrego warsztatu aktorskiego w tej części. W jedynce każdy aktor trzymał odpowiedni poziom, z Arnoldem i Billem Duke na czele.

Przychodzi chyba 2014 rok i mamy Predators z Władysławem Szpilmanem Brodym w roli głównej. Sporo nawiązań do pierwszej części, jak chociażby scena z wykorzystaniem błota do walki z Predatorem. Nowość to przede wszystkim to, że nie mamy już jednego, a kilku kosmitów i teraz to oni są gospodarzami polowań, a nie jak w dwóch poprzednich częściach, gdzie akcja działa się na planecie ludzkiej.

O Obcym kontra Predatorze to nie będę się wypowiadał, bo to taki gniot, że aż szkoda. O ile pierwsza część jeszcze do obejrzenia jest możliwa, tak druga to już nie. :D

I dochodzimy do sedna - w 2018 (planowane jest to na pierwsze dni sierpnia) ma mieć premiere The Predator. Brak jest informacji co do miejsca akcji, jedynie obsada jest znana, jednak z tego co wyczytałem, ma być naprawdę sporo nawiązań do pierwszej części. Mam tylko nadzieje, że nie będzie to jakaś marna produkcja z fabułą nawiązując do drugiej części Blair Witch Project, czyli pięciu śmiałków idzie do lasu, bo wcześniej zaginęły tam tajemniczo 3 osoby i próbują się dowiedzieć co się stało. W nowym Predatorze mogłoby to wyglądać, że wracają do tej samej dżungli co była 1 i go szukają :P Pomijając fakt, że się wtedy wysadził, co zapewne Dutch podkreślił w swoim raporcie.

Ok, tak czy siak czekam na Wasze opinie, co o tym sądzicie i czy czekacie na ten film ;) ?

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 225
  • #BojarMusiPrzeprosić
Odp: The Predator 2018
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2017, 23:38:07 »
Patrząc na ostatnie filmy o obcym to ja bym sie nie nastawial na ten nowy film...

Po za tym nie jestem fanem predatora... Obcy mial ten jakis urok, byl zdecydowanie bardziej interesujacy, wiec pomimo slabego cgi da sie to ogladac. Stary predator kłuje w oczy niesamowicie...

Ten predators to byl z 2k10 a nie 2k14. I szczerze wole obcy kontra predator od tego... Bardziej drewnianego aktorstwa dawno nie widzialem.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 564
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2017, 17:30:34 »
Też uważam, że pierwszy Obcy był z tej całej połączonej serii najlepszy i najmniej się zestarzał. Z bardzo prostej przyczyny - Obcego jako istotę widzimy zaledwie kilkunastokrotnie na przestrzeni filmu, zawsze (poza sceną wychodzenia z ciała) w słabym świetle, a więc najzwyczajniej w świecie nie widać tych niedoróbek. Do tego jako film świetnie gra napięciem... no i ma genialny soundtrack. Mógłbym się nad Obcym rozpływać i rozpływać, to jeden z moich ulubionych filmów i jeden z niewielu, którym przyznałem ocenę powyżej 8 na Filmwebie.
Starsze Predatory da się jeszcze oglądać, ale te nowsze... pomińmy milczeniem. Choć muszę przyznać, że oglądając Brody'ego miałem całkiem niezły ubaw. Nie wiem kto wpadł na pomysł, że ten aktor da radę w filmach ogólnie pojętej akcji. Przecież on ma aparycję kolesia, który nawet z kibicem Amiki Wronki nie miałby szans, o zabójczych kosmitach już nie wspominając nawet.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Haazheel

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 13
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2017, 19:07:48 »
Marketing potrafi zmarnować alba co gorsza zabić klasyka filmowego. Moje oceny filmów udziałem Predatora są takie:

Predator - 8/10
Predator 2 - 7/10
Predators - 8/10
Obcy vs Predator - 9/10
Obcy vs Predator 2 - 6/10

To oczywiście tylko moje oceny względem tych filmów, ponieważ każdy ma swoje zdanie na ten temat.

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 564
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2017, 18:18:48 »
Moje oceny z Filmwebu dla filmów z obu marek:
(click to show/hide)
Chciałbym zaznaczyć, że ja generalnie stawiam niskie oceny w porównaniu do reszty ludzi (nie dlatego, że mi się nie podobają, po prostu mam wrażenie, że nadużywamy górnych wartości i 7 to dla mnie np. naprawdę dobry film, żeby dostać ode mnie 8 lub więcej film musi być naprawdę majstersztykiem, albo być przełomowy - a najlepiej jedno i drugie) i moje "5" prawdopodobnie jest o wiele bardziej pochlebną oceną, niż wasze "5". Dla porządku faktów, punktu odniesienia i ciekawostki statystycznej dodam, że średnia ocena, z wszystkich przeze mnie wystawionych (filmom) to 5.51, a także że spośród ponad 800 ocenionych przeze mnie filmów tylko dwa otrzymały 10/10, za to aż 15 - 1/10.
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2017, 20:26:32 wysłana przez Lew »
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB