Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Moderator NW  (Przeczytany 2453 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 256
Moderator NW
« dnia: Kwiecień 13, 2017, 16:58:14 »
Witajcie !
W ostatnim czasie doszło do kilku zmian na tawernie. Zmieniła się załoga moderatorów. I ja w związku z tym mam pytanie - dlaczego odwołany został Koxxus i w jego miejsce nie powołano nikogo ze sceny NW ? Obecnie jest to najaktywniejszy z modów w Warband (ludzie są bardziej aktywni niż Ci z "Native"). W ogóle całe to odwołanie odbyło się pod dywanem, taka jest prawda. Chcę ogólnie zapytać, czy w jego miejsce zostanie powołany ktoś ze sceny NW ?

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
Odp: Moderator NW
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:02:57 »
Dlaczego odwołali Koxxusa?

Offline Bojar

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 276
  • #BojarMusiPrzeprosić
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:07:30 »
Naród tawerny żąda prawdy!!!
Choć od zawsze wspieram dyskryminację NW

Chcę ogólnie zapytać, czy w jego miejsce zostanie powołany ktoś ze sceny NW ?
Ive na moderatora!!

A
(click to show/hide)

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:32:08 »
Dlaczego odwołali Koxxusa?
W tej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo. Na pewno sprawa wyjdzie na jaw, gdyż czuję tutaj grubszy spisek tawerny, jak i ludzi z 13pp. Jeśli ktoś coś wie, bardzo proszę o kontakt na pw, wszystkie wiadomości uznaję za anonimowe, także nie musicie się martwić o swoją pozycję i prestiż w społeczności Warband.

Offline lysy890

• Opój
  • *
  • Piwa: 40
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:33:38 »
W tej sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo. Na pewno sprawa wyjdzie na jaw, gdyż czuję tutaj grubszy spisek tawerny, jak i ludzi z 13pp. Jeśli ktoś coś wie, bardzo proszę o kontakt na pw, wszystkie wiadomości uznaję za anonimowe, także nie musicie się martwić o swoją pozycję i prestiż w społeczności Warband.

Zamach na scenę NW... Mam nadzieję, że to zajście połączy graczy NW i Native, wspólnie dojdziemy prawdy!
lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
[5pp]aroslaw46: ta
[5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
[5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Veinrus

• Gracz Roku NW
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 159
  • Od 4 listopada 2015 Obywatel Polshy
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 13, 2017, 18:37:06 »
Nie jestem pewien, czy doszlo do morderstwa. Moge rowniez domniemywac, ze moze sam zainteresowany - mial takie prawo - zrezygnowal z funkcji.
Pułk 4. Piechoty Xięstwa Warszawskiego for ever

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 130
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2017, 18:52:59 »
To byłem ja, przyznaje się. Skujcie mnie.

"W moim życiu jedyna stała to ciągła zmiana
I przez to żadna z perspektyw to nie fatamorgana"

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 239
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 13, 2017, 21:56:59 »
Kamillo po ostatnim śledztwie ws. skradzionego pęta kiełbasy w Zawierciu, zarzuca sieci na inny ciekawy temat.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Qner

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 14
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:03:38 »
mam 15-godzinne doswiadczenie w napletonic warez zglaszam swoja kandydature na moderatora

Offline Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 13, 2017, 22:44:17 »

#NieUfajMediom
#MyślSamodzielnie
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Shanty

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 84
  • Rome Warband Clan
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2017, 17:34:59 »
Jak informują media, na dniach powołana zostanie stosowna komisja do wyjaśnienia zaistniałych faktów dokonanych. Na czele komisji stanie Kamillo18.

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 24, 2017, 16:11:20 »
Moi drodzy, mogę śmiało napisać, że moje dochodzenie zostało zakończone. Być może jest to mój ostatni post na tym forum, ale to wyjaśnię później.

