Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Odkopywanie tematów - pytanie  (Przeczytany 2352 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hieronim114

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: -2
  • bd w pułku
  • Steam ID: Mój status Steam
Odkopywanie tematów - pytanie
« dnia: Lipiec 12, 2016, 09:46:03 »
Witam, witam

Dlaczego nie można odkopywać tematów?

Dziękuję  i pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 12, 2016, 10:48:13 wysłana przez Dyktator »
"Kite plane hit steel must"

Dzieci z Georgem Bushem przed zamachem z 11 września 2001 roku

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
  • Piwa: 715
Odp: Odkopywanie tematów - pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2016, 10:52:02 »
Zmieniłem nazwę tematu - na przyszłość niech będzie ona wskazywała na cel dyskusji, a nie jakieś krótkie partykuły...

Tematy można odkopywać, ale tylko w szczególnych wypadkach. Np. są prowadzone różne gry forumowe, typu wisielec. Jeżeli aktywność tam się urwie i powiedzmy po roku ktoś zechce grę wskrzesić, to wtedy temat trzeba własnie odkopać, a nie zakładać nowy. Ale jeśli są to jakieś pytania o pomoc, czy cokolwiek innego, co było zadane lata temu, to jest już zwykły spam. Ty odpowiedziałeś na pytanie gościa, które było zadane ... 10 lat temu. Myślisz, że wciąż czeka na odpowiedź, czy w ogóle tutaj zagląda?

(click to show/hide)

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 256
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2016, 11:52:00 »
Ty odpowiedziałeś na pytanie gościa, które było zadane ... 10 lat temu. Myślisz, że wciąż czeka na odpowiedź, czy w ogóle tutaj zagląda?
Na pewnym forum matematycznym zadałem pytanie w 2007 roku i do dzisiaj czekam na odpowiedź, codziennie je odwiedzam, ale jeszcze jej nie uzyskałem, także myślę, że gosć, który o coś zapytał 10 lat temu mógł niczym Penelopa wytrwale oczekiwać na odpowiedź.

Offline Hieronim114

• Moczymorda
  • *
  • bd w pułku
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 12, 2016, 12:20:20 »
Ale ktoś inny ma taki sam błąd nie może znaleźć prawidłowej odpowiedzi to co ja mam stworzyć nowy wątek z odpowiedzią  czy z pytaniem i w drugim poście odpowiedź - doublepost to co ja mam robić?!

Offline huth

• Senior
  • *
  • Piwa: 450
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 12, 2016, 18:24:44 »
Musisz uważać, kryć się i udawać, że to nie ty, bo:
- założysz nowy wątek z takim samym problemem, co ten sprzed 10 lat - będą cię ścigać, bo "jest już taki temat"
- napiszesz w wątku sprzed 10 lat - dopadną cię, bo "nie tolerujemy cmentarnych hien"
Wiesz jak jest, nie zadawaj pytań i nie wychylaj się, hwdm

Offline Haazheel

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 15
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 12, 2016, 19:07:08 »
A myślałem że za odkopanie tematu otrzymuje się tytuł Nekromanty i nagrodę złotej łopaty.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 12, 2016, 22:26:56 »
Chcesz, to masz. Tutaj jest post, który napisałeś:

Chodzi pewnie o flasha tak?

A oto pytanie, na które odpisałeś:
Częśc z was ma zjefaje ruchome obrazki. Też chcę się nauczyc takie robić. Nie znam angielskiego, ale moglibyście napsac jak je zrobiliście?

I odnieśmy to do Twojej najnowszej wypowiedzi:
Ale ktoś inny ma taki sam błąd nie może znaleźć prawidłowej odpowiedzi to co ja mam stworzyć nowy wątek z odpowiedzią  czy z pytaniem i w drugim poście odpowiedź - doublepost to co ja mam robić?!

Jaki błąd? Jaka odpowiedź? Przyjrzyj się jeszcze raz, co tam nabazgrałeś. Biorąc pod uwagę, że dyskusja tam skończyła się 10 lat temu, to ten post był zwyczajnym spamem, a to jest zabronione regulaminem.

(click to show/hide)

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
  • Piwa: 140
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 12, 2016, 22:44:28 »
Biorąc pod uwagę, że dyskusja tam skończyła się 10 lat temu, to ten post był zwyczajnym spamem, a to jest zabronione regulaminem.
Muszę zadać to pytanie... Który punkt regulaminu zabrania takiego "spamowania"?

Offline Movart

• Administrator
  • Gawędziarz
  • Piwa: 132
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2016, 22:52:12 »
Muszę zadać to pytanie... Który punkt regulaminu zabrania takiego "spamowania"?

3. Zanim napiszesz posta lub założysz temat - przemyśl to i pomyśl o ewentualnych konsekwencjach. Posty i tematy nie wnoszące nic do dyskusji będą kasowane.

Ten.

