Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Oceń kawałek osoby wyżej.  (Przeczytany 417806 razy)

Opis tematu:

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Odpowiedź #4260 dnia: Grudzień 09, 2014, 23:08:35 »
No nie wiem jak to ocenić. Ciężko mi się było znaleźć w tym jakąś spójność. Łysy facet walący w bębenki byłby spox, gdyby robił to dłużej, bardziej monotonnie/dłużej. Oceniam na 7/10 całość, ale była ona właśnie rozdzielona i bardzo ciężko to ocenić.
https://www.youtube.com/watch?v=UajVYaWDEeY

https://www.youtube.com/watch?v=Cr0r0E2ZSIA a tu oryginał ; )
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 347
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4261 dnia: Grudzień 09, 2014, 23:23:36 »
Strasznie się rozciągnąłeś.

John Coltrane - Chim Chim Cheree - 10./10 bez ale. Nawiązanie do Mery Poppins - ponadczasowe. To był cholernie dobry film, chociaż ogladałem go jako dziecko. W tym programie od Hutha - Vsauce fajnie nawiązuje prowadzący do tego problemu jakim jest nasze istnienie w czasie. Jesteśmy całym ciągiem różnych osób i zawsze aktualną wersję siebie traktujemy jako punkt do którego zmierzamy. Mylne, ja jako dziecko oglądający Mery Poppins i dorosły piszący te słowa to przecież tak samo istotne postacie jak starzec którym może będę w przyszłości, czy ja jutro lub wczoraj. Ciekawe.
Jeszcze mogę napisać o tym, że galaktyki widzimy na ziemi w zmienionej postaci ze względu na załamania związane z odległościami i paradoksalnym zakrzywieniem przestrzeni, i o tym, że jakby ziemia była płaska to domy na niej musiałby być pochyłe. ze względu na siłę odśrodkową. Fajne są takie Huthowe programy, fajne.

Mój kolejny poropozyszyn na dzisiejszy wieczór to melancholijna podróż w stronę trans-humanizmu -
Ghost In The Shell Koukaku kidoutai

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #4262 dnia: Grudzień 10, 2014, 01:31:33 »
Fajne są takie Huthowe programy, fajne.
Tylko, że ja sam ich nie oglądam :P Takie programy, na których trzeba skupić uwagę mniej więcej jak na telewizji nie są dla mnie, ja odpalam youtube'a, żeby odsłuchać w tle jakichś kawałków muzycznych i rzadko let's playa(sam nie wiem po co, chyba żeby sprawdzić czy jeszcze rozumiem angielski mówiony). Poza tym to po włączeniu takiego programu od razu mam te wszystkie rekomendacje i właśnie teraz prawie godzinę spędziłem na jakieś pierdoły z youtube'a, bo jakiś youtube rewind jest czy coś...

btw ten gość nie tylko wali w blachy, on też pali lolka i wygląda jak mnich z prawie każdej gry fantasy. Kurczę zazdroszczę pomysłu na siebie :P

Eh GITS 100/10. W ogóle jaki to jest genialny przykład postmodernizmu, ten cały chór jest mocno inspirowany jakimiś chorałami bałkańsko-prawosławnymi, lol.
w kwestii cyberpunku czyli transhumanizmu itp. przeszukiwałem kiedyś yt w poszukiwaniu kojarzących się mi z tym utworów i mam tego na jakieś kolejne 100 propozycji lekko

Ale przez tego łysego gościa to mi się goa i jakieś psytrance'y przypomniały, mam jakąś klapkę w głowie, że mi to dobrze wchodzi
Domateck (strasznie przydługi wstęp)

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4263 dnia: Grudzień 10, 2014, 07:58:12 »
TAK! Łysy gościu miał pomysł na siebie. On zdecydowanie dotyka sedna sprawy o której mówił, Bil Hicks - możesz iść do stresującej pracy, której nie lubisz, albo zmienić perspektywę i nauczyć się gry na cytrze. Wszyscy myślą o hipotekach, inwestycjach i o tym jak dociągną do pierwszego a Łysy mówi sobie - dobra mam blachy, teraz jeszcze lolek....

A nie pomyślałem nawet że nie oglądasz Vsauce, jest dużo takich kanałów, ale dla mnie on wygrywa łączeniem problemów czysto teoretycznych z banalnymi codziennymi sprawami i tym, że to wszystko jest bardzo humanistyczne, pomimo pozorów ścisłości.

Gdybyś przygotował wizualizację z instrukcją instalacji modów, to mógłbyś podłożyć właśnie taką muzyczkę jak Domateck - Brain Freeze - 2/10.

Cuntry Boner

Zdecydowanie za mało osób się tu wypowiada, przecież ten utwór toż to cały PruSak.

Offline hakeruss

• Opój
  • *
  • Piwa: 30
  • To ja :D:D
« Odpowiedź #4264 dnia: Grudzień 10, 2014, 22:10:57 »
śmieszne :)
8/10

puff!
po prostu lubię tą piosenkę, a jak ktoś czytał książkę to zna jej historię
:D:D

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4265 dnia: Grudzień 10, 2014, 22:47:18 »
Nie czytałem książki, nie widziałem filmu, ale na trailerze oni strzelali z łuku do myśliwców - jak Rambo.
Piosenka kultowo emocjonalna, ale niestety w filmowy sposób. Można ją podłożyć pod scenę szarży dzikich rewolwerowców atakujących obsługę karabinu Gatlinga, albo scenę w której ukochana gejsza cesarza okazuje się zamachowcem-ninja i wybija samotnie pół zamku w samobójczym ataku, albo w scenie w której waleczny rycerz zawala wieżę by pod gruzami przysypać siebie i wrogów, ale bez scenek to zwykła piosenka.  Dlatego daję 7/10.
A ja kradnę piosenkę - bo jest grzechu warta bo ma ZAJEBISTY TELEDYSK!

