Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Wielka Bitwa na 100 lecie niepodległości!

18.11.2018 | Dodał: sir Luca

Zapowiedź Grunwaldu 2018 więcej

[Gamescom 2018] - lekko opóźnione podsumowanie

26.10.2018 | Dodał: Eltarek

A w nim m.in. ukazane po raz pierwszy pełne drzewka jednostek, szczegółowe informacje o frakcjach, umiejętności, lista perków i (...) więcej

Echo Tawerny nr. 1

18.10.2018 | Dodał: Dyktator

Pierwszy numer reaktywowanej gazety forumowej już jest :) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Plebiscyt na Gracza Roku 2018

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Nasza broń :)  (Przeczytany 82082 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jazzi

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Nasza broń :)
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 16, 2007, 14:39:06 »
Ja nie lubie broni obuchowej i kopii a tak wogóle to miecz półtoraręczny i łuk.:D

Offline Gruda

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 06, 2007, 11:52:53 »
Ja używam :zawsze miecz(nie lubie toporów ani obuchów) dobra tarcza i czasem łuk i strzały albo zamiast tego lanca i włócznie do rzucania.

Offline Beowulf

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:29:45 »
Ja używam :zawsze miecz(nie lubie toporów ani obuchów) dobra tarcza i czasem łuk i strzały albo zamiast tego lanca i włócznie do rzucania.
Co ty?! Topory nie są najgorsze! Obuchów też nie lubię chyba że mniejszych. Łapie nimi więźniów.
Beowulf&Grendel...                                                         teraz                                                         Mount&Blade
BEO AND OTHER
VAEGIRS  RULEZZ!!!
Your Blood! Oh no! I aimed at other knight! Sorry!

Offline Hunter

• Tułacz
  • *
  • Vaegir Warrior
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:57:50 »
Bardzo lubię: Łuki, Półtoraręczniaki
Lubię: Topory, Obuchy (do łapania prisonerów), jednoręczniaki
Nie lubię: Kusz, rzeczy do rzucania
Niech Miecz Będzie z Tobą.....

Offline Emil

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 12, 2007, 20:12:30 »
A ja przeważnie używam jakiegoś półtoraręczniaka w jednej łapie bo w drugiej mam tarcze. Takie miecze nie są zbyt szybkie na koniu ale se jakos radze. Za to nienawidze tych wszyskich kamieni do rzucania, rzutków,srutków i innego takiego badziewia...

Offline Gruda

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 1
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 14, 2007, 16:43:40 »

[/quote]
Co ty?! Topory nie są najgorsze! Obuchów też nie lubię chyba że mniejszych. Łapie nimi więźniów.
[/quote]

Toporów używam gdy nie mam konia :P Ale zawsze jest to dwóręczniak.

Offline Cwany_Rycerz

• Pijus
  • *
  • Rzeźnik i Brutal
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 15, 2007, 22:02:19 »

Beo to że ktoś czegoś nielubi to nieznaczy że to coś jest totalnym złomem. Może poprostu niepodobają mu się. Ja uwielbiam topory.

Co do oszczepów to za nimi nieprzepadam tak samo jak za rzucanymi toporkami bo strasznie szybko się kończą.
Mortal Kombat Rulezz!

Offline Beowulf

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 16, 2007, 16:57:32 »
Wiesz że mój brat miał oszczepy i na początkowym starciu rzucał prosto w łeb i czy chciał czy nie chciał facet ginął.
Takie miecze nie są zbyt szybkie na koniu
to zależy od umiejętności. Moja postać wymachuje półtoraręcznym w mgnieniu oka.
Beowulf&Grendel...                                                         teraz                                                         Mount&Blade
BEO AND OTHER
VAEGIRS  RULEZZ!!!

Offline Emil

• Bibosz
  • *
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 16, 2007, 17:24:13 »
A tak przy okazji, to własnie od jakiej umiejentnosci zależą półtoraki:od jednoręcznych czy dwuręcznych?

Offline Error

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 16, 2007, 19:26:37 »
Od jednoręcznej bo trzymasz ten miecz w jednej ręce. Miecz półtora-ręczny to taka nazwa ponieważ były one niewiele mniejsze od 2-handów ale jednak były i wielki kox mógł długo walczyć jedną ręką, a jak się zmęczył to rękojeść była na tyle długa że mógł złapać dwoma rękoma.

Offline mielonka

• Pijus
  • *
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 16, 2007, 21:03:58 »
Error - pewien nie jestem, jednak raczej wydaje mi sie, że jest to zalezne od tego - w jaki sposób trzymasz ten miecz.
Walcząc z tarczą, to podnosi się umiejętnośc uzywania jednoręcznych. Jednak walcząc pieszo i trzymając oburącz podnosisz umiejętnośc w dwuręcznych

Offline Error

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 17, 2007, 19:08:06 »
Możliwe... zdaje się że gdzieś czytałem o tym, ale na 100% nie wiem. Za to wiem na pewno że zalicza się do jednoręcznych. Czy do dwuręcznych też to już nie powiem.

Offline Beowulf

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 18, 2007, 16:48:14 »
Error - pewien nie jestem, jednak raczej wydaje mi sie, że jest to zalezne od tego - w jaki sposób trzymasz ten miecz.
Walcząc z tarczą, to podnosi się umiejętnośc uzywania jednoręcznych. Jednak walcząc pieszo i trzymając oburącz podnosisz umiejętnośc w dwuręcznych
Prawda. przynajmniej mi się tak wydaje.
BEO AND OTHER
VAEGIRS  RULEZZ!!!

Offline 2ndsoul

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 20, 2007, 21:01:41 »
Jak dla mnie leciutka szabelka. Szybkość > siła. Do tego tarcza i szybki konik. W pierwszej szarży, jeśli wróg nie jest cięzko pancerzony, to zabieram 2 jeźdźców i 1-2 pieszych, zanim nawróce. Miałem bitwy, w których robiłem sam do 20 ciężkiej jazdy. Takie bitwy wyczerpują bo trzeba dość długo jeździć w kółko, ale jeśli nie dostane couched lance, ani nie popełnie błędu przy manowraniu to liczba wroga nie gra roli. Biłem też trochę toporem, ale był dużo za wolny i często obrywałem w 1vs1

Offline Error

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 20, 2007, 21:05:07 »
Wolna broń to kwestia wyczucia. Ja ciężkim berdyszem rozwalałem na 1 cios czarnych cieci.