Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2017

13.12.2017 | Dodał: Dyktator

X edycja konkursu świątecznego. Trwa 13-19 grudnia 2017. więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Oceń kawałek osoby wyżej.  (Przeczytany 417816 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zowi

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 2
  • Palahniukista
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Oceń kawałek osoby wyżej.
« Odpowiedź #2805 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:02:51 »
Dałbym 6/10, bo średnio lubię taką muzykę, ale za te ludziki jest +1 czyli wychodzi 7/10 :P Dość fajnie zrobione.
Tym razem nie Folk, ale coś bardziej znanego (tutaj nie da się wejść z czymś innym niż Metal i Rock, foch :P) . Dam tutaj legendarny utwór, z synonimem ADHD czyli Thijs Van Leerem i świetnym Janem Akkermanem. Wciąż nie wiecie o co chodzi? Proszę bardzo:
Focus - Hocus Pocus Live '73
Dałbym wersję z nagrania a nie z live, ale zablokowali :x

Dla ciekawych:
(click to show/hide)

@Down Po pierwsze, przepraszam, ale nie czytam tematów ze 188 stronami, chyba nie muszę tłumaczyć czemu? Po drugie, jest to bodajże piąty mój post w tym temacie, i pierwszy, w którym nie ma Folku, więc huh?

EDIT: Ok, przepraszam. Wszędzie widzę zespoły z tylko jednymi metalowymi kawałkami, a forumowicze słuchają wszystkiego, zwracam honor. Zapewne ciągle powtarzające się zespoły to tylko mój zły monitor i ewentualnie przypadkowo wstukane nazwy. Taki przypadek, prawda? Zaraz ktoś napisze, że uważam się za króla i nakazuję wam wstawiać tutaj coś innego niż Metal, że narzucam Wam to czego słucham. Jest wręcz odwrotnie. To Metal jest narzucany :P Ja tylko stwierdzam fakt. I pomyśleć, że ja sobie tylko zażartowałem, że strzelam focha bo "tutaj nie da się wejść z czymś innym niż Metal i Rock". Przykro mi i przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem tą uwagą.

@Barudokuku & Corlerone

Ech, koledzy, czy Wy tylko metalu słuchacie?... ;-)

Wreszcie coś, co można posłuchać(częściowo :D)

Hm, czyli albo cofacie to co zacytowałem, albo się ze mną zgadzacie. Wasze wypowiedzi też mają charakter podobny do mojej, lecz potem stwierdzacie, że nie mam racji. Oczywiście Wasze wypowiedzi były tylko zabawnymi uwagami, a moja okrutnym atakiem i lansowaniem się innym gustem ;)? Troszkę dziwne.

@Barudokuku
Cieszę się, że przyprawiłem kogoś o uśmiech, jedna wesoła osoba więcej na świecie to zawsze powód do radości :)
Co do dyskusji... Czyli znów muszę pisać coś po raz drugi...
Zaraz ktoś napisze, że uważam się za króla i nakazuję wam wstawiać tutaj coś innego niż Metal, że narzucam Wam to czego słucham. Jest wręcz odwrotnie. To Metal jest narzucany :P
Wiem, że to ich sprawa, niech słuchają czego chcą, co wyraziłem w powyżej zacytowanej mojej wypowiedzi. Wciąż nie mogę znaleźć tego czegoś, co przemawia przeciw mojemu żarcikowi "tutaj nie da się wejść z czymś innym niż Metal i Rock, foch :P". Ja po prostu nie rozumiem tego fenomenu, że nie zawartość wypowiedzi a liczba postów autora się liczy (nikogo nie atakuję, jak ktoś się udziela na forum to bardzo dobrze, tylko w tym przypadku widzę jedynie, że rozchodzi się o liczbę postów) . No bo przecież - patrzę na Wasze wypowiedzi które zacytowałem, patrzę na moją... I myślę, że zamiast się na mnie rzucać z powodu uwagi, powinniście posądzać mnie o plagiat! Czyli chodzi o to, że ja nie jestem super-udzielająco się - fajnym forumowiczem, a jedynie dzieciakiem z liczbą postów bliską 90? Już się tłumaczę: jest to jedyne forum, na którym przekroczyłem 40 postów, co chyba samo mówi za siebie - nie piszę wszędzie wszystkiego. I jeżeli tak trudno jest to Wam przyjąć do wiadomości: napiszę piszę po raz enty: napisaliśmy to samo! Krytykując moją wypowiedź mocno pogmatwaliście swoje, które mają taki sam sens. Są to niemalże te same zdania, użyte w tym samym wątku z taką samą intencją zażartowania z tego, co dzieje się w tym wątku... Ale jednak w mojej linijce jest coś nie tak... I jak do tej pory wciąż nie napisaliście co jest gorszego w mojej linijce od Waszych linijek. Ale zapewne chodzi o to, że mój uwago/żart jest całkowicie nieśmieszny ;)
A co do obnoszenia się Folkiem - mam to w podpisie, napisałem to w dziale powitania, temacie muzyka i to wszystko. Chyba nie miałem napisać: "nie napiszę czego słucham, nie Wasza sprawa, koniec tematu"?
Jeszcze jedno, zapewne nikt nie przeczytał mojego długiego powitania, czemu się nie dziwię, i bez obrazy, ale z Waszych kolejnych wypowiedzi wnioskuję, że nikt nie przeczytał też tego postu. Po prostu nie widzę czegokolwiek szkodzącego mojej wypowiedzi ;)

