Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [PP17] Temat ogólny  (Przeczytany 11636 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
  • Piwa: 680
Odp: [PP17] Temat ogólny
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 28, 2017, 13:04:21 »
KOMUNIKAT #1

Na chwilę obecną (a więc skład może się do września zmienić) został ustalony zespół organizujący ósmy Puchar Polski w składzie:

• Dyktator
  • IvE
  • Kradus
  • Veinrus

Ponadto pod koniec sierpnia ekipę zasilą:
  • Lew
  • CarpeDiem

W związku z tym zobowiązujemy się do ustosunkowania się do poniższych informacji w ciągu tygodnia:
  • format turnieju
  • kwestia graczy zagranicznych
  • dokładna planowana data początku zapisów i startu turnieju

W razie jakichkolwiek pytań piszcie w tym temacie. Jeśli (poza trzema wyżej wymienionymi) interesuje was inna nagląca kwestia, to dajcie tutaj znać o tym jak najszybciej. Wtedy przyjrzymy się też i temu na pierwszym spotkaniu organizacyjnym.
"Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie."

soner:wszystkie wypowiedzi na sb sa drukowane i wysylane do rodzicow autorow
sir Luca:moje też?
Alkhadias:Twoje są wysyłane na policję.
soner:razem z probka kalu i moczu

Offline Bojar

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 225
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 28, 2017, 13:21:26 »
Kto będzie HeadAdminem?? Mam nadzieję, że taki będzie i, że to będzie Dyktator. Pytam się, bo turnieje Tardeta i Robina udowodniły, że demokracja w przypadku turniejów nie zawsze działa... Czasem potrzeba twardej ręki i decyzji administracji a nie ankiet.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2017, 13:22:31 wysłana przez Bojar »

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 28, 2017, 13:46:00 »
Kto będzie HeadAdminem?? Mam nadzieję, że taki będzie i, że to będzie Dyktator. Pytam się, bo turnieje Tardeta i Robina udowodniły, że demokracja w przypadku turniejów nie zawsze działa... Czasem potrzeba twardej ręki i decyzji administracji a nie ankiet.
+1

Skoro Veinrus jest w składzie adminów to myślę, że można liczyć na fajne oprawy graficzne itd. jak w przypadku NW (chociażby ciekawy ranking pułków).

Mnie interesują dwie rzeczy:
1. Czy rostery będą ograniczone, tzn. min. 10 graczy (załóżmy, że format będzie 8v8) a max. np. 15 ?
2. Czy nagrodą będzie sygnaturka czy może również obietnica, że wygrany zespół (jego członkowie) otrzymają dostęp do bety Bannerlorda, o których Dyktator tak hucznie pisał jeszcze 1.5 roku temu, że Tawerna będzie miała kilka cd-keyów do rozdania :P

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 236
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 28, 2017, 17:48:11 »
Osobiście jestem za turniejem 5, tradycją tradycją ale powinniśmy się dostosować do liczby graczy na scenie i prostsze jest po prostu znalezienie 5 aktywnych osób na mecz niż 8. Sam już z góry mogę zapewnić, że przy tradycyjnym formacie nie wezmę już udziału, jestem zmęczony po tych 3 latach gdzie robiłem teamy pod to i traciłem swój czas.
Chociaz organizacja turnieju 5 nie oznacza wcale wyrównania poziomu czy budowy większej ilości ciekawych ekip, rostery jak mniemam byłyby w tej sytuacji większe niż miały miejsce w EC5, więc i tak dostaniemy 2 ekipy złożone w 95% z reprezentacji Polski, a reszta niech dzieli się między sobą i walczą o niższe miejsca. Poprzedni turniej 5 w Polsce organizowany lata temu miał trochę lepszą sytuacje, gdzie drużyny próbowały być podzielone pomiędzy najlepszych graczy w PL, a teraz ciężko sobie wyobrazić by takie SRC czy PE zamiast wystawienia po 1 najsilniejsze ekipie, miało chęci osłabiać się i dzielić na dwa osobne składy i zwiększać poziom turnieju.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Vizioner

