Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Oceń kawałek osoby wyżej.  (Przeczytany 417484 razy)

Opis tematu:

Bruce Campbell i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline blackhawk

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 47
Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Odpowiedź #4230 dnia: Grudzień 06, 2014, 19:54:03 »
Kiedyś słuchałem tego typu muzyki, teraz już się przesłuchało. ;)
3/10

https://www.youtube.com/watch?v=4Bj3qrMbNig
ENL III
NC 2012
PP 2012
PP 2014
PP 2015
SNL 2
WMT 2
PP 2016

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • Piwa: 346
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4231 dnia: Grudzień 06, 2014, 20:06:42 »
U2 - Every Breaking Wave  - 7/10
Nie porwało mnie ale jakoś mam dużo szacunku dla U2, niby taka komercha, niby pod publiczkę, ale jednak coś często trafiają im się udane rzeczy jak utwory do Batmana i Gangów Nowego Jorku. Ale w tym przypadku to nie jest aż tak dobry utworek.

Uważam, że surowo oceniłeś pana rapera, zbyt surowo ale w sumie dobrze, że nie przegiąłeś w drugą stronę. Te gangsta klimaty męczą, zwłaszcza opowieściami o męczeństwie, więc za bardzo nie protestuje.

Znowu Romanek - Madonna - Bedtime Story

Offline blackhawk

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #4232 dnia: Grudzień 06, 2014, 20:36:21 »
Faktycznie może trochę przesadziłem z oceną...
Za Madonnę daję 6/10, uważam, że ma kilka znacznie lepszych piosenek.
https://www.youtube.com/watch?v=Ezc4HdLGxg4&list=RDEzc4HdLGxg4
ENL III
NC 2012
PP 2012
PP 2014
PP 2015
SNL 2
WMT 2
PP 2016

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4233 dnia: Grudzień 06, 2014, 21:55:37 »
100/10

Piękny utwór, chociaż końcówka teledysku nieco zbyt nachalna, ale kosmos na początku wszystko rozgrzesza. Mój kumpel był w Czarnobylu, ja grałem w Call of Duty - więc jakbym tam był. :) No i teraz można by o tym pogadać,...

Teoretycznie powinienem dać Perfect Drug NIN, ale uważam że Romanek został pobity przez Gwen Stefani - What You Waiting For?

To są chwyty Romanka - nawiązania do estetycznie perfekcyjnych dzieł, metafizyka, ale zrobione lepiej. ;)

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #4234 dnia: Grudzień 06, 2014, 22:02:20 »
Miałem nadzieję, że nie będzie aż tak źle. :(
Teledysk bardzo zabawny, widać, że humor im się na starość wyostrzył.
Przykro mi, ale późny flojd to gorszy brat Dire Straits. Co najwyżej średnia muza w tle.
6/10

Kto ci każe słuchać popu? : DD No chyba, że lubisz oglądać je przez kobitki w teledyskach. W takim razie w pełni usprawiedliwiam.
https://www.youtube.com/watch?v=4L4QTtAXKE0 bardzo mnie to poruszyło
Oktawianie, przesłuchałeś Sun Ra do końca? ; )
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4235 dnia: Grudzień 06, 2014, 22:15:27 »
Sun Ra przesłuchane nie było erraty.
Namotałeś tak, że już pewnie nawet ty sam nie wiesz kto i co ma tera ocenić. Może umówmy się, że łaskawie ocenisz teledysk o Alicji w Kranie Czarów przy okazji i jedźmy dalej.
No bardzo ładny ten nowy obrazek - śliczny, jeszcze bardziej uduchowiony niż zwykle.

