Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Półfinały Plebiscytów 2018

03.12.2018 | Dodał: Dyktator

Ruszyła już faza półfinałowa tegorocznych plebiscytów, zapraszamy :) więcej

Wielka Bitwa na 100 lecie niepodległości!

18.11.2018 | Dodał: sir Luca

Zapowiedź Grunwaldu 2018 więcej

[Gamescom 2018] - lekko opóźnione podsumowanie

26.10.2018 | Dodał: Eltarek

A w nim m.in. ukazane po raz pierwszy pełne drzewka jednostek, szczegółowe informacje o frakcjach, umiejętności, lista perków i (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Plebiscyt na Gracza Roku 2018

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][13ph]13. Pułk Huzarów  (Przeczytany 19676 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vtz

• Moderator
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 140
  • a.k.a. Rudy Karzeł
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW][13ph]13. Pułk Huzarów - Najstarszy aktywny pułk Kawalerii ;)
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 06, 2018, 08:14:44 »

Psst, tutaj możesz sobie nabić posty!!
(click to show/hide)

Nie musisz dziękować.

Offline 1AKO

• Opój
  • *
  • Piwa: -45
  • " Dobre kłamstwo jest jak magiczne zaklęcie "
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 06, 2018, 15:48:29 »
Jakby nie chcieli to by nie robili fuzji tak samo jak 2RDS z 13ph. Chodzisz po forum i czepiasz się klanów konnicy jeżeli chodzi o liczebność i o to, że ludzie po prostu chcą grać ze sobą pod jednym sztandarem a nie kilkoma rozsianymi mimo tego iż nie ma w tym nic złego.

Ale skoro czepiasz się już o ilość to wczorajszego dnia 7ph uczestniczyło w evencie, całkowitym zbiegiem okoliczności 9KPG też brało w nim udział. 7ph połączone z 2RDS miało około 30 osób (29 albo 28) w grze na tym evencie. przy stanie liczebnościowym około 35-40 osób na cały pułk. KPG ma stan osobowy 72 osób wpisanych z czego jedyną osobą tak na prawdę podaną liście członków jest a raczej są. Sztab Plk AKO   PPor Solton. Na evencie było was może 15. Widać nieźle kogoś musi dupa piec o to, że inne Pułki radzą sobie lepiej i chcą ze sobą grać.

Nie 15 a 21, a co do mojego czepiania się napisz mi proszę gdzie ja niby się czepiam. Gratulując 7ph połączenia? Czy mówiąc że mam wątpliwości co do aktywności byłego 12ph w 13ph? A wracając do eventu, to nie był zbieg okoliczności od początku 9kpg gramy na tym evencie. I chyba trochę ci się liczby mylą.

No to niezła ta fuzja 2RDS z 13ph xd wybaczam tą pomyłkę :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2018, 15:55:55 wysłana przez 1AKO »

Offline Revix

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 06, 2018, 16:35:24 »
Nie 15 a 21, a co do mojego czepiania się napisz mi proszę gdzie ja niby się czepiam. Gratulując 7ph połączenia? Czy mówiąc że mam wątpliwości co do aktywności byłego 12ph w 13ph? A wracając do eventu, to nie był zbieg okoliczności od początku 9kpg gramy na tym evencie. I chyba trochę ci się liczby mylą.

No to niezła ta fuzja 2RDS z 13ph xd wybaczam tą pomyłkę :)

21 osób z 72 to i tak jest bardzo mało. Za mało jak powinno być online na stanie 72 osób. Gratulujesz 7ph połączenia w temacie 2RDS xD

No kur.. serio zamiast 4 pułków są 2. Eh czekam na nowy pułk piechoty.

Ja to w połączeniu z tymi wątpliwościami odnośnie 12ph w 13ph odebrałem jako atak (Cóż, niektóre klany teraz wypisują do Hawriła i Scorpiona jak to oni zniszczyli tymi fuzjami polską scenę kawalerii także ten) Ogólnie to nie wiem czy w ogóle powinno cie obchodzić to czy oni będą chcieli grać w 13ph czy nie. Osobiście to też nie mam pojęcia czemu czekasz na nowy pułk piechoty ale w sumie to nie mnie to wiedzieć.  Liczby mi się nie mylą a raczej tobie z tą liczbą Pułków kawalerii. Aktualnie jest ich na NW co najmniej 6.

Offline 1AKO

• Opój
  • *
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 06, 2018, 16:59:50 »

21 osób z 72 to i tak jest bardzo mało. Za mało jak powinno być online na stanie 72 osób. Gratulujesz 7ph połączenia w temacie 2RDS xD

Ja to w połączeniu z tymi wątpliwościami odnośnie 12ph w 13ph odebrałem jako atak (Cóż, niektóre klany teraz wypisują do Hawriła i Scorpiona jak to oni zniszczyli tymi fuzjami polską scenę kawalerii także ten) Ogólnie to nie wiem czy w ogóle powinno cie obchodzić to czy oni będą chcieli grać w 13ph czy nie. Osobiście to też nie mam pojęcia czemu czekasz na nowy pułk piechoty ale w sumie to nie mnie to wiedzieć.  Liczby mi się nie mylą a raczej tobie z tą liczbą Pułków kawalerii. Aktualnie jest ich na NW co najmniej 6.

