Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [PP17] Kolejka V (deadline 22.10.2017)  (Przeczytany 2826 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shanty

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 82
  • Rome Warband Clan
Odp: [PP17] Kolejka V (deadline 22.10.2017)
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 17, 2017, 18:37:21 »
Uważam, że admini faworyzują Wannabaes..

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 17, 2017, 18:54:11 »
Sprawa jest taka - po 20 zaproponowałem terminy, które są jasno widoczne w temacie. Warhammer odpisał mi, że do jutra wieczora da mi odpowiedź. Pomyślałem sobie, dobrze, że wyszliśmy z tego w jakiś sposób i się dogadaliśmy. Napisałem o tym zarówno Dyktatorowi oraz IvE, że padła taka deklaracja ze strony PE - "jutro wieczorem da mi odpowiedź". Do godziny 22 nie dostałem nic, w takim razie uznałem, że należy iść już spać, skoro trzeba wstać rano, Warhammer musi się spytać paru ludzi i przyjąłem sobie to za awykonalne oraz niemające sensu, żeby zgadzać się na wtorek, skoro ja na dobrą sprawę nie mam opcji do napisania ludziom, że taki mecz ma mieć miejsce. Jakby Warhammer napisał o 8 rano dzisiaj, że chce zagrać za 13 godzin, to czy byłoby to fair? Czy pisanie w tak dziwnych godzinach co do terminu rozegrania meczu jest normalne? Wy chyba nie myślicie poważnie, że nam to nie robi różnicy, czy ktoś chce mecz na drugi dzień i mówi nam to o 15, 20:30 czy 22:30, jak dla mnie ma, Warhammer miał chwile czasu by spytać się swoim ludziom czy pasuje im jutro, widziałem przy wyjściu ze steam, że duża ich część grała w WB, czyli była aktywna, a u nas wtedy był już tylko AngryNerd, ewentualnie Kokosz.
Dajecie sobie czas do jutra, jest już późna godzina wieczorna, ja też potrzebuje czasu na poinformowanie, a ty zrobiłeś to o czasie, kiedy był online tylko AngryNerd, a gdzie reszte poinformować o tym fakcie?

Woj wczoraj wysłał tutaj post odnoszący się do finału PP w 2015 roku, kiedy to SRC podało tylko wtorek przy moich 4 terminach i w końcu zostało nam narzucone pod zalewem żali, wyzwisk i gróźb (oraz zapewnień "3 graczy z reprezentacji już nie ma, a od środy to już w ogóle cały skład nam się rozjeżdża" - co oczywiście było kłamstwem, na pewno wspomniany był Cristo, który na meczu oczywiście... był, a u nas tylko były braki w nieobecności Sponge, Teo? i Konkwistadora), a teraz największymi krzykaczami okazują się ci gracze, którzy robili to w bezczelny sposób w przeszłości.

Grać mecze w piątek wieczór hahq no tak już zdążyłem zapomnieć jacy ludzie grają w warbanda xd
Niektórzy pracują w soboty i dla nich wolnym dniem, żeby spędzić go z kimś bliskim jest niedziela. Zreszta mowi to Trebron, autorytet, co nigdy nie opuścił piątkowej imprezy xd

Czekam za decyzją IvE, więc nie spodziewajcie sę, że będę traktował poważnie zgadzanie się na jakiś termin, skoro piszesz to w późnej godzinie wieczornej, kiedy nie ma czasu by napisać do ludzi w tej sprawie, kiedy ja jestem offline. Na drugi raz napisz o 3 w nocy, sens jest ten sam.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 19:00:12 wysłana przez Prußak »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline AngryNerd

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 17, 2017, 19:04:58 »
gramy za 5 minut?

Online Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 140
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 17, 2017, 19:37:19 »
Ja na was zagram Nerd. Spoko hehe.
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Online Warhammer

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 17, 2017, 20:25:24 »
Skoro się ogłaszacie, że we wtorek jesteście gotowi na mecz, nie powinno stanowić problemu się zebrać, skoro na dzień przed dowiadujecie się, że drużynie przeciwnej pasuje ten termin. I nigdzie nie powiedziałem, że wieczorem we wtorek dam odpowiedź. Powiedziałem, że dam odpowiedź do wtorku i dałem już w poniedziałek. Prawda jest taka, że PE zostało ostro wyruchane i poważnie zastanawiamy się nad opuszczeniem turnieju, gdzie administracja jest stronnicza. Najlepiej zadeklarować jakieś z dupy terminy, później ich nie dotrzymać a następnie i tak grać na terminie, w którym pasuje.