Ten mój kolega o którym opowiadałem miał dobre określenie na coś takiego jak Tara Kamangar - pitu, pitu. To znaczy 4/10

Moja propozycja już nie Romankowa, ale proszę ocenić zanim polecą jakieś utworki "Ę","Ą" - The Chemical Brothers - Let Forever Be

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #4236 dnia: Grudzień 06, 2014, 22:28:48 »
sorry znowu zapomniałem o ocenie. 9/10 za ładne lasencje.
No i przy okazji napomnę: Oktawianie, to można łatwo wywnioskować, że im coś ma więcej wyświetleń na youtubie, tym jest zazwyczaj mniej ciekawe (nie licząc może utworów klasyków). Bardzo mnie ciekawi, że, jak wnioskuję, mając dostęp do kultury przez duże K, tak bardzo Ciebie fascynuje pop. Chęć jak najpełniejszej walki z "wewnętrznym snobizmem", chęć posłuchania czasem czegoś chamskiego?
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4237 dnia: Grudzień 06, 2014, 22:40:32 »
O coś nowego - teraz nie wrzuciłeś utworu! Całkowicie rozwaliłeś zabawę!
Wrzuć utwór to wyjaśnię moją fascynację popem. :)

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #4238 dnia: Grudzień 06, 2014, 23:00:19 »
7/10
Jakby miał ocenić panienki to solidne 8+/10
A teraz mów. Mam nadzieję, że za usprawiedliwienie masz właśnie panienki. Choć przewiduję, że to teledyski (kiedyś o tym wspominałeś).
;)

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4239 dnia: Grudzień 06, 2014, 23:12:39 »
Ale namotałeś, teraz to ty powinieneś wrzucić coś do oceny - aleś namieszał.
Nieważne, z moją fascynacją popem to jest mnie więcej tak jak w przypadku Zef
Jesteś zaskoczony, że Leon Botha związał się z Die Antwoord? Widzisz go na sali operowej? Ze mną jest tak samo, a swoją drogą Leon Botha to mój bohater dlatego przedstawiam teraz
Die Antwoord - Enter The Ninja

Jak myślisz czy Witkacy poszedł by na koncert pani co grała pitu pitu, czy chciałbym porozmawiać  Leon Botha?
(click to show/hide)

Kult puszczalskich mnie śmieszy, nie chodzi o panienki. ;)

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #4240 dnia: Grudzień 06, 2014, 23:20:53 »
Pani, co grała pitu-pitu, grało bardzo ładnie. Odbiór muzyki w dużym stopniu zależy od naszego humoru. Powiedziałbym, że nasz humor określa to, co słuchamy.
Natomiast humor człowieczy potrafi podpowiedzieć człowiekowi czasem źle i utwór okazuje się nietrafiony. Natomiast muzyka zawsze oddziaływuje na nas w sposób prawidłowy. Określa nasze obyczaje i humor, gdy jej słuchamy. Muzykę spokojną powinno się słuchać w spokoju. Wtedy można dopiero ocenić, czy jest dobra czy nie.

Ja nie oceniam teledysków, tylko piosenki. Gdybym miał oceniać te pierwsze, uwierz mi, oceny były by wyższe. A panienki były ładne i nie zaprzeczaj. ; )
Ja tu nigdzie puszczalskich nie chwalę, doszło do jakiegoś nieporozumienia?

https://www.youtube.com/watch?v=he41HHCjMWM coś pięknego
sorry ciągle o czymś zapominam...

Offline Octavian

• Zbrojny
  • *
  • 21. Pułk Piechoty THD
« Odpowiedź #4241 dnia: Grudzień 06, 2014, 23:47:11 »
Za moich czasów takie rozważania podsumowywało się zdaniem -"srutu tutu, majtki z drutu". Nie wiem czy to będzie dziś zrozumiałe, więc wyjaśniam, że ta opinia krytycznie odnosi się do koncepcji "trafiania muzyki". Albo coś oddziałuje albo nie, przecież nie będę się wyciszał bo mi ktoś włączył piosenkę, na odwrót - piosenka powinna mnie wyciszyć! Zresztą masz przecież prawo do swoich opinii, to tylko mój punkt widzenia, a nie początek krucjaty intelektualnej.
Tymczasem Brahms wywalczył sobie 8/10 punktów bo kojarzy mi się z muzyką do Star Wars.
Nie twierdzę że to ty chwalisz puszczalskie, tylko że panienka nie pociągnie sama teledysku, nawet jeśli piękna z niej krasawica.
Moja dramatyczna propozycja to krótki utwór - Lousy Haircut

