Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [PP17] Kolejka III (deadline 09.10.2017)  (Przeczytany 2575 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jutrzenki

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Odp: [PP17] Kolejka III (deadline 09.10.2017)
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 07, 2017, 22:21:21 »
Thoraka wymieniliśmy właśnie na tego zawodnika.

Online AngryNerd

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 07, 2017, 22:25:03 »
Widzę ze niewiele rozumiesz.

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 07, 2017, 22:25:50 »
Dokładnie tak jak napisał Prusak. A ban jest prewencyjny. PP ma być wolne od kombinacji z zagranicznymi graczami. Powinniście o tym wiedzieć. A jeśli sobie pajacujecie pisząc po angielsku to Wasza strata. Decyzja kontrowersyjna i zdajemy sobie z niej sprawę. On by jednak i tak nie zagrał a nauczka będzie na przyszłość aby nie kombinować. Szczególnie z graczem, którego ID nigdy nie było używane w żadnym z turniejów, a sam był dodawany na dziko przed meczem. Kilka graczy zagranicznych zrujnowało niektóre poprzednie edycje. Dlatego każda taka akcja będzie traktowana z najwyższą surowością. Nie możemy sobie pozwolić na powtórkę z rozrywki. Werdykt zapadł.
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2017, 22:26:58 wysłana przez ^IvE »

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 07, 2017, 22:27:11 »
Thoraka wymieniliśmy właśnie na tego zawodnika.

Tyle że Thorak zagrał spawna w II kolejce. A więc możecie go wypisać, ale zastąpić już nie. Bo w ten sposób możnaby obejść kompletnie limity graczy. Np. co tydzień wymieniać sobie kilku zawodników i w ten sposób grać rosterem składającym się z 20 osób.

I w dalszym ciągu sytuacja wygląda absurdalnie. Tłumaczenia typu, "pisze po angielsku, bo może nie jest patriotą", to dziecinada, a jak trollował i udawał obcokrajowca w turnieju, gdzie tacy są zakazani, to znaczy, że nie ma za wiele w głowie i sam sobie na zakaz gry zapracował. Najpierw niepotrzebna prowokacja, a potem jeszcze mamy doszukiwać się, kim on naprawdę jest?

P.S: przeważnie to dzieci mówią "Anglik" na wszystkich, którzy używają angielskiego. Nikt nie mówił o Angliku, tylko po prostu o zagranicznym zawodniku.

"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline jutrzenki

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 07, 2017, 22:36:57 »
Nikt nie pisał tłumaczeń typu: "pisze po angielsku, bo może nie jest patriotą". Jak jest za dużo już ludzi to trudno, ale nie musicie wymyślać specjalnie głupich argumentów.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 681
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 07, 2017, 22:53:29 »
Nikt nie pisał tłumaczeń typu: "pisze po angielsku, bo może nie jest patriotą". Jak jest za dużo już ludzi to trudno, ale nie musicie wymyślać specjalnie głupich argumentów.

Tu nie, ale na Steam owszem. Ponadto groźby ujemnymi piwami na forum - polecam po prostu przestać pisać, bo jeden po drugim się kompromitujecie. jeśli to Polak, który prowokował, udając, że jest nieregulaminowym zawodnikiem, to jest jego wina. Jak bierzecie kogoś do drużyny, to trzeba brać za niego odpowiedzialność, a nie potem wylewać szambo na tych, co wyciągają konsekwencje, bo takiego wolontariatu się podjęli. Zawsze wszystkim pasuje pilnowanie sprawiedliwości i przestrzegania reguł, ale tylko gdy pilnuje się innych. Gdy samemu się coś przeskrobało, to ci, co wykonują rutynowe czynności muszą być już zmieszani z gównem.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline jutrzenki

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 07, 2017, 23:06:30 »
Jakie groźby?

Offline einherjarPL

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 4
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 08, 2017, 10:39:04 »
"Wierz ze jest chrystus w twoim sercu, sluchaj mistrzu, nie pozwol na to aby priorytety poszly w pizdu"

https://www.youtube.com/watch?v=EpZx0yFpSX8

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 141
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 08, 2017, 11:51:47 »
Co za glupia sprawa xD zaraz sie wypisza z turnieju przez tego bana płaczki
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 225
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 08, 2017, 12:26:37 »
Według moich sowicie opłacanych szpiegów gość nazywa sie Piotrek... Ale wedlug mnie to może być podstęp i sprytne odwrócenie uwagi...

Zasugerowałem już, że ten Piotrek z tsa został opłacony przez BS. Moi kontrolerzy finansowi dotarli do umowy zlecenie zawartej między "słupem" klanu BS a przedstawicielem "Piotrka". Zostala podpisana umowa zlecenie na kwotę 100,56 PLN między przedstawicielem klanu BS a "Piotrkiem".