Przypominam, że celem śledztwa było wyjaśnienie okoliczności odwołania Koxxusa. W toku śledztwa odkryłem jeszcze jeden poważny brud, jaki szykuje się na tawernie, który Wam przedstawię, ale po kolei.

Jeszcze zanim napiszę szczegóły chcę podziękować 12 osobom, które napisały do mnie w tej sprawie. Niezwykle mi pomogliście, tym bardziej, że Wasze zeznania były spójne.

Po godzinach ciężkich przesłuchań, szukania poszlak i dowodów udało mi się udowodnić, że Koxxus został pozbawiony funkcji moderatora przez spisek, który był na niego szykowany przez Kedara i Stasiulka. Ten drugi, chcąc pozbyć się z piastowanego urzędu Koxxusa namówił Kedara, aby ten podpuścił byłego już moderatora do usunięcia wątki 13pp. Niestety, Koxxus również się nie popisał i fakt, że wątek 13pp znalazł się w koszu argumentował "pomyleniem przycisków przenieś z usuń". Jednak tak naprawdę czekam tutaj na wyjaśnienie ze strony Kedara i Stasiulka, bo tak naprawdę to oni są głównymi winowajcami. Dodatkowo Stasiulek napisał części swoich znajomych, że odpowiedzialny jest za to Jarl. Była to próba oczernienia swojego forumowego wroga. Niestety, Jarl odmówił wyjaśnień w tej sprawie. Możliwe, że przeżył niemały szok i nie jest w stanie składać wyjaśnień. W pełni to rozumiem ! Proszę jednak Stasiulka, by po raz pierwszy od czasu rejestracji na forum wykazał się jakimś mądrym uzasadnieniem, dlaczego zrobił to, co zostało mu udowodnione. Bo dotychczasowe dawanie ujemnych piwek było słabe. :)

Jednak zupełnie przypadkowo natknąłem się na ogromny spisek. Jak donosi anonimowy były członek zespołu, administracja Tawerny już od dawna pracuje nad zmianę w regulaminie, która pozwoli administratorom na przeglądanie prywatnych wiadomości użytkowników, co oznacza oczywiście wzrost poziomu inwigilacji.
Amnestia, która została przesunięta na rok 2017 (a pierwotnie miała mieć miejsce w 2018 roku), pozbawienie funkcji moderatora Trebrona (który po prostu nie zgadzał się z projektem zmian, które się szykują). Dodatkowo po ponad roku na forum pojawia się ponownie Sir Luca i nagle ma miejsce wyciszona dymisja 2 moderatorów. Wszystko to składa się w całość, że to co napisałem wyżej (o zmianie regulaminu) w ciągu najbliższych tygodni będzie miało miejsce ! Moi drodzy, dlatego też może to być mój ostatni post na tym forum - dla wielu osób z administracji jest niewygodne co teraz napisałem ! Jednak pamiętajcie, walczcie o swoje ! Jeśli się mnie pozbędą, trudno. Pozbędą się jeszcze dwóch, trzech użytkowników, więcej nie mogą, gdyż spowoduje to spadek popularności serwisu. Już kilka lat temu mieliśmy do czynienia z sytuacja nagminnego banowania graczy, którzy delikatnie mówiąc nie byli sympatykami jednego z polskich klanów. Bany leciały, ostrzeżenia, jednak wytrzymaliśmy to ! Teraz też damy radę !

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2017, 16:13:05 wysłana przez Kamillo18 »

Offline lysy890

• Opój
  • *
  • Piwa: 40
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 24, 2017, 16:24:32 »
Moi drodzy, mogę śmiało napisać, że moje dochodzenie zostało zakończone. Być może jest to mój ostatni post na tym forum, ale to wyjaśnię później.

Przypominam, że celem śledztwa było wyjaśnienie okoliczności odwołania Koxxusa. W toku śledztwa odkryłem jeszcze jeden poważny brud, jaki szykuje się na tawernie, który Wam przedstawię, ale po kolei.

