Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Mount & Blade 2 informacje  (Przeczytany 1825 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PeLi

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 1
Mount & Blade 2 informacje
« dnia: Luty 10, 2016, 20:32:19 »
Witam. Stworzyłem filmik, w którym pokazuje kilka informacji o M&B 2. Pewnie większość z was wie już sporo na temat tej gry ale myślę, że może się on przydać ludziom nowym nie zwiazanym z serią. Zostawiam go wam tutaj do oceny. Pozdrawiam :)

https://www.youtube.com/watch?v=dw4w0G43DfM

Offline Qwestor

• Pielgrzym
  • *
  • Piwa: 0
Odp: Mount & Blade 2 informacje
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2016, 22:22:27 »
Fajne, wiadomo że nic nowego się nie dowiemy bo info bazuje tylko na tym co sami autorzy do tej pory udostępnili. Ale taki fajny skrótowiec z informacjami odnośnie tej przyszłej gry :D
Masz suba za treść ;)

Offline robert99111

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2017, 07:36:38 »
Witam . Co sądzicie o tym aby zanim wypuszczą  pełną wersję gry lub nawet ogłoszą realną datę premiery to puszczą nam jakieś  grywalne demo które nie będzie akurat na tym półwyspie  (jak w bannerlordzie) ale na jakimś  innym małym  skrawku  mapy . Tak aby pokazywał co gra może  nam zaoferować.  Powiedzmy jakieś  dwie grywalne nacje i parę zamków do podbicia. Coś  takiego jak zrobili demo gry Desperados.  Mapa zawarta w demo gry nie była użyta w pełnej wersji gry a można było przechodzić  ją  na setki sposobów.  Każde podejście do gry to inna historia. Co o tym myślicie?  Może  by tak posunąć  taki  pomysł w jakiś  sposób twórcom z TaleWorlds  ?

Offline Kamillo18

• Najemnik
  • *
  • Piwa: 231
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2017, 10:17:37 »
Witam . Co sądzicie o tym aby zanim wypuszczą  pełną wersję gry lub nawet ogłoszą realną datę premiery to puszczą nam jakieś  grywalne demo które nie będzie akurat na tym półwyspie  (jak w bannerlordzie) ale na jakimś  innym małym  skrawku  mapy . Tak aby pokazywał co gra może  nam zaoferować.  Powiedzmy jakieś  dwie grywalne nacje i parę zamków do podbicia. Coś  takiego jak zrobili demo gry Desperados.  Mapa zawarta w demo gry nie była użyta w pełnej wersji gry a można było przechodzić  ją  na setki sposobów.  Każde podejście do gry to inna historia. Co o tym myślicie?  Może  by tak posunąć  taki  pomysł w jakiś  sposób twórcom z TaleWorlds  ?
Świetny pomysł !

Może  by tak posunąć  taki  pomysł w jakiś  sposób twórcom z TaleWorlds  ?
W czwartek pierwszy videoblog panów z TW, na pewno będzie jakiś kontakt do nich. Pisz maila w tej sprawie do nich, na pewno rozpatrzą, to nie EA, że mają dziennie po 10 000 wiadomości od wkurzonych użytkowników. :P

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
  • Piwa: 187
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2017, 11:36:50 »
Jeśli zgodzą się na zrobienie kolejnego skrawka mapy to możemy być pewni, że premiera będzie przesunięta o co najmniej 4 miesiące. :D

Offline Zahari

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2017, 11:40:50 »
Z roku na rok, żart o dacie premiery w 2020 jest coraz mniej śmieszny, a coraz bardziej realny xD

Offline robert99111

• Pielgrzym
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2017, 14:14:46 »
Jestem absolutnie za. Tylko kiepsko u mnie z angielskim i chyba jestem że  tak powiem za gupi yntelektualnie żeby posunąć im taki pomysł.  A wyszło by im to na dobre

Offline Askorti

• Wagant
  • *
  • Piwa: 47
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2017, 11:02:52 »
Szansa, że takie coś zrobią jest moim zdaniem gdzieś pomiędzy 0% a 0.000001%. Dem się już najzwyczajniej w świecie nie robi.

Offline Rome

• Administrator
  • Najemnik
  • Piwa: 187
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 06, 2017, 12:37:54 »
... gdzieś pomiędzy 0% a 0.000001%. ...

Podobno nadzieje umiera ostatnia.

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • http://icryeverytime.com/
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 06, 2017, 13:13:21 »
Swoją drogą to po co wam to demo?
Czekaliście już tyle lat, nie możecie poczekać jeszcze parę miesięcy?

Wątpię żeby Taleworlds wypuściło demo na tak zaawansowanym etapie produkcji (pomijając fakt, że wersji demo już chyba nikt nie robi), jeśli już, to dadzą nam early access, a potem będą po prostu regularnie wypuszczali patche. Moim zdaniem gra w jakiejś formie wyjdzie gdzieś w grudniu tego roku (a sprzęt nadal z 2009, na pewno pogram).

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator