Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Oceń kawałek osoby wyżej.  (Przeczytany 417804 razy)

Opis tematu:

Offline Tyr

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 66
  • Wódka Sobieski - Ten smak jest królewski!
Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Odpowiedź #3360 dnia: Sierpień 07, 2012, 16:48:59 »
Tak, masz przecież napis (OFFICIAL) -.-

Kocham Sabaton, więc 10/10 :D

http://www.youtube.com/watch?v=BG_r6nQBT7A

Znowu Raubtier, ale utwór inny :P
Ulubiony cytat?

"I'll shot your brain out, you stupid meat-bag!"
HK-47!

Offline tomaszproblem

• Kmieć
  • *
  • Piwa: -1
« Odpowiedź #3361 dnia: Sierpień 07, 2012, 19:48:52 »
Racja , nie zauważyłem napisu OFFICIAL , mój błąd .

Moim skromnym zdaniem język szwedzki w muzyce brzmi nad wyraz zaj**iście 10/10

Pospamuję trochę sabatonem , ale teraz po szwedzku

http://www.youtube.com/watch?v=sJrMQIr5zYk

Offline Michał Warszawiak

• Pijus
  • *
  • Piwa: -8
  • 4pp_XW_KprGr_WarszawiaK
« Odpowiedź #3362 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:07:14 »
4/10

Nie lubię Sabatonu za to że robią kawałek o Niemcach żeby w tym kraju podlizali i zarobili, tak samo w Polsce Wizna,Powstanie Warszawskie.Innym krajom tak samo ale pod względem muzyki są ok.

http://www.youtube.com/watch?v=1UVXPAT3Il4

Offline tomaszproblem

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #3363 dnia: Sierpień 09, 2012, 15:28:23 »
0/10

Uważasz , że Sabaton się podlizuje tak? Gówno prawda . I nie śpiewają o nazistach , tylko o konkretnych wydarzeniach min . blitzkrieg . Fakt mają piosenkę "Werhmacht" , ale obrazuje ona szaleństwo III rzeszy : "Młodzi ludzie trzymani na smyczy " . Twoim zdaniem śpiewanie o historii różnych narodów to podlizywanie się ? Czyli jeżeli behemoth śpiewa coś o szatanie , to się mu podlizuje? Albo Iron Maiden w utworze "Fear of the dark " zachwala ciemność? Wychodzi tu twoja beznadziejna logika . Na przyszłość nie pisz bzdur .

http://www.youtube.com/watch?v=MmAtwvZYTe8

Offline Haller

• Opój
  • *
  • Piwa: 7
  • Ponad gór omglony szczyt...
« Odpowiedź #3364 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:13:58 »
Ja również za Sabatonem nie przepadam. Nie mówię tu o podlizywaniu się jak to ujął Warszawiak. Nie lubię ich muzyki. Takie ot disco polo wśród całej reszty ciężkiego brzmienia.

10xxx/10

http://www.youtube.com/watch?v=kXhy7ZsiR50&list=FLe0-86bYU2wPQU43tnzIBsw&index=8&feature=plpp_video

Król i jego muzyka przez wieki będzie na topie.
"Chwal dzień wieczorem, żonę - gdy spalona,
Miecz, gdy wypróbowany, dziewicę, gdy za mąż wydana
Lód - gdy się przeszło, piwo - gdy wypite."

Offline Michał Warszawiak

• Pijus
  • *
  • Piwa: -8
  • 4pp_XW_KprGr_WarszawiaK
« Odpowiedź #3365 dnia: Sierpień 09, 2012, 18:02:28 »
0/10

Uważasz , że Sabaton się podlizuje tak? Gówno prawda . I nie śpiewają o nazistach , tylko o konkretnych wydarzeniach min . blitzkrieg . Fakt mają piosenkę "Werhmacht" , ale obrazuje ona szaleństwo III rzeszy : "Młodzi ludzie trzymani na smyczy " . Twoim zdaniem śpiewanie o historii różnych narodów to podlizywanie się ? Czyli jeżeli behemoth śpiewa coś o szatanie , to się mu podlizuje? Albo Iron Maiden w utworze "Fear of the dark " zachwala ciemność? Wychodzi tu twoja beznadziejna logika . Na przyszłość nie pisz bzdur .

