Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Prosimy o wypełnienie ankiety

29.01.2018 | Dodał: Dyktator

Wypełnienie ankiety zajmie zaledwie parę minut, a nam to bardzo pomoże :) więcej

Bannerlord:Wywiad z Steve'm Negusem, projektantem wydarzeń oraz pisarzem w M&B

19.01.2018 | Dodał: Hubtus

Wtajcie Tawernowicze! Wczoraj ukazał się kolejny Dev Blog, w którym wywiadu udzielił Steve Negus(pisarz oraz projketant) z ekipy Taleworlds. (...) więcej

[Bannerlord] Pierwszy blog dewelopera w 2018. roku!

11.01.2018 | Dodał: Eltarek

Jakiś czas temu przestaliśmy wrzucać na stronę główną cotygodniowe newsy o nowych blogach. Powód jest prosty, owe blogi od (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: [NW][7pp] Pułk 7. Piechoty Xięstwa Warszawskiego  (Przeczytany 23735 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sveetovsky

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 4
  • K-KA_Nr57_Rkt_Sveetovsky
Odp: [NW][7pp] Pułk 7. Piechoty Xięstwa Warszawskiego
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2016, 00:04:30 »
Powodzonka :)

Offline Warder

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 233
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 08, 2016, 16:48:50 »
+Opis forum 8pp
+ wojenki w temacie 75pp

To wszystko sprawia, że na chwile obecną tak wygląda scena:

Offline simskil

• Opój
  • *
  • Piwa: 86
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 05, 2016, 02:41:05 »
W następnej edycji NWL będziecie mogli się bić z 3pp o to kto jest gorszy xDDDD

http://www.meinspielplan.de/plan/TKWHGD?a=table

3pp już się nie może doczekać xD

http://www.meinspielplan.de/plan/BPG9WF?a=table

Milcz, albo powiedz coś takiego, co jest lepszym od milczenia.

Dwie najkrótsze odpowiedzi: Tak i Nie, wymagają najdłuższego zastanowienia.

Offline Trojan

• Moczymorda
  • *
  • Piwa: 28
  • "Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu"
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 05, 2016, 08:41:44 »
Przynajmniej bierzemy w tym udział i  się dobrze bawimy, ja nie biorę tego NWL'a na poważnie, po prostu większość członków jeszcze nie ma tego rygu do współpracy podczas walki wręcz. Tak ogólnie Simskil to cie przeceniłem, lubisz prowokować i unosić się ponad innych, co jest bardzo irytujące z twojej strony. Uważaj tylko żebyś nie upadł, bo zazwyczaj jest to bolesne. Pozdrawiam.
Pułkownik 3 pułku piechoty Xięstwa Warszawskiego

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:21:56 »
lubisz prowokować i unosić się ponad innych, co jest bardzo irytujące z twojej strony.

Kocham to ziomuś.

Szczególnie jak widzę to co się dzieje i jak dzięki wam dalej będziemy nubkami w oczach sceny zagranicznej, już nie raz spotkałem się ze stwierdzeniem POLACY a to nie paru dobrych graczy ale tak to słabiaki. Jeżeli kogoś obraziłem to o to chodziło. Lubię ból dupki Dragana który daje mi - piwka i chyba sobie myśli, że pójdę się zabić. xD 3pp wiem, że się dobrze bawi ale wy macie dużo graczy a reszta sceny? chyba zaraz to się stanie motto każdego pułku muszę mieć płk ale wmówię im, że się dobrze bawimy. :DDDD Proszę was jak miałem 13 lat i w to grałem dostawałem orgazmu co rundę jak dostałem szota w pysk z byle czego to było fajne ale fajniejsze jest j*b*n*e takich leszczyków bagnetem i patrzenie jak potem każdy i tak ci powie (Ewok?) ja go pokonałem on jest cienki tak jest z każdym lepszym graczem ^^ (ch*j że iłok rozpierniczył go z jakieś 30)

Offline Dragan

• BANITA
  • Kmieć
  • *
  • Piwa: -14
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:26:29 »
Ból dupki? Ja tam uważam cię za pośmiewisko, wywyższasz się jak tylko możesz i jeździsz po innych a sam nie umiesz skleić poprawnie dwóch zdań :)
Odnoszę wrażenie że osoby po których jeździsz też się z ciebie śmieją, a twoich prawd objawionych (kogo lubię a kogo nie i kto powinien mieć prawo do gry a kto nie) nikt (może oprócz Błądlwina) na poważnie nie traktuje.

Edit; Streszczam swoje wypowiedzi w karmach bo nie chcę spamować wątków a i szkoda mi słów żeby bardziej się rozpisywać przy dyskusjach z amebami twojego pokroju.

