Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Warband Patch 1.172

14.03.2017 | Dodał: Koxxus

W dniu dzisiejszym została wydana aktualizacja do gry Mount & Blade: Warband. Aktualizacja zawiera nowe ulepszenia graficzne, które (...) więcej

Konkurs Świąteczny 2016

26.12.2016 | Dodał: lllew

Ruszyła kolejna edycja naszego konkursu świątecznego. Ponownie czekają na was nagrody. więcej

Podsumowanie Pucharu Polski 2016

08.12.2016 | Dodał: Rome

Puchar Polski oficjalnie się zakończył, ale zapraszam do przeczytania podsumowania napisanego przez Dyktatora. Link można znaleźć więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][20pw] 20 Pułk Woltyżerów  (Przeczytany 894 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stasiulek

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 14
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW][20pw] 20 Pułk Woltyżerów
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 18, 2017, 12:01:12 »
Byłoby mi niezmiernie miło, jeżeli raczylibyście przestać próbować rekrutować ludzi z 12pp. Raczej nie rozumiecie, że tak nie wypada (ja również musiałem to zrozumieć), dlatego tylko próbuję Wam to uzmysłowić. Tutaj też prośba do Jarla. Chmiel kazał przekazać, że ma już pułk i nie musisz go zapraszać do 23pp. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko. ;)
#Making12ppGreatAgain

“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Offline Scorpiion

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 18, 2017, 13:09:00 »
Byłoby mi niezmiernie miło, jeżeli raczylibyście przestać próbować rekrutować ludzi z 12pp. Raczej nie rozumiecie, że tak nie wypada (ja również musiałem to zrozumieć), dlatego tylko próbuję Wam to uzmysłowić. Tutaj też prośba do Jarla. Chmiel kazał przekazać, że ma już pułk i nie musisz go zapraszać do 23pp. Dziękuję i pozdrawiam cieplutko. ;)

Ależ mi nie rekrutujemy ludzi z 12pp.

Offline Stasiulek

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 18, 2017, 13:31:56 »
A ja jestem ślepy i nie widzę...
#Making12ppGreatAgain

“ Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Offline Patruk

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 8
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 18, 2017, 16:34:31 »
A ja jestem ślepy i nie widzę...
To przykre :(

Offline Stasiulek

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 18, 2017, 17:13:09 »
To przykre :(

(click to show/hide)
#Making12ppGreatAgain

Offline Alpaczka

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 21, 2017, 16:58:57 »
W naszym pułku stawiamy na dyscyplinę, miłą atmosferę jak i dobre umiejętności w strzelaniu, walce na bagnety, strzelbami oraz muszkietami kawaleryjskimi.

Atmosfera jest marna, psują ją nieogarnięte dzieciaki. Dyscypliny nie ma za grosz, każdy drze się na eventach czy bitwach. Pułkownik dowodzi marnie. Dobrych umiejętności w walce na bagnety nie ma sam pułkownik, więc dużo się nie nauczysz dołączając do tego tworu. Sprawdzone info.

Offline Amue

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 6
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 21, 2017, 22:01:58 »
Atmosfera jest marna, psują ją nieogarnięte dzieciaki. Dyscypliny nie ma za grosz, każdy drze się na eventach czy bitwach. Pułkownik dowodzi marnie. Dobrych umiejętności w walce na bagnety nie ma sam pułkownik, więc dużo się nie nauczysz dołączając do tego tworu. Sprawdzone info.

A czego wy się spodziewaliście?