Najnowsze newsy ze świata Mount&Blade: ( Dodaj własny news )

Bannerlord: Fizyka broni - część 2. (Dev Blog 16/11/17)

16.11.2017 | Dodał: Eltarek

Właśnie ukazał się kolejny cotygodniowy blog dewelopera! Liczniki ustawiamy na 32, natomiast oczy zagłębiamy w tematyce dzisiejszego wpisu - fizyce (...) więcej

Ruszają nominacje do plebiscytów!

13.11.2017 | Dodał: Dyktator

Rusza pierwsza faza plebiscytów na gracza roku 2017! Potrwa ona do 25 listopada. więcej

Bannerlord: Khanat Khuzaicki - omówienie frakcji (Dev Blog 09/11/17)

10.11.2017 | Dodał: Hubtus

To już trzydziesty pierwszy Dev blog, w którym to twórcy opowiadają nam o swojej grze. Tym razem został on poświęcony kolejnej (...) więcej

Strona główna Mount&Blade | ukryj panel

Pokaż panel z newsami »

Polub nasz profil na facebooku! oraz dołącz do naszej Grupy STEAM

Autor Wątek: Jak zmienić uzbrojenie wojsku  (Przeczytany 1490 razy)

Opis tematu:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zbychulec

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
Jak zmienić uzbrojenie wojsku
« dnia: Luty 05, 2016, 01:19:42 »
Mam pytanie, takie jak w temacie, chciał bym pozmieniać uzbrojenie wojsku, chodzi mi jak to zrobić w pliku troops, bo tam zapewne się znajdują dane dotyczące uzbrojenia, tak jak statystyki, napiszcie mi tylko które numerki za to odpowiadają. I takie małe pytanie, czy da się ustawić tak żeby mieć 2 bronie w rękach ? [zamiast tarczy na przykład]

Offline Lew

• Obrońca Tawerny
  • Senior
  • *
  • Piwa: 576
  • 21. Pułk Piechoty THD
    • brucecampbellboyz1981
  • Steam ID: Mój status Steam
Odp: Jak zmienić uzbrojenie wojsku
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2016, 