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:33:02 »
Ból dupki? Ja tam uważam cię za pośmiewisko, wywyższasz się jak tylko możesz i jeździsz po innych a sam nie umiesz skleić poprawnie dwóch zdań :)
Odnoszę wrażenie że osoby po których jeździsz też się z ciebie śmieją, a twoich prawd objawionych (kogo lubię a kogo nie i kto powinien mieć prawo do gry a kto nie) nikt (może oprócz Błądlwina) na poważnie nie traktuje.

Kisne xDDD Dobre sklejanie zdania mi się przyda w liście motywacyjnym a nie na tawernie z jakimiś nubkami które jak zwykle więcej mówią niż grają.

A Baldwin odnoszę wrażenie, że on nas chyba posądza o bzykanie uprawianie miłości (zapomniałem, że tu są dzieci) się kiedy nikt nie widzi bo serio nie wiem o co mu chodzi. xD

Offline Dragan

• BANITA
  • Kmieć
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:37:09 »
Wrzuć więcej iksdeków, twoja wypowiedź będzie brzmiała mniej dziecinnie. Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeśli umiejętności grania cenisz wyżej niż podstawy języka polskiego to życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia w życiu.

Nie wiem w jakich relacjach jesteś z Błądlwinkiem, ale obaj reprezentujecie ten sam poziom intelektualny. Z tą różnicą że Błądlwinek popełnia mniej podstawowych błędów w pisowni.

Edit: Właściwie to wiem z twojego profilu. Mając 19 lat zachowujesz się jak gimnazjalista, nie wspominając o błędach których ten drugi popełnia mniej. Polecam odejść od komputera i pograć w Życie, bo może się okazać że je sobie zmarnujesz postępując dalej w ten sposób.

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:42:39 »
Thx XDD Myślę, że um używania mózgu jest przydatniejsza niż poprawnego pisania. : ) (Poprawnie pisząc też jesteś rakiem like me koleś :P) i dodam jeszcze jedno xD bo xD to jest najfajniesza emotka mojego pokolenia na GG o ile wiesz co to. Wiek mam na profilu podany. : )

Offline Dragan

• BANITA
  • Kmieć
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:44:24 »
Używanie mózgu? Sens twoich wypowiedzi jest chyba jeszcze wyżej niż twoje umiejętności językowe na drabinie głupoty.

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:48:17 »
Wiesz ja mogę się pośmiać z kogoś, że słabo gra ale gdybym był cienki i bym się śmiał z kogoś, że ssie to jest rak. (mam nadzieje, że zrozumiałeś przekaz) xD A i pośmiania się z czyjeś gry nie jest obraźliwe tak jak z czyjegoś intelektu. Obrońcy tawerny administratorzy zróbcie coś niczym lewacy ! :DD

Offline ^IvE

• Słońce Tawerny
  • Moderator Globalny
  • Paladyn
  • **
  • Piwa: 514
  • Let me take you to the movie
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:50:04 »
Nie ma sensu nic robić sami się perfekcyjnie oracie. No i co najważniejsze jest pompa z bagneciarzy.

Offline Baldwin

• Awanturnik
  • *
  • Piwa: 130
  • Świat jest tylko wyobrażeniem mnie ψ
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:51:15 »
Używanie mózgu? Sens twoich wypowiedzi jest chyba jeszcze wyżej niż twoje umiejętności językowe na drabinie głupoty.

No witam, słyszałem, że jakaś ameba znowu struga bohatera. Co tam, jak tam Dragan? Sukienka na bal gimnazjalny wybrana? Brakowało mi tu Twojej obecności. Nie zapomnij ze swoim przyjacielem Jarlem potem zabrać nam piwa, nicponiu Ty!

Pozdrawiam cieplutko i czekam na Koxxusa z jego kolorową adnotacją.

"W moim życiu jedyna stała to ciągła zmiana
I przez to żadna z perspektyw to nie fatamorgana"

Offline simskil

• Opój
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:51:31 »
Nie ma sensu nic robić sami się perfekcyjnie oracie. No i co najważniejsze jest pompa z bagneciarzy.

Czekałem na cb Panie. xDD

Offline Dragan

• BANITA
  • Kmieć
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 05, 2016, 12:53:30 »
A i pośmiania się z czyjeś gry nie jest obraźliwe tak jak z czyjegoś intelektu.

Śmiejąc się w sposób jaki to robisz dajesz innym pretekst do wyśmiewania twojego intelektu. Chcesz nie być uważany za debila? To pisz z sensem.
Mam bekę z takich ludzi, ciekawe gdzie w życiu zajdziesz jak skończy się garnuszek u rodziców. Dzisiaj rano wpadł tu pełen pychy wywyższać się jaki to on jest dobry w porównaniu ze wszystkimi, a teraz skomle żeby go administracja broniła bo nie potrafi nawet porządnie dyskutować. Przepraszam wszystkie ameby tego świata za porównanie ich z tym podczłowiekiem :D