Majty nesta si gu šinaj

Tak ukradłem, i co mi zrobicie? ;)

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #4266 dnia: Grudzień 11, 2014, 01:49:33 »
Jakoś nie potrafiłem się wsłuchać 6/10

znów mnie naszło na elektroniczny mrok i rytmiczną epilepsję(choć tak średnio), w sumie uważam, że słuchanie czegoś takiego jest nienormalne.
Arrakis - Black Sun Empire

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4267 dnia: Grudzień 11, 2014, 07:43:11 »
DOBRE! Spokojnie wypracowało sobie 10/10
Słucham sobie ponownie - kapitalnie buduje przestrzeń, na prawdę mnie zaciekawiło.

A ja dla równowag i - opowieść o tym jak wielu ludzi niesłusznie jest karanych przez aparat sprawiedliwości. Porusza mnie pytanie - jak wiele punktów ostrzeżenia wydano niesłusznie, jak wiele banów, JAK WIELU NIEWINNYCH CIERPI?:

PUSCIFER "Conditions of My Parole"

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 127
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #4268 dnia: Grudzień 11, 2014, 09:22:57 »
6/10 Co to w ogóle za teledysk ?

Geez, czego wy słuchacie ? Chyba rozumiem pojęcie "Człowiek starej daty", eh.

Najlepszy w Polsce:
https://www.youtube.com/watch?v=I1k6g1OVIqc
Zacząłem nazywać to bagno grą
A później grać w tę grę z zimną krwią
Tu gdzie skrupuły jeszcze smacznie śpią
Pamiętaj wszystkie kwiaty w końcu schną
Wiesz o czym mówię, jak znaliśmy się, a się nie znamy
Tu gdzie Bóg to skrót myślowy, ja nie lubię dróg skrótami

Offline tomaszproblem

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #4269 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:18:18 »
Hmm, jakoś nigdy nie mogłem się do gościa przekonać. Ale kawałek na pewno zasługuje na przynajmniej 8

Coś od norweskich poeybańcuf

https://www.youtube.com/watch?v=LlWhKQ8IyFA

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4270 dnia: Grudzień 11, 2014, 19:55:32 »
Norweskich Poeybańcy - 7/10 - bez szału, bez zażaleń, utwór na raz.

Człowiek starej daty - dobrze powiedziane, o to prawda. Ale jestem tego świadomy, a nawet więcej cierpię na kompleks wampira Lestata, to znaczy nie mogąc przełamać własnych ograniczeń potrzebuje przewodnika by móc funkcjonować w realnym świecie. Dlatego właśnie zachęcam do udzielania się, pozwólcie się poznać, dajcie się WYKORZYSTAĆ! WASZE EMOCJE SĄ MI POTRZEBNE!
(click to show/hide)
Dobrze zrozumiałem współczesność, to jest teraz  modne? Czy to jest dziś stylowe?
Czy ktoś mógłby mi pomóc zrozumieć te trudne kwestie, które przynosi dzisiejszy nowoczesny świat?

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 127
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #4271 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:01:16 »
5/10

I niestety - Tak, to jest modne.

Cóż, Ja Ci raczej nie pomogę ale dorzucę dobrą nutę:

https://www.youtube.com/watch?v=WSC6OI16Cb0
Zacząłem nazywać to bagno grą
A później grać w tę grę z zimną krwią
Tu gdzie skrupuły jeszcze smacznie śpią
Pamiętaj wszystkie kwiaty w końcu schną
Wiesz o czym mówię, jak znaliśmy się, a się nie znamy
Tu gdzie Bóg to skrót myślowy, ja nie lubię dróg skrótami

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 628
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #4272 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:13:37 »
No, nie tak źle, dla mnie 7/10, ale nuta tak imprezowa i tyle moim subiektywnym zdaniem :P
To ja teraz walnę małą introdukcję ^^
Otóż jak niektórzy może się zorientowali, od 5 godzin mam 17 lat i w ramach prezentu jeden z kumpli dał mi płytę Vetoreanimacja V.E.T.O. Prezent trafiony, głównie słucham HH z lat 90., głównie z Kielc i Śląska, więc pierwsza od 10 lat płyta Pęka i Radoskunaskóra to była jedna z pozycji na jakie czekałem. Nie zawiodłem się, może klimat nie taki jak dawniej, ale moim zdaniem generalnie jest lepiej. Tutaj chyba najlepszy kawałek z całej płyty, V.E.T.O. Vraca.

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4273 dnia: Grudzień 11, 2014, 20:29:37 »
Sto lat, sto lat, niech lllew żyje nam, NIECH ŻYJE NAM! :) wszystkiego najlepszego, stary, doświadczony człowieku!

Piosenka powyżej - mega śmiszna, zwłaszcza 1:18, gdy pan w zielonej koszulce robi dramatyczną minę w stylu Ireneusza Bieleninika, ale na samym końcu pojawił się ciekawy pan podobny do Leona Zawodowca i uratował sprawę - 5/10.
Zgadzam się też z oceną - "7/10, ale nuta tak imprezowa i tyle ".
No i widzicie jak się ruszyło, to moja propozycja na polski wiarygodny rytm - KULT - Królowa życia

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #4274 dnia: Grudzień 11, 2014, 21:24:58 »
Wtedy jeszcze nie śpiewał, jakby ktoś mu wsadził to, gdzieś tam, bardzo głęboko. 9/10

https://www.youtube.com/watch?v=4J_kyHTbQcM chyba mój ulubiony koncert skrzypcowy. Trochę patetyczny ; )
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2014, 16:04:16 wysłana przez Sefirot »
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski