Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Pomoc przy robieniu moda (Śródziemie)  (Przeczytany 1217 razy)

Opis tematu: Śródzienie ( Hobbit , Władca pierścieni)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VerteGames

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Pomoc przy robieniu moda (Śródziemie)
« dnia: Kwiecień 08, 2016, 09:05:32 »
Witam wszystkich,
Szukam osób które potrafią robić mody, mam świetny pomysł na moda. Chciałbym przypomnieć innym ludzia o Tolkienie, czyli chodzi mi o świat Srodziemie. Albo na podstawie Hobbita albo władca pierścieni. Mod ma być robiony od początku do konca, zmieniać będziemy cała mapę, od jednostek do frakcji.
Miła atmosfera gwarantowana, poznanie nowych znajomych, co dziennie chociaż po godzinie pracować przy modzie. Jestem nowy przy modach Ale postaram się nauczyć wszystkiego. Szukałem moda o władcy pierścieni Ale są tylko dwa Ale są niedopracowane a ja chciałbym każdy szczegół zapewnić. Zapraszam. Chętni pisać pozdrawiam

Offline Mat Berserker

• Żonglujący Pepeszami
  • Moderator Globalny
  • Najemnik
  • **
  • Piwa: 84
Odp: Pomoc przy robieniu moda (Śródziemie)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2016, 13:16:50 »
Szukałem moda o władcy pierścieni Ale są tylko dwa Ale są niedopracowane a ja chciałbym każdy szczegół zapewnić.

Ty i jaka armia? Pisanie o jednym ze starszych i bardziej znanych modów(TLD) jako o niedopracowanym jest przejawem skrajnej arogancji i ignorancji. Poza tym scena moderska cierpi na niedobory ludzi i szczerze wątpię żeby  ktoś porzucił własny projekt aby pomóc komuś kto jeszcze nic nie zaprezentował. Nie liczyłbym też na ludzie nieumiejących modować, ponieważ projekty grupowe bez lidera posiadającego doświadczenie zazwyczaj bardzo szybko się rozpadają. Reasumując najpierw naucz się modować, zacznij robić moda, zaprezentuj jakieś efekty i dopiero potem ogłaszaj się na forum.