Nie wiesz jak u mnie wygląda sytuacja z przychodzeniem na eventy/treningi więc nie mów o tym. Jestem bardzo ciekaw w którym to pułku chociaż połowa osób na grupie gra regularnie na wydarzeniach pułkowych np. 100 osób na grupie i 50 w grze. To co ty piszesz o aktywności jest śmieszne. Ta wypowiedź to nie był żaden atak,  ty nie rozumiesz co ja napisałem zamiast 4 pułków są 2 7ph, 2RDS, 13ph, 12ph a teraz jest 13ph i 7ph zamiast tych 4 które wymieniłem. A co do twojego mylenia czy 35-40 osób to 55? Wejście na grupe 7ph nie boli.

Offline Revix

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 2
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 06, 2018, 17:18:32 »
Nie wiesz jak u mnie wygląda sytuacja z przychodzeniem na eventy/treningi więc nie mów o tym. Jestem bardzo ciekaw w którym to pułku chociaż połowa osób na grupie gra regularnie na wydarzeniach pułkowych np. 100 osób na grupie i 50 w grze. To co ty piszesz o aktywności jest śmieszne. Ta wypowiedź to nie był żaden atak,  ty nie rozumiesz co ja napisałem zamiast 4 pułków są 2 7ph, 2RDS, 13ph, 12ph a teraz jest 13ph i 7ph zamiast tych 4 które wymieniłem. A co do twojego mylenia czy 35-40 osób to 55? Wejście na grupe 7ph nie boli.

Przeskakujesz na grupy mimo iż nic o nich nie było napisane. Ja o twoim stanie osobowym... w temacie twojego pułku na forum ze stanem osobowym. Tam masz tyle osób napisanych lecz nikogo wymienionego a przychodzi nawet te 20 co powiedziałeś. Grupa 7ph średnio mnie interesuje gdyż jest ona do informowania kogoś a nie do tego, żebym wywalał osobę, która opuści pułk. Ale ty nie wymieniłeś żadnego pułku w tej wypowiedzi tylko wspomniałeś że były cztery a są dwa.

Offline JerzyBurza

• BANITA
  • Hulaka
  • *
  • Piwa: -6
  • VIe_10ph_Wchm_JanSnieg
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 06, 2018, 17:59:55 »
No z 4 się zrobiły 2. A spisu członków nie ma od góra 2 tyg.
MP17
FS Cup
LDP18 Dyw.B
MP18 Cav.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 829
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 06, 2018, 19:19:35 »
@1AKO, tak wyglądają Twoje ostatnie posty:

(click to show/hide)

Wszystkie są utrzymane w prowokacyjnym tonie i to w temacie jednego, tego samego pułku, wysłane w odstępie kilku-kilkunastu godzin. W dodatku w każdej piłeś do czego innego, zmieniajac temat za każdym razem, gdy zostało wytknięte, że się mylisz. Nie zabraniamy tutaj podkręcania atmosfery, by czasem było goręcej, trochę w atmosferze kontrolowanej dramy, jednak nie zamierzamy pozwalać na prześladowanie w kółko tych samych osób, poprzez częste czepianie się ich o problemy stworzone na siłę. To się nazywa zwyczajnie hejtem, którego chcielibyśmy tutaj uniknąć. Dlatego weź pod uwagę, że zostałeś już publicznie upomniany i za kolejne takie atakowanie zostaniesz najprawdopodobniej nagrodzony punktami przez nowych moderatorów tego działu (zaznaczam to z góry, by potem nie było płaczu, że są stronniczy i dają niezasłużone warny bez ostrzegania).

Po prostu trochę wyluzuj, chłopie. To tylko gra i wszyscy chcą z pewnością mieć z niej przede wszystkim zabawę. A trudno się dobrze bawić, gdy ktoś na siłę nieustannie próbuje zepsuć dobrą atmosferę. Sam też na pewno nie będziesz miał za wiele przyjemności z gry, gdy będziesz się wkurzał na wszystko wokół.

Offline 1AKO

• Opój
  • *
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 06, 2018, 21:08:58 »
@1AKO, tak wyglądają Twoje ostatnie posty:

(click to show/hide)

Wszystkie są utrzymane w prowokacyjnym tonie i to w temacie jednego, tego samego pułku, wysłane w odstępie kilku-kilkunastu godzin. W dodatku w każdej piłeś do czego innego, zmieniajac temat za każdym razem, gdy zostało wytknięte, że się mylisz. Nie zabraniamy tutaj podkręcania atmosfery, by czasem było goręcej, trochę w atmosferze kontrolowanej dramy, jednak nie zamierzamy pozwalać na prześladowanie w kółko tych samych osób, poprzez częste czepianie się ich o problemy stworzone na siłę. To się nazywa zwyczajnie hejtem, którego chcielibyśmy tutaj uniknąć. Dlatego weź pod uwagę, że zostałeś już publicznie upomniany i za kolejne takie atakowanie zostaniesz najprawdopodobniej nagrodzony punktami przez nowych moderatorów tego działu (zaznaczam to z góry, by potem nie było płaczu, że są stronniczy i dają niezasłużone warny bez ostrzegania).