Rozumiem że to twój ulubiony zespół ale ty się zachowujesz jak fanatyk od razu się napisze swój pogląd a ty próbujesz zrównać go z gównem.
Po pierwsze mówiłem o Niemcach w sensie utwory Ghost Division czy jakoś tak itp. bo to chyba Niemcy byli nazistami (oczywiście nie wszyscy) .
I to nadal Niemcy nie mówię że teraz są nazistami .
Jeżeli chodzi o Polaków to jak ktoś zagra i powie że Polak waleczny że nigdy się nie poddaje to od razu Polak pomyśli o jak fajnie nareszcie ktoś docenia nasz kraj i śpiewa o nas .
Amerykanie Primo Victoria też to samo mówią o bohaterstwie Amerykanów a o Polakach Kanadyjczykach Anglikach i innych krajów sprzymierzonych nic nie powiedzą .
Przez to zarobili se pewnie .
Teraz Szwedzi Karol rex czy jakoś tak .
Czy mi się wydaje czy śpiewa o naszych przeciwnikach którzy zrabowali i spalili i zabijali naszych .
Wystarczy że zrobią płytę pojedynczego kraju i już mają fanów .
Moim zdaniem to jest specjalnie zrobione żeby trzepać kasę .
To moje zdanie na temat Sabatonu, mogę się mylić ale ja tak rozumiem ten cały zespół .
Co do twoich głupich odpowiedzi porównywanie innych zespołów i dawania debilnych przykładów że Behemoth podlizuje się Szatanowi ...
Żenada .
I od razu hejtowanie osoby która mówi ci swoje zdanie wstawianie nie sprawiedliwej oceny .
Ok niech będzie to tylko świadczy o tobie .

Co do Jackosna to nie lubię popu ale jego nie które piosenki są w porządku .

7/10

Offline Tyr

• Utracjusz
  • *
  • Piwa: 66
  • Wódka Sobieski - Ten smak jest królewski!
« Odpowiedź #3366 dnia: Sierpień 09, 2012, 21:49:40 »
Nie dałeś linka kolego, więc nie oceniam.

Jesteś w błędzie jeśli myślisz, że członkowie Sabatonu śpiewają dla kasy. Oni są tak bogaci, że mogliby przez najbliższe 30 lat nie urządzać koncertów i żyć jak królowie. Wielokrotnie przeznaczają zyski ze swoich występów na charytatywne cele, takie jak sprzęt medyczny, rehabilitacja ofiar wojen, ogólnie pomagają, komu mogą.

Nie krytykuję twojego punktu widzenia, ale też nie mogę się z nim zgodzić w 100%

Jeśli chodzi o "Primo Victorię", Amerykanie do 2011r. (trasa koncertowa Sabatonu po Ameryce) nie wiedzieli (mówię teraz ogólnikami w znaczeniu większość z nich), że Sabaton śpiewa o nich. Większość z ankietowanych osób nawet nie słyszała o tym zespole. :) ale to tak na marginesie.

A Ghost Division? Cóż, wroga trzeba szanować. Z braku szacunku rodzi się pycha i buta, a po nich - nieunikniona klęska (jak mówił w Sztuce Wojny Sun Zi)

Ciekawe, czy ty potrafiłbyś pieszo przemierzyć w jeden dzień 45 km. Jeden z członków piechoty Ghost Division potrafił.

Proszę posłuchać i ocenić: http://www.youtube.com/watch?v=fWNaR-rxAic&feature :)
Ulubiony cytat?

"I'll shot your brain out, you stupid meat-bag!"
HK-47!

