Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][7pp] Pułk 7. Piechoty Xięstwa Warszawskiego  (Przeczytany 23510 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bruce Campbell

• Lew
  • Możny
  • *
  • Piwa: 641
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • datadream2004 コギ花
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: [NW][7pp] Pułk 7. Piechoty Xięstwa Warszawskiego
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 05, 2016, 19:20:06 »
Ty w ogóle przeczytałeś wiadomość do której obaj się odwołaliśmy? Bo mam wrażenie że nie. Przeczytaj i zinterpretuj ją jeszcze raz, potem wyciągnij wnioski.
No wiesz... między twoim postem, do którego się odnosiłem, a twoim wcześniejszym postem w tym temacie, wypowiedział się poza simskilem tylko IvE i IndiaN, którego post trudno odebrać jako obronę simskila lub "atak" na ciebie:
W końcu jakaś drama długo trzeba było czekać.
ps. simskil <3
A tak nawiasem mówiąc, widzę że dostaliście jednak punkty od innego moderatora. Nie jest to wystarczająco wyraźny sygnał do zakończenia tej nic nie wartej dyskusji?

Offline simskil

• Opój
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 05, 2016, 19:42:35 »
Ja czekam aż ktoś z 7pp w końcu coś powie o tym NWLu ^^ Arosław lata jak szalony i wszędzie szuka winy tylko nie u sb a nie wiem czy 16pp i 14pp jest miło ciągle tego słuchać. : )

Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 05, 2016, 19:52:22 »

Co się stało kochany simskillku że tak błagasz o te punkty dla mnie?
ale żeby 19 latek popełniał błędy na poziomie podstawówki?
Ekhem... PRZECINKI !

Odbiegając od dramy. Jak tam Wam idzie ?

Offline Eltarek

• Newsman Bannerlord
  • Bibosz
  • *
  • Piwa: 154
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 05, 2016, 20:14:10 »
To i ja się wtrącę, ale tylko na chwilkę.
Przecinki wyżej nie są potrzebne.

W pierwszym cytacie jest to wyjątek, mianowicie przecinka nie stawiamy przy spójnikach w połączeniu z przysłówkiem.
W drugim funkcję odróżnienia zdania podrzędnego od nadrzędnego pełni wyraz "ale", więc przecinek nie jest potrzebny.
Przejrzałem wszystkie wypowiedzi Dragana i nie wychwyciłem żadnych błędów, także jako człowiek który nie odróżnia parafrazy od peryfrazy - szczerze gratuluję.

A co do dramy, była niezła. Gupi moderator musiał popsuć ;_;
(click to show/hide)
Dodam jeszcze, że specjalnie na tą okazję zapisałem sobie linka do bardziej złowieszczej wersji postaci jedzącej popcorn.
(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2016, 20:34:07 wysłana przez Eltarek »
"To nie jest karuzela śmiechu, lecz pociąg jadący w jedną stronę" - Jarl o dziale Klany

Offline Zahari

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 70
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 05, 2016, 22:17:43 »
To i ja się wtrącę, ale tylko na chwilkę.
Przecinki wyżej nie są potrzebne.

W pierwszym cytacie jest to wyjątek, mianowicie przecinka nie stawiamy przy spójnikach w połączeniu z przysłówkiem.
W drugim funkcję odróżnienia zdania podrzędnego od nadrzędnego pełni wyraz "ale", więc przecinek nie jest potrzebny.
Przejrzałem wszystkie wypowiedzi Dragana i nie wychwyciłem żadnych błędów, także jako człowiek który nie odróżnia parafrazy od peryfrazy - szczerze gratuluję.

A co do dramy, była niezła. Gupi moderator musiał popsuć ;_;
(click to show/hide)
Dodam jeszcze, że specjalnie na tą okazję zapisałem sobie linka do bardziej złowieszczej wersji postaci jedzącej popcorn.
(click to show/hide)
W 2. chodzi o to co pisze o Simskillu, a co sam robi. Dzięki za poprawę. (+ są inne przykłady. Nie chcę mi sie cytować, wystarczy się cofnąć o stronę i poczytać)

Offline aroslaw46

• Kmieć
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 05, 2016, 22:36:48 »
Ja pragnę przypomnieć 2 rzeczy. 1sza jest taka, że to mój własny temat i z tego typu dramami to możecie za drzwi spokojnie wyjść. 2ga sprawa jest taka, że o tobie simskil zdążyłem już zapomnieć i kurczę zepsułeś mi przyjemny wieczór przypominając o swojej egzystencji. Odnośnie nwl-a to pytać się mnie nie trzeba, od czegoś jest tabela. Odpowiadając tobie personalnie simskil na to, że szukam gdzieś winy to chciałbym wiedzieć od kogo masz takie info bo sam chciałbym wiedzieć dlaczego "niby" tak robię. Pozdrawiam

Offline Ragen

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 26
  • 3 letni weteran na emeryturze.
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:07:21 »
Ja czekam aż ktoś z 7pp w końcu coś powie o tym NWLu ^^ Arosław lata jak szalony i wszędzie szuka winy tylko nie u sb a nie wiem czy 16pp i 14pp jest miło ciągle tego słuchać. : )
Popieram simskil, popieram.

Były Pułkownik 14pp, Major 16pp, Porucznik 12pp oraz Furier 5pp

Offline aroslaw46

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:12:49 »
Ty akurat masz najmniejsze prawo wypowiadania się w tym temacie :)

Offline aroslaw46

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:13:58 »
Pieprzona chorągiewka to co pójdzie jak mu wiatr zawieje. Strasznie mi szkoda takich ludzi, i to w dodatku takich którzy wykorzystują zaufanie innych. No ale cóż, są ludzie i są parapety.

Offline Ragen

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:20:07 »
Chorągiewka... Wyraziłem swoje poparcie dla simskila w tej sprawie, bo bez wątpienia ma on co do Cb. i całego 7pp rację, a po tym jak bezpodstawnie zwyzywałeś i obraziłeś mnie na steam po moim odejściu najzwyczajniej czuję potrzebę udzielenia się w owym temacie. Ludzie sami odeszli bo po prostu chcieli i woleli inne towarzystwo.. No ale nie, przecież cały mój powrót do 7pp to był plan zabrania Ci ludzi byle zrobić na złość, żałosne... Jeszcze dawać perma z powodem "rekrutacji" osobie, która nie powiedziała ani słowa idąc w tym kierunku. No ale cóż, to świadczy tylko o was..
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2016, 23:38:47 wysłana przez Ragen »

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:26:26 »
Przypomnieć ci co ty wywołałeś na temacie 16pp hipokryto? W dodatku doszły mnie słuchy, że to samo co na mnie gadasz mówisz na 14pp więc proszę cie przestań.

Jeszcze ta emotka "Dołącz Do Najlepszych" kisne xDD

Offline Kokosz

• Hulaka
  • *
  • Piwa: 116
  • Znany też jako MACIEKNISZCZYCIEŚWIATUW
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:33:22 »
Ej ziomki jak takiego raka dostać? Jakaś specjalna dieta, ćwiczenia czy co? Plox chce grać w wojny napoleońskie, a bez raczka to mnie chyba nie wezmą :<
Dumny reprezentant polski

Offline Ragen

• Moczymorda
  • *
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:38:50 »
Jeszcze żeby zniżać się do poziomu tworzenia na TeamSpeaku kanałów obrażających mnie xD Ahh ta kreatywność..

Offline aroslaw46

• Kmieć
  • *
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:39:33 »
Potem dziwota, że izoluję się od polskiej sceny. Tego teatrzyku nie da się słuchać ani oglądać a o uczestnictwie nie wspominając. Ragen pokaż jak bardzo cię zwyzywałem na steam, napisałem, że się tobą brzydzę co jest prawdą. Nie zamierzam się wdawać w dyskusję z osobą o takim podejściu do życia a nie innym, idź sobie tam marzyć o komunistycznej polsce i wysyłaj sobie leniny gdzie chcesz bo na prawdę twoje istnienie przejmuje mnie tak bardzo, że bardziej zmartwił mnie krzywo przycięty żywopłot sąsiada niż to co się z tobą dzieje. Simskil, pod twoim tematem celowo wywołałem gównoburzę celowo, żeby ci pokazać na ile ułomny jesteś robiąc w tamtym czasie to co robiłeś (czytaj - bycie sobą). A jak cokolwiek mówię na kogokolwiek to proszę pokazać co, bo sam jestem ciekawy co takiego na was mówię.
EDIT: Poza tym kanały pokazane na screenie, nie należą do mnie tylko do moich ludzi co pokazuje jakie ONI mają stosunek do twojej osoby a nie JA. No ale tobie może być ciężko coś takiego zrozumieć prawda?
Nie wysyłaj dwóch postów pod rząd, tylko edytuj stary // Lew
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2016, 23:46:29 wysłana przez Lew »

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 05, 2016, 23:41:12 »
Simskil, pod twoim tematem celowo wywołałem gównoburzę celowo, żeby ci pokazać na ile ułomny jesteś robiąc w tamtym czasie to co robiłeś (czytaj - bycie sobą). A jak cokolwiek mówię na kogokolwiek to proszę pokazać co, bo sam jestem ciekawy co takiego na was mówię.

Mam nie być sb rozumiem tak? Tylko bawić się jak ty mówiąc, że trzeba się odciąć od polskiej sceny bo teatrzyk. Twój pułk nie wyjdzie z 3 ligi NWL to raczej lepsze reg powinny się odciąć od was ludzi którzy nie potrafią zrobić nawet średniego pułku na scenie. Sory ale zabawa w DaPietre nie dla mnie. Naprawdę czekam na dzień w którym wy wszyscy przestaniecie robić to co robicie i zrozumiecie, że bycie słabym to nic fajnego i przestaniecie się tłumaczyć zabawą bo nie przypominam sb żebyś tak sądził w 5pp.

Ej ziomki jak takiego raka dostać? Jakaś specjalna dieta, ćwiczenia czy co? Plox chce grać w wojny napoleońskie, a bez raczka to mnie chyba nie wezmą :<

Ty jesteś tą osobą na która połowa repry cav marudziła? ^^
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2016, 23:56:12 wysłana przez simskil »