Udało nam sie dotrzeć do pierwszego imienia tego "Piotrka" i tak naprawdę nazywa sie Jarek, a Piotrek to imię nadane mu w więzieniu przez wspołwięźniów. Według moich informatorów "Piotrek" jest bezwzględny i żądny krwi. Jest dobrzez znany w środowisku "merca" i to właśnie na graczach z merca popełnił zbrodnie za które został skazany na 5 lat w warbandowym gułagu. Zamieszany był w pranie brudnych pieniędzy na mercu, wyłudzenie sprzętu oraz granie na autoblocku.

Po za tym jest dobrze znany w środowiskach radykalno-faszystowskich. Znane byly przypadki wchodzenia przez "Piotrka" na serwery społecznościowe z nickiem Adolf Hi**r i pisanie niecenzuralnych rzeczy w kierunku pewnych grup społecznych i religijnych.

Podziwiam szybką reakcję tawernianego ZOMO (Ive, Dykviu) jak i ORMO (Nerd), która pozwoliła na tak szybkie ujęcie tego bardzo niebezpiecznego zawodnika.

Podziękowania:
Informacje zdobyte od świadków koronnych: "Witek", "Maciek", "Skała", "Małgosia".
Nagrania z ich zeznań sa dostępne w sądzie za zgodą prokuratury.
W analizie finansów spółki BS pomogli audytorzy z firmy "Dilojt"

(click to show/hide)
.

Online AngryNerd

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 08, 2017, 12:41:46 »
W sumie to że nie zagrał było wam na rękę, bo tak macie ten 1 punkt za mecz i lekką karę, a jakby zagrał to różnie mogłoby się to potoczyć.

Offline Trade-Zone

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 08, 2017, 12:59:15 »
Może dacie się wypowiedzieć "Anglikowi"? Po pierwsze nie znam zasad tych waszych turniejów i tak w sumie to c*** mnie to obchodzi kto może grać a kto nie. Po drugie to jestem graczem pw moda i merca, na native grałem może z 15 razy i od razu ta wasza gówno burza 13 latków przypomniała mi dlaczego przestalem grać na native. Jeśli nie wierzycie ze jestem Polakiem, to może znacie mnie z innych klanów. Na mercu [VGS]Spook (nie mylić ze spooky), [Boh]Megan i [Dragon]Piotr, aktualnie jestem w [master]Trade-zone. Na pw modzie bylem prawie w każdym klanie teraz jestem w Lannisterach. Z tobą angrynerd o ile się nie mylę grałem w dragonach i dziwi mnie to dlaczego 12 latek ma jakiekolwiek zdanie w podejmowaniu decyzji skoro jeszcze rodzice podejmują je za ciebie. Skoro nie chcecie mnie dopuścić to dla mnie to dodatkowy atut ponieważ jestem za dobry na ten turniej i się po prostu obawiacie przegranej.
Dzięki za grę na rozgrzewce. See u in game retards

Nie przeklinaj. Za to i za obrażanie ludzi otrzymujesz punkty. // Dyktator
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 13:12:31 wysłana przez Dyktator »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 478
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 08, 2017, 13:05:38 »
Jak widać ban za prowokacje i głupotę był zasadny. Nie mam nic więcej do dodania.

Offline Trade-Zone

• Tułacz
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 08, 2017, 13:08:24 »
Możesz chcesz pogadać i wyjaśnić to na teamspeaku, bo z tego co widzę to piszesz nie mając pojęcia o czym.

Chyba powinieneś być z dyskwalifikowany za bycie obco krajowcem, Przysyłam poniżej screen potwierdzający to. (Patrz "tekst osobisty: Let me take you to the movie")
https://gyazo.com/dcb92f04183b0765500aebed3f01aec6
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 13:14:10 wysłana przez Trade-Zone »

Online AngryNerd

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 08, 2017, 13:15:01 »
Nie mam wpływu na ich decyzję Piotrek, jesteś fatalnym graczem i w sumie mogłeś grać wynik by się nie zmienił, nie wiem dlaczego zachowujesz się jakbyś był kimś kto cokolwiek osiągnął w tej grze, bo granie w PW moda na pewno wielkim wyczynem nie jest. Pozdrawia ciepło 12 latek Szymon którego drużyna przeklepała twoją do 0, miłej zabawy mistrzu.

A i w Dragonach byłeś tylko dlatego że trzepałeś dużo hajsu dla nas do skarbca <3
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 13:17:01 wysłana przez AngryNerd »