Dobra, kończę dyskusję. Zapewne  ta wiadomość nawet nie została przeczytana :P.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 12:11:28 wysłana przez Zowi »
別企圖。
Bié qǐtú.

Pozdrowienia dla wszystkich akapków :*

Offline Claudie

• Corleone
  • Błędny Rycerz
  • *
  • Piwa: 65
  • Miłość jest najpotężniejszą siłą w tym świecie
« Odpowiedź #2806 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:40:53 »
Tym razem nie Folk, ale coś bardziej znanego (tutaj nie da się wejść z czymś innym niż Metal i Rock, foch :P) . Dam tutaj legendarny utwór, z synonimem ADHD
poPÔ

Sorry za spam, ale o czym ty gadasz? Nie dalej jak parę stron temu walczyłem z MMD o przywrócenie świetności tego tematu linkami z muzyką typowo nie rockową(przynajmniej parę kawałków)...

Offline Barudokuku

• Hulaka
  • *
  • Piwa: -2
  • Zbieracz puszek
    • (nie)Oficjalne Forum Antyfanów CD-Action
« Odpowiedź #2807 dnia: Sierpień 28, 2011, 14:56:37 »
Cytat: Corleone
Sorry za spam, ale o czym ty gadasz? Nie dalej jak parę stron temu walczyłem z MMD o przywrócenie świetności tego tematu linkami z muzyką typowo nie rockową(przynajmniej parę kawałków)...
Kolega Zowi najwyraźniej lubi chwalić się swym 'odmiennym' gustem. ;-)

Focus - Hocus Pocus
Świetny utwór z tekstem posiadającym głębokie przesłanie ;-). Podkład też nie należy do najgorszych. 8/10
Hang i harfa, czyli boskie połączenie. Strasznie mi się podoba ten pierwszy, ale koszt nieco odstrasza...

@Zowi: Jak najbardziej uważam, że warto wstawiać tu inne gatunki muzyczne, acz śmieję się z Twych wszechobecnych uwag dotyczących królowania metalu. Jeśli ludzie słuchają właśnie niego, to ich sprawa i niech sobie go wstawiają - ale nie ma co właśnie "lansować" się folkiem. ;-)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2011, 21:05:42 wysłana przez Barudokuku »
Ileśtam procent kogośtam robi cośtam. Jeśli należysz do iluśtam procent pozostałych, wstaw to gdzieśtam.
Wyobraź sobie też, że tutaj jest jakiś fajny tekst pokazujący, jak bardzo jestem nieskażony mediami, propagandą i tak dalej i ogólnie coś, co sprawi, że wszyscy będą wiedzieli, że nie lubię czegośtam.
Oczywiście, możesz też sobie wyobrazić tutaj jakieś mHroczne/lolowate/jestem-taki-zarąbisty zdanie po angielsku. Ot, choćby traktujące o śmierci czy religii, coby pokazać, że jestem ateistą.

Offline Tymbark

• Bywalec
  • *
  • Piwa: 3
  • Am I evil?
« Odpowiedź #2808 dnia: Sierpień 28, 2011, 17:45:55 »
Właściwie to nie wiem, może nie potrafię się wsłuchać, ale dla mnie te instrumenty są dwoma instrumentami, a nie jedną, zgraną całością. Ale ogólnie postawię siódemkę. 7/10

A teraz pozwolicie, że powrócę do mojego ulubionego zespołu.
Metallica - Suicide & Redemption - utwór instrumentalny z najnowszej płyty Death Magnetic.

http://www.youtube.com/watch?v=EqbE7VHDgZI

Offline Leinnan

• Rybałt
  • *
  • Piwa: 58
  • Szczęść Boże, służby i loże
« Odpowiedź #2809 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:42:01 »
Pewna siódemeczka.