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 24
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 28, 2017, 18:26:54 »
Najlepszym rozwiązaniem byłoby spytanie się administracji turnieju potencjalnych składów na puchar polski, czy są wstanie wystawić składy w formacie 
8 vs 8, czy też wolą zagrać 5 vs 5. Tak jak pisałem wcześniej, osobiście jestem za systemem rozgrywki po 5 graczy. W aktualnym momencie ciężko byłoby nam wystawić mocną ósemkę graczy, nie mówiąc już o rezerwie.
IN THE END,
WE ONLY
REGRET 
THE CHANCES
WE DIDN'T
TAKE.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 28, 2017, 23:26:03 »

Nawet rozpoczęcie ankiety wymaga decyzji konkretnej osoby. Więc zawsze jest jakiś head admin.

I tak, niestety ponownie będę to ja :/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2017, 23:51:54 wysłana przez Dyktator »

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 03, 2017, 16:34:58 »
KOMUNIKAT #2

W kwestii formatu będziecie jeszcze musieli poczekać na decyzję. Możecie jednak pomóc, poprzez podsyłanie graczy, którzy mogą utworzyć team do nas (najlepiej info do mnie) i generalnie informowaniu ludzi o Pucharze Polski.

Data rozpoczęcia: na ten moment planujemy następujące terminy:
  • Zapisy 25 sierpnia do 1 września
  • Start I kolejki: 4 września
Gracze zagraniczni będą całkowicie zakazani, niezależnie od wybranego formatu gry.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2017, 16:49:09 wysłana przez Dyktator »

Offline Mistrz_Świata

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 3
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 12, 2017, 22:40:54 »
Jeśli to ma być ciekawy turniej to niech go ktoś bezstronny poprowadzi i sędziuję.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny rycerz
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 13, 2017, 01:21:58 »
Jeśli to ma być ciekawy turniej to niech go ktoś bezstronny poprowadzi i sędziuję.

Rozumiem, że jesteś tu nowy, więc zaspokoję Twój głód wiedzy -> taka osoba już to prowadzi. I to już czwarty raz.
I niestety, nie posędziujesz. Mam troszkę więcej doświadczenia, niż organizatorzy mistrzostw NW i o odpowiedni dobór sędziów zawsze dbam ;)

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 140
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 13, 2017, 03:33:23 »
Nejtiwy raczej nie kantuja, pozdro :)))

Jej, chce wystartowac w tej edycji!
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Mistrz_Świata

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 13, 2017, 11:48:39 »
Nigdy bym nie chciał sędziować takiego turnieju tylko mówię ,żeby sędziował go ktoś kto jest bezstronny ,ale okej chyba mnie nie zrozumiałeś xD!

Offline Ganczo

• Wagant
  • *
  • Piwa: 140
  • LAST OF HIS NAME
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 13, 2017, 12:09:34 »
Nikt nie będzie tutaj zarzucał stronniczości, zapewniam. Ile druzyn przewidujecie? System picknightow zostaje?
Ganczo Pajac, First and Last of His Name, King of Trolls and the First Banned Men, Lord of the Shitstorm, Protector of Clan Threads, Prince of Warns, and Khal of the Great Ban Sea
(click to show/hide)

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 13, 2017, 12:33:00 »

Boli dupa, że ktoś z Native zwrócił wam uwagę? Napisz może, dlaczego Dyktator i inni nie powinni prowadzić turnieju.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2017, 12:36:15 wysłana przez Prußak »
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Mistrz_Świata

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 13, 2017, 12:54:39 »
Ja tylko mówię ,żeby ten turniej był sędziowany przez osoby bezstronne

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 13, 2017, 14:08:23 »
To wyjaśnij, dlaczego teraz te osoby, które organizują to od lat, nie są bezstronne?