Offline Prußak

• Sołtys
  • *
  • Piwa: 238
  • Ten, który mówi sam sobie dobranoc, dobranoc
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 12, 2016, 23:20:33 »
Jeśli nie masz pojęcia, że nie powinno odkopywać się jednostronnicowych tematów sprzed 10 lat na obojętnie której stronie internetowej, to dwie ostatnie cyfry muszą oznaczać albo czyjś wiek albo IQ któregoś z użytkowników.
Hah jesteśmy chyba jedynym klanem  który  grał z nimi spara  w którym nie było  Wulgaryzmu i kutni Ale za to mecz nie był  fair-play prośby  o  zablokowanie kamery obserwatora nic nie dawały  chociaż  na serwerze był admin...

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 12, 2016, 23:30:36 »
Nie jest to do końca prawda, bo zgodnie z punktem "16. Admini i moderatorzy mają pełną dowolność w interpretacji regulaminu.". Także w rozumieniu niektórych adminów/moderatorów nie musi to wcale oznaczać spamu. Na tym właśnie polega komizm tego całego regulaminu. Można wszystko zinterpretować na milion sposobów i znajomość tego regulaminu nic tak naprawdę nie daje, bo wszystko zależy od interpretacji konkretnego administratora/moderatora. Właśnie dlatego mnie bawi powoływanie się na regulamin. Taki odkop jest bez sensu, ale przeczytanie regulaminu wcale nie daje odpowiedzi co wolno, a czego nie. Daje jedynie pewną przesłankę, że można dane zdarzenie pod to podczepić.

Offline Dyktator

• Premier TFW
  • Administrator
  • Błędny Rycerz
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 12, 2016, 23:56:43 »
Nie jest to do końca prawda, bo zgodnie z punktem "16. Admini i moderatorzy mają pełną dowolność w interpretacji regulaminu.".

Sądziłem, że jesteś jednym z tych inteligentniejszych osób na tym forum, więc uznam to tylko za małą prowokację i wyjaśnię innym, których podpuszczasz.

Nasz regulamin jest dosyć konkretny (mógłby być bardziej szczegółowy, ale im dłuższy, tym mniej osób przeczyta), ale ŻADEN regulamin nie może przewidzieć każdej sytuacji. Stąd słynny punkt 16. Gdyby go nie było, to co drugi cwaniaczek by uprzykrzał nam tutaj użytkowanie strony w taki sposób, że nie łamało by to regulaminu i po ukaraniu go byłby zaraz szum i jęki: "ale regulamin tego nie zabrania!". Najlepszym przewodnikiem jest po prostu zdrowy rozsądek i używanie mózgu.

Poza tym nie rozumiem kompletnie obaw. Co drugi tydzień czytam, jak to tutaj zbyt łagodnie teraz jest.

(click to show/hide)

Offline Hieronim114

• Moczymorda
  • *
  • bd w pułku
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 13, 2016, 00:10:04 »
Dobra... Macie rację, ale coraz mniejsza aktywność osób które chcą zapytać dlatego teraz są tematy np. w offtopic (euro 2016, brexit itp.)
I teraz się pytam co teraz?
Tawernę śledziłem jakieś cztery miesiące wtedy było lepiej.
Zawsze znalazłeś odpowiedź na pytanie teraz jeśli zadałeś je wcześniej niż miesiąc musisz je wypromować, ale to mały szczególik.

Pozdrawiam

Offline Hubtus

• Newsman Bannerlord
  • Opój
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 13, 2016, 00:39:53 »
Sądziłem, że jesteś jednym z tych inteligentniejszych osób na tym forum, więc uznam to tylko za małą prowokację i wyjaśnię innym, których podpuszczasz.
Jest to mała prowokacja, aczkolwiek ma jedynie na celu zwrócenie uwagi na ogólnikowość regulaminu. Ja naprawdę uważam, że niedużym kosztem zwiększenia objętości można ten regulamin ulepszyć. Wystarczy tylko przeanalizować najczęściej występujące "naruszenia" i krótkimi zdaniami napisać o nich  w regulaminie. Zresztą tak jak napisałeś wystarczy zdrowy rozsądek i używanie mózgu, problem polega na tym, że z używanie mózgu i rozsądku nie jest u wszystkich na tym samym poziomie, a zatem ogólnikowe zasady są niewystarczające. Zapisanie w odpowiedni sposób konkretnych haseł powinno wykluczyć różną interpretacje, co za tym idzie będzie ono rozumiane niezależnie od "zaangażowania mózgu". Oczywiście nie wyeliminuje to wszystkich możliwych sytuacji, ale na pewno wyeliminuje najczęstsze przy założeniu, że użytkownicy czytają regulamin forum.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2016, 07:16:53 wysłana przez Hubtus »

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 512
  • Let me take you to the movie
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 13, 2016, 08:34:54 »
Nikt nie czyta regulaminu forum. A ja jeśli jakimś cudem przeczyta to i tak nie pamięta i ma to w pupce.

No niech mi ktoś powie, że przeczytał cały rejestrując się na forum z ręką na sercu to stawiam piwo.