Offline einherjarPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 17, 2017, 20:29:11 »
xD
Ale w razie wpadki będę skory,
otworzyć puszkę pandory, to nie chwila do pokory

https://www.youtube.com/watch?v=q1II4xknMhY

Offline CarpeDiem

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 51
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 17, 2017, 20:33:38 »
Skoro się ogłaszacie, że we wtorek jesteście gotowi na mecz, nie powinno stanowić problemu się zebrać, skoro na dzień przed dowiadujecie się, że drużynie przeciwnej pasuje ten termin. I nigdzie nie powiedziałem, że wieczorem we wtorek dam odpowiedź. Powiedziałem, że dam odpowiedź do wtorku i dałem już w poniedziałek. Prawda jest taka, że PE zostało ostro wyruchane i poważnie zastanawiamy się nad opuszczeniem turnieju, gdzie administracja jest stronnicza. Najlepiej zadeklarować jakieś z dupy terminy, później ich nie dotrzymać a następnie i tak grać na terminie, w którym pasuje.

Zgadzam się w 100%, jeżeli podajecie termin na kolejny dzień a picknight jest wieczorem, to powinniście się liczyć z tym, że ktoś na ten termin może przystać. PE i tak zgodziło się bardzo krótko po picknighcie. To wygląda tak, jakby termin był dla picu.
Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Offline Zjadacz chleba

• Pijus
  • *
  • Piwa: 20
  • REMOVE BUŁKI
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 17, 2017, 22:02:15 »
Hitmen vs SRC niedziela 20.00

Offline Hawer

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 11
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 17, 2017, 22:04:04 »
Chyba zagranie meczu w terminie odpowiadającym nam i pe leży w interesie obydwu drużyn, przynajmniej mam taką nadzieje. Narzucenie nam terminu kilka godzin przed samym meczem raczej nie jest odpowiednie. Gadanie, że admini nas faworyzują jest tak samo żałosne, jak płakanie Prusaka w zeszłej edycji o picki. Osobiście, nie mogę nagiąć całego dnia żeby zagrać mecz, o którym dowiaduje się w nocy.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2017, 22:05:59 wysłana przez Hawer »
(click to show/hide)

Offline CarpeDiem

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 51
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 17, 2017, 22:15:10 »
Narzucenie nam terminu
Sami taki termin zaproponowaliście.

nie mogę nagiąć całego dnia żeby zagrać mecz
To po co podawać termin, którego nie jest w stanie się dotrzymać?
Sukces jest wtedy, kiedy niemożliwe staje się możliwe.

Online Warhammer

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 17, 2017, 22:18:30 »
Trzeba było nie proponować wtorku, skoro macie problemy z zebraniem się przez jeden dzień. Termin napisałem na dzień przed meczem a skoro zadeklarowaliście się na gotowość do gry we wtorek to już wasz problem, że jednak nie potraficie się zebrać w terminie, w którym rzekomo jesteście gotowi do gry. Hipokryzja lvl hard. tbh powinien polecieć walkover za takie zagrywki.

Offline AngryNerd

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 17, 2017, 22:37:35 »
Nie mamy problemu z zebraniem się przez 1 dzień, pojawia się on gdy decydujecie się o późnej godzinie kiedy ludzie juz nie siedzą na fb bądź steamie a wiadomości odczytają na następny dzień wieczorem, więc na zebranie osób nie byłoby dnia tylko z godzina/dwie. Nie byłoby problemu gdybyś napisał Prusakowi wcześniej że chcecie grać we wtorek.

Online Warhammer

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 17, 2017, 23:31:04 »
Mieliście wiadomość o naszej gotowości do gry na dzień przed meczem. Nie interesuje mnie fakt, że nie potraficie się skontaktować ze sobą. To już wasze wewnętrzne problemy.

Offline AngryNerd

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 17, 2017, 23:36:52 »
Rozumiem ze jakbyś się namyslił o 3 w nocy tez byśmy mieli się ogarnąć? Bo na to samo by wyszlo.

Online Warhammer

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 17, 2017, 23:49:19 »
Komunikujecie się ze sobą Pocztą Polską czy posyłacie wiadomości gołębiami? W półgodziny jestem w stanie skontaktować się ze swoim teamem ustalić kto może grać a kto nie. A wy nie potraficie się zebrać na mecz wiedząc o nim na dzień przed, wcześniej deklarując gotowość do gry w ten właśnie dzień.