Jeszcze zanim napiszę szczegóły chcę podziękować 12 osobom, które napisały do mnie w tej sprawie. Niezwykle mi pomogliście, tym bardziej, że Wasze zeznania były spójne.

Po godzinach ciężkich przesłuchań, szukania poszlak i dowodów udało mi się udowodnić, że Koxxus został pozbawiony funkcji moderatora przez spisek, który był na niego szykowany przez Kedara i Stasiulka. Ten drugi, chcąc pozbyć się z piastowanego urzędu Koxxusa namówił Kedara, aby ten podpuścił byłego już moderatora do usunięcia wątki 13pp. Niestety, Koxxus również się nie popisał i fakt, że wątek 13pp znalazł się w koszu argumentował "pomyleniem przycisków przenieś z usuń". Jednak tak naprawdę czekam tutaj na wyjaśnienie ze strony Kedara i Stasiulka, bo tak naprawdę to oni są głównymi winowajcami. Dodatkowo Stasiulek napisał części swoich znajomych, że odpowiedzialny jest za to Jarl. Była to próba oczernienia swojego forumowego wroga. Niestety, Jarl odmówił wyjaśnień w tej sprawie. Możliwe, że przeżył niemały szok i nie jest w stanie składać wyjaśnień. W pełni to rozumiem ! Proszę jednak Stasiulka, by po raz pierwszy od czasu rejestracji na forum wykazał się jakimś mądrym uzasadnieniem, dlaczego zrobił to, co zostało mu udowodnione. Bo dotychczasowe dawanie ujemnych piwek było słabe. :)

Jednak zupełnie przypadkowo natknąłem się na ogromny spisek. Jak donosi anonimowy były członek zespołu, administracja Tawerny już od dawna pracuje nad zmianę w regulaminie, która pozwoli administratorom na przeglądanie prywatnych wiadomości użytkowników, co oznacza oczywiście wzrost poziomu inwigilacji.
Amnestia, która została przesunięta na rok 2017 (a pierwotnie miała mieć miejsce w 2018 roku), pozbawienie funkcji moderatora Trebrona (który po prostu nie zgadzał się z projektem zmian, które się szykują). Dodatkowo po ponad roku na forum pojawia się ponownie Sir Luca i nagle ma miejsce wyciszona dymisja 2 moderatorów. Wszystko to składa się w całość, że to co napisałem wyżej (o zmianie regulaminu) w ciągu najbliższych tygodni będzie miało miejsce ! Moi drodzy, dlatego też może to być mój ostatni post na tym forum - dla wielu osób z administracji jest niewygodne co teraz napisałem ! Jednak pamiętajcie, walczcie o swoje ! Jeśli się mnie pozbędą, trudno. Pozbędą się jeszcze dwóch, trzech użytkowników, więcej nie mogą, gdyż spowoduje to spadek popularności serwisu. Już kilka lat temu mieliśmy do czynienia z sytuacja nagminnego banowania graczy, którzy delikatnie mówiąc nie byli sympatykami jednego z polskich klanów. Bany leciały, ostrzeżenia, jednak wytrzymaliśmy to ! Teraz też damy radę !

A więc to tak! Czekamy na wyjaśnienia.
lysy890: Dzisiaj rekruci mają ten sprawdzian na fiz?
[5pp]aroslaw46: ta
[5pp]aroslaw46: ale ty masz fiza przecież
lysy890: Bo wlaśnie vister ćwiczy ku chwale ojczyzny od tygodnia
[5pp]aroslaw46: xD

O MNIE: Wielokrotny zdobywca podium na Cav Gf'ach, były podoficer 14pk, były oficer 13ph (starego), założyciel 10ph, na piechocie były członek m.in. 5pp. Reprezentant Polski na cav i inf. Dumny ojciec.

Offline Stasiulek

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 55
  • Stasiulek
    • Kanał Yt
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 24, 2017, 16:27:33 »

No nieźle!

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie