Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Drzewa ;-)  (Przeczytany 89 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline venomblack

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Drzewa ;-)
« dnia: Listopad 13, 2017, 03:46:53 »
Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem nowy na forum i  potrzebuję pomocy  tak więc przejdę przejdę od razu do konkretu ;-) . Otóż Niedawno ściągnąłem sobie do  Warbanda mod  ,,The sword and the axe'' wszystko pięknie ładnie tylko nie odpowiada mi tamtejsza flora jak dla mnie jest zbyt mało realistyczna natomiast bardzo podoba mi się roślinność z modu Vikingr 0.90 (singleplayer) i moje zapytanie brzmi czy mógłby mi ktoś objaśnić dokładnie jak przerzucić tą roślinność z modu ,,Vikingr'' do ,,The sword and the axe ''  jakiego użyć programu itp , jestem w tych sprawach zupełnie zielony więc proszę o wyrozumiałość  :D