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #4242 dnia: Grudzień 07, 2014, 00:40:56 »
Osoba wracająca z hardego disko jeśli nie wyśmieje greckiej muzyki kościelnej, to przynajmniej bardzo zniecierpliwiona wzruszy ramionami. Osoba, która przez całe życie słucha Lady Gagi czy Twoja Stara gra Melona może mieć problemy z w ogóle odsłuchaniem Miłosza Davisa. Słuchasz muzyki romantyzmu przez długi czas może się nie przemóc do muzyki renesansowej.
Wniosek jest taki, że do dobrego odebrania muzyki potrzebny jest określony stan duszy.

Panienka nie pociągnie samego teledysku, ale z pewnością miło się takową w dobrym teledysku ogląda. ; ) Tak szczerze, panienki to nad wyraz piękne istoty i zgodzisz się chyba, że bardzo miło się je ogląda. I nie mówię tego jako zboczuch, tylko osoba odbierająca teledyski. ; )

Jestem bardzo zdziwiony. 9/10

https://www.youtube.com/watch?v=mr8we0mzg3w bardzo lubię tę piosenkę

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #4243 dnia: Grudzień 07, 2014, 02:22:17 »
Blackhawk chyba słuchasz Trójki sądząc po propozycjach :P Strasznie mnie denerwuje, że PF czy U2 jak wychodzą ich płyty od razu wbijają się na szczyt listy, jakby te ich piosenki były nie wiadomo czym... a to kooooootlet :P

Znowu Romanek - Madonna - Bedtime Story
Muszę się odnieść. Świetny teledysk, wizualnie jak u Gilliama czy Singha, super. Ale nie dawało mi to spokoju, że tak bardzo wali stylem Bjork od warstwy muzycznej, patrzę na wiki, no i stoi wyraźnie, że autor m.in. Bjork(no wiadomo, że jeszcze jacyś super znani w światku producencko-twórczym inni). Przez to piosenka nie trafiła na szczyt listy :P

A ten teledysk do Chemical Brothers... - nigdy go nie widziałem, natomiast takiego wykorzystania rekursji i rozmontowania tego tak oszczędnymi środkami, bez jakichś technik komputerowych, które wykorzystuje Nolan w swoich filmach(i który też lubi ten temat o czym nawet zrobił cały film...) mnie rozłożył na łopatki. To jest lepsze od Nolana, od w ogóle wszystkiego co widziałem w tym temacie kiedykolwiek.

Die Antwoord - fenomen, imho gdyby to zaistniało w USA, to by pozostało zamknięte w jakimś hipsterskim awangardowym światku, ale że jest z jakichś antypodów, ale in inglisz, to niby megazaskoczenie i medialna maszyna rusza. Coś jak AC/DC, najbardziej normalna grupa hardrockowa, ale tylko to w takiej Australii mieli :P Nie wiem, może zupełnie błądzę w tych spostrzeżeniach, ale tak coś czuję.  Btw. najbardziej mi się podoba Baby's on Fire :) (to nie jest propozycja). Btw2. oni będą w filmie Bloomkampa 'Chappy' w przyszłym roku :D

@Sefirot
Nie no jestem pod wrażeniem Sefirot - w końcu jest Brahms, szkoda tylko że 1 symfonia, czyli prawie jak Beethoven :(
btw. to w tej parodii Yankovica jesteś świadomy co parodiuje, czy nie?
CAN - hmm rozmemłane i naprawdę po bandzie z tym wokalem, ale przyjemne 6/10

Zbliżamy się do końca tego męczącego obiadu, ostrość trzeba załagodzić, kontrapunkt, whatever, powiedzmy panna cota:
Furia - Halny (to ci się spodoba Sefirot)

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #4244 dnia: Grudzień 07, 2014, 09:39:31 »
Nie wiem, pewnie któregoś z tych dziwnych popaków, zgaduje, Lagy Gagę?
Edit: piszo że prodigy