Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Nabór do redakcji

19.07.2018 | Dodał: Dyktator

Gazetka forumowa "Echo Tawerny" powraca! więcej

Konkurs wystartował!

10.05.2018 | Dodał: Hubtus

Drodzy Tawernowicze! więcej

[Konkurs] Odgadnij treść kolejnego bloga!

08.05.2018 | Dodał: Eltarek

Redakcja Tawerny przygotowała dla Was nowy konkurs, w którym Waszym zadaniem będzie odgadnięcie kategorii oraz treści blogów (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Odkopywanie tematów - pytanie  (Przeczytany 2666 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamillo18

• Redaktor "Echa"
  • Zbrojny
  • *
  • Piwa: 278
Odp: Odkopywanie tematów - pytanie
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 13, 2016, 09:42:17 »
Nikt nie czyta regulaminu forum. A ja jeśli jakimś cudem przeczyta to i tak nie pamięta i ma to w pupce.

No niech mi ktoś powie, że przeczytał cały rejestrując się na forum z ręką na sercu to stawiam piwo.
Ja przeczytałem przed rejestracją, czyli w 2010 roku. Żeby nie było, że to puste słowa, to już Ci piszę dlaczego - na pewnym forum (nie będę mówił o jakiej tematyce, bo jest to zabronione :D ) nie doczytałem o punkcie, że w przypadku bycia niezalogowanym +90 dni konto jest blokowane. Przy okazji chciałem dowiedzieć się, jakie stanowisko ma tawerna na temat pirackich gier :) A po trzecie, to jak tworzyłem konto to miałem na drugi dzień mieć sprawdzian z fizyki, no a jak wiadomo, przed takimi rzeczami zawsze było sto innych rzeczy ciekawszych do roboty :D

Ale fakt, jak miałbym teraz powiedzieć jakiś punkt regulaminu forum to nie pamiętam, z racji tego, że było to prawie 6 lat temu :)

Offline Hieronim114

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -2
  • bd w pułku
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 13, 2016, 10:07:06 »
Ja przeczytałem to godzinę po rejestracji i tak co dwa dni jak nie mam co robić.

Pozdrawiam
"Kite plane hit steel must"

Dzieci z Georgem Bushem przed zamachem z 11 września 2001 roku

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 13, 2016, 19:17:10 »
Z regulaminami nie ma żartów, jak ostatnio musiałem wiertać, to zanim te kilka dziur zrobiłem, to mi sąsiad już pukał, że nie można po 19 głośnych remontów robić, że niby w regulaminie tak stoi. Normalnie o 20 to już chyba spać trzeba. No ale to są ludzie, którzy wstają wcześniej niż ja się kładę spać :P

Offline vtz

• Moderator Klanów
  • Bywalec
  • *
  • Piwa: 113
  • a.k.a. Rudy Karzeł
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 18, 2016, 09:38:58 »
Ja przeczytałem regulamin przed rejestracją. Oczywiście go teraz w ogóle nie pamiętam, jednak wynika to z tego, że nie ma tam żadnych dziwnych czy niezrozumiałych zasad. Wydaje mi się, że regulamin w większości zawiera rzeczy tak oczywiste, że trudno go złamać będąc przekonanym, że nie robi się nic złego. Nawet, jeśli się tego regulaminu w ogóle nie zna ;-)
Nie masz z czego być dumnym? Bądź dumny z bycia Polakiem!