Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Deus Vult! I kłaniam się nisko aż po same kule.  (Przeczytany 312 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir Aragorn

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 5
  • "War. War never changes."
Deus Vult! I kłaniam się nisko aż po same kule.
« dnia: Sierpień 29, 2017, 01:36:01 »
Witam bardzo serdecznie nowych jak i starszych bywalców tej przepięknej krainy c: Nazywam się Paweł i pochodzę z Bydgoszczy. Mam 16 i od trzech latek mieszkam za granicą "Smuteczek" :c Do jakże wyśmienitego grona tych ludzi dołączyłem 2 lata tamu (Zapewne myślicie: Prosiaczkuuuuuuuuuuuu....... troszku żeś za późno to napisał. Masz zapłon jak w starym ursusie xD) No ale lepiej późno niż wcale co nie? No to wracajmy do tematu bo troszku od niego odbiegłem. A więc tak, moje zainteresowania to khem..khem troszku tu tego będzie: Historia,Rekonstrukcje,Japonia,wszelkiego rodzaju filmy przygodowe"Władca Pierścieni", sci fi"Star Wars",historyczne"Ogniem i Mieczem","Ostatni Samurai", i "Patriot" z 2001 bodajże. Inne moje zainteresowania to anime,modelowanie i składanie,prace w warsztacie (czyli robienie coś z drewna ale niestety tylko mogę robić to w szkole bo nie mam narzędzi i miejsca), i muzyka. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to napiszcie komentarz to postaram się na niego odpowiedzieć. A teraz żegnam was wszystkich i kłaniam się nisko aż po same kule.

Offline bazileus

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 27
  • Bazi tańczy !!! Tańczy Tańczy Tańczy!! Na lodzieee
Odp: Deus Vult! I kłaniam się nisko aż po same kule.
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2017, 02:08:05 »
Czy prowadzisz stronę thedeluge. net i mógłbyś doradzić mi na PRIV co nieco o diecie bezglutenowej (odnośnik z sygnatury)? W mojej rodzinie zdarzały się przypadki celiakii, która jest chorobą o podłożu genetycznym, więc znajduję się w grupie podwyższonego ryzyka.

Offline Sir Aragorn

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2017, 02:28:36 »
Czy prowadzisz stronę thedeluge. net i mógłbyś doradzić mi na PRIV co nieco o diecie bezglutenowej (odnośnik z sygnatury)? W mojej rodzinie zdarzały się przypadki celiakii, która jest chorobą o podłożu genetycznym, więc znajduję się w grupie podwyższonego ryzyka.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do moda bądź skonsultuj się z adminem lub moderatorem, gdyż każdy Deluge niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Senior
  • **
  • Piwa: 564
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 29, 2017, 14:12:51 »
Witaj Pawle, jakiej muzyki słuchasz?
(click to show/hide)
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Sir Aragorn

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 29, 2017, 16:41:07 »
Witaj Pawle, jakiej muzyki słuchasz?
(click to show/hide)

Różnie, lubię Power Metal np.Sabaton. Ale bardziej preferuje muzyka ludową albo wojskową :) Rock'iem też nie pogardze. Poprostu słucham to co mi wpada w ucho.

PS: Nie każdy kto jest z rocznika 2000+ musi być nieodpowiedzialny i głupi jak młodzież teraz :) Ja jestem bardziej odpowiedzialny niż niektórzy dorośli w wieku 20+

Offline firentis

• Moderator Gier Podobnych
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 119
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 29, 2017, 18:55:39 »
PS: Nie każdy kto jest z rocznika 2000+ musi być nieodpowiedzialny i głupi jak młodzież teraz :) Ja jestem bardziej odpowiedzialny niż niektórzy dorośli w wieku 20+

Już był tu jeden taki, który się chwalił inteligencją szesnastolatka w wieku lat jedenastu :P

Witam jednakże imiennika i rówieśnika zarazem :D

Offline Sir Aragorn

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 29, 2017, 19:31:19 »
Już był tu jeden taki, który się chwalił inteligencją szesnastolatka w wieku lat jedenastu :P

Witam jednakże imiennika i rówieśnika zarazem :D

A witam, witam bardzo serdecznie :)