Po prostu trochę wyluzuj, chłopie. To tylko gra i wszyscy chcą z pewnością mieć z niej przede wszystkim zabawę. A trudno się dobrze bawić, gdy ktoś na siłę nieustannie próbuje zepsuć dobrą atmosferę. Sam też na pewno nie będziesz miał za wiele przyjemności z gry, gdy będziesz się wkurzał na wszystko wokół.
Wszystko to rozumiem i się zgadzam lecz nie z tym że jest to jakiś hejt lub próba ataku. Nie rozumiem co jest złego w powiedzeniu niezły macie skład, niezły znaczy dobry. Hymm czy wątpliwości w stosunku do aktywności graczy są złe? Wydaje mi się że nie, było to tylko wyrażenie mojego zdania. Nie będę tłumaczyć 3 bo jak by tak z innej strony na to popatrzeć to z łatwością można zrozumieć o co mi chodziło. Z tych 3 wypowiedzi tylko ta 2 była zła przyznaje że ciut mnie poniosło lecz jeśli dostaje ostrzeżenie to oznacza że czas na koniec :)

Offline Laalaa

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 85
  • Tumulec Kamil Adrian
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 06, 2018, 21:13:58 »
Wszystko to rozumiem i się zgadzam lecz nie z tym że jest to jakiś hejt lub próba ataku. Nie rozumiem co jest złego w powiedzeniu niezły macie skład, niezły znaczy dobry. Hymm czy wątpliwości w stosunku do aktywności graczy są złe?
Tak są złe patrząc po tym, że nikt kto nie chce zaatakować kogoś innego takiego czegoś nie pisze. To, że ty powiesz, że nie to miałeś na myśli nie umyje Ci rąk.

Przemyśl to co piszesz następnym razem.
POTENCJAlnie najlepszy kreator wątków (zaraz po Veinrusie)
"Liczyć zwycięstwo przez walkower jako realną siłę drużyny jest jak podawanie długości penisa razem z kręgosłupem."~Kradus

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Krzyżowiec
  • Piwa: 829
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 06, 2018, 21:24:33 »
Albo nie umiesz używać sarkazmu albo myślisz, że my go nie rozumiemy. W każdym razie nawet jeśli faktycznie nie to miałeś na myśli, to spójrz ile osób odebrało to za prowokację. Powinno Ci to w takim razie dać do myślenia, że w nie najlepszy sposób formułujesz swoje myśli. Wypadałoby nad tym popracować w takim razie.

Offline Azorek

• Gracz Roku DP
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 96
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 13, 2018, 22:20:53 »
13. Pułk Huzarów 8-2 DR_Nr3

(click to show/hide)
Dnia 13 marca 2018 roku rozegraliśmy mecz przeciwko Nr3, który zakończył się wynikiem 8-2 dla 13ph. Warto wspomnieć, że w ostatnim czasie aktywność pułku mocno wzrosła. Na dzisiejszy mecz stawiło się około 20 osób. Najbliższe dni poświęcimy na treningi, które mają przygotować nas na zbliżający się turniej kawalerii.

Offline Trojan

• Opój
  • *
  • Piwa: 58
  • Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 14, 2018, 23:35:29 »

Offline Moontoor

• Moderator Globalny
  • Hulaka
  • **
  • Piwa: 74
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 14, 2018, 23:37:07 »
Dziękujemy za zaproszenie. Pojawimy się zarówno na uroczystościach jak i na zabawie :)
Dumny założyciel najgorszego pułku w historii!

(click to show/hide)

Offline Azorek

• Gracz Roku DP
  • Gawędziarz
  • *
  • Piwa: 96
  • MAKE ZT GREAT AGAIN
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 01, 2018, 12:23:22 »
Z dniem dzisiejszym, Montor zostaje usunięty z pułku. Poszukujemy nowego pułkownika. Powodem tej decyzji, jest żenujące zachowanie, naszego byłego pułkownika w remizie strażackiej.
Podpisano Rotmistrz 13.Pułku Huzarów

Offline Ganczo

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 229
  • Napoleon jest moim ulubionym wodzem
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 01, 2018, 13:08:26 »
Z dniem dzisiejszym, Montor zostaje usunięty z pułku. Poszukujemy nowego pułkownika. Powodem tej decyzji, jest żenujące zachowanie, naszego byłego pułkownika w remizie strażackiej.
Podpisano Rotmistrz 13.Pułku Huzarów
Hehe bo prima aprilis czaicie zrobimy beke xDw

Aj wezcie wy idzcie z tym dniem prankow

(click to show/hide)