Ja daje teraz jeden z moich ulubionych kawałków z najnowszej płyty Hansa: http://www.youtube.com/watch?v=ryNXO6mDLRk&feature=mfu_in_order&list=UL
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens
W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakżebyśmy to mogli dowodami obalić?

steam | space fight |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Offline Make My Day

• Bywalec
  • *
  • Go ahead. Make my day.
« Odpowiedź #2810 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:53:31 »
Daję 7. Fajny tekst i beat, ale razi jak cholera "klenczom" "menczom". Rozumiem czasem tak zaśpiewać. Ale on to robi ciągle i sprawia wrażenie jakby w życiu tekstu nie przeczytał na głos.

http://www.youtube.com/watch?v=DKbPUzhWeeI

@Down
Lolz. Znać tą piosenkę tylko z gry :S.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 09:31:17 wysłana przez Make My Day »

https://www.youtube.com/user/Wojakson <-- mój kanał na YouTube (lets pleje, tutoriale 3D)

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #2811 dnia: Sierpień 28, 2011, 22:32:19 »
http://www.youtube.com/watch?v=DKbPUzhWeeI
Gdzie Ja to.... Underground 2?
Przyjemna piosenka, daję 7/10.

Widzę, że w temacie dość metalowo i rockowo, to dam coś z goła innego.
Imperfect is a new Perfect
Dałem tę, a nie inna nie ze względu na brzmienie, czy jakość wokalu, ale na przesłanie.
Dziękuje i pozdrawiam.

Linkowania do takich utworów unikaj, jeśli nie chcesz po raz kolejny bana dostać. //Daedalus
Edit: Dałem coś innego, może być?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2011, 08:29:19 wysłana przez EMOsek »

Offline Yoda

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #2812 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:54:53 »
Nutka przyjemna, ale nic ponadto. Nie chwyta mnie. 6/10

Ja tam coś bardziej orientalnego:
Baiana!

Offline Zizka

• Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 0
  • Unsuccesfool
« Odpowiedź #2813 dnia: Sierpień 30, 2011, 18:55:31 »
Przyjemnie posłuchać 8/10

Zostanę przy klimatach egzotyczno-wtf.
Dengue Fever- One Thousand Tears of Tarantula
"Czegoż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody -
Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".
"Tyś w niej zrodzon - rzekł stary - przeto ci wybaczę;
Jam był wolny, dziś w klatce - i dlatego płaczę".

Offline Xasan

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #2814 dnia: Sierpień 31, 2011, 21:46:48 »
Nie podoba mi się w ogóle, takie byle jakie. 4/10

Suidakra - Darkane Times
http://www.youtube.com/watch?v=GD5Hzs1aNLA&feature=related

Offline Wezyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #2815 dnia: Wrzesień 01, 2011, 18:28:13 »
Podoba mi się , intro jest świetne 8/10

http://www.youtube.com/watch?v=7lHqG3sj1Fw

http://www.youtube.com/watch?v=qZktrrqT1A0

Do wyboru do koloru ;-)
Zero poczucie humoru... Zupełnie jak w IG...

Offline krzysioo

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #2816 dnia: Wrzesień 02, 2011, 19:07:18 »
pierwsze 10/10 po prostu świetne :) drugie trochę mniej 8/10

http://www.youtube.com/watch?v=OYjZK_6i37M&ob=av2e

Offline Xasan

• Hulaka
  • *
« Odpowiedź #2817 dnia: Wrzesień 03, 2011, 21:40:40 »
No jak dla mnie, to daje nie jest złe. ;) 7/10

FINNTROLL - Solsagan
http://www.youtube.com/watch?v=mkVwA__Fk9g&feature=BFa&list=FLPv_jqvqFIgp3HVwdWJTayg&lf=plpp

Offline Tymbark

• Bywalec
  • *
  • Am I evil?
« Odpowiedź #2818 dnia: Wrzesień 04, 2011, 17:35:28 »
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!
7/10

Lynyrd Skynyrd - Free Bird

http://www.youtube.com/watch?v=hMHjjvLjtAM&feature=fvst

Offline Horace

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #2819 dnia: Wrzesień 05, 2011, 19:27:26 »
6/10

Guns N Roses - Knocking On Heaven's Door:

http://www.youtube.com/watch?v=vcWTTs8QVRc