Offline tomaszproblem

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #3367 dnia: Sierpień 09, 2012, 22:05:23 »

Rozumiem że to twój ulubiony zespół ale ty się zachowujesz jak fanatyk od razu się napisze swój pogląd a ty próbujesz zrównać go z gównem.
Po pierwsze mówiłem o Niemcach w sensie utwory Ghost Division czy jakoś tak itp. bo to chyba Niemcy byli nazistami (oczywiście nie wszyscy) .
I to nadal Niemcy nie mówię że teraz są nazistami .
Jeżeli chodzi o Polaków to jak ktoś zagra i powie że Polak waleczny że nigdy się nie poddaje to od razu Polak pomyśli o jak fajnie nareszcie ktoś docenia nasz kraj i śpiewa o nas .
Amerykanie Primo Victoria też to samo mówią o bohaterstwie Amerykanów a o Polakach Kanadyjczykach Anglikach i innych krajów sprzymierzonych nic nie powiedzą .
Przez to zarobili se pewnie .
Teraz Szwedzi Karol rex czy jakoś tak .
Czy mi się wydaje czy śpiewa o naszych przeciwnikach którzy zrabowali i spalili i zabijali naszych .
Wystarczy że zrobią płytę pojedynczego kraju i już mają fanów .
Moim zdaniem to jest specjalnie zrobione żeby trzepać kasę .
To moje zdanie na temat Sabatonu, mogę się mylić ale ja tak rozumiem ten cały zespół .
Co do twoich głupich odpowiedzi porównywanie innych zespołów i dawania debilnych przykładów że Behemoth podlizuje się Szatanowi ...
Żenada .
I od razu hejtowanie osoby która mówi ci swoje zdanie wstawianie nie sprawiedliwej oceny .
Ok niech będzie to tylko świadczy o tobie .

Co do Jackosna to nie lubię popu ale jego nie które piosenki są w porządku .

7/10

6/10

Tak , masz racje to były debilne przykłady .... podobnie jak twoja logika odnośnie Sabatonu . Ale to twoje zdanie , masz do niego prawo . Niby ten post świadczy o mnie? A napisz mi gdzie uchybiłem twojej godności , obraziłem Cię ? Fakt , może za ostro pojechałem po twoim toku rozumowania , ale mam prawo do swojego zdania , tak samo jak ty do swojego . A i jak byłbym fanatykiem , zacząłbym jechać po tobie niemiłosiernie , nie zważając na administracje itd. A zrobiłem to ? Nie . Tak poza tym nie jestem osobą , która uwielbia bezgranicznie ten zespół , ale lubię ich , tak jak Iron Maiden , Metallice czy Rammstein .

http://www.youtube.com/watch?v=HPuN1aySYvs

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 45
« Odpowiedź #3368 dnia: Sierpień 10, 2012, 18:59:45 »
.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2015, 14:05:33 wysłana przez Sefirot »
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Amadeus

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 1
  • BÓG HONOR OJCZYZNA
« Odpowiedź #3369 dnia: Sierpień 12, 2012, 12:04:45 »

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #3370 dnia: Sierpień 12, 2012, 12:36:45 »
.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2015, 14:10:46 wysłana przez Sefirot »
Te słynne kury z Mazur też przestaną się nieść. I co? Nie ma mleka, kury się nie niosą... Bronisław hr. Komorowski

Offline Rapodegustator

• Wagant
  • *
  • Piwa: -38
« Odpowiedź #3371 dnia: Sierpień 12, 2012, 21:32:09 »
Zeby osiagnac rzeczy trudne potrzeba czasu. Zeby osiagnac rzeczy niemozliwe potrzeba go troche wiecej.

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #3372 dnia: Sierpień 12, 2012, 22:21:00 »
.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2015, 14:10:20 wysłana przez Sefirot »

Offline Kradus

• Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 246
  • 99 rocznica Powstania Wielkopolskiego
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3373 dnia: Sierpień 13, 2012, 10:19:40 »
:DDD A napisy chyba najlepsze. 10/10

http://www.youtube.com/watch?v=ZpUYjpKg9KY

Offline Sefirot

• Awanturnik
  • *
« Odpowiedź #3374 dnia: Sierpień 13, 2012, 11:32:49 »
.
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2015, 14:10:08 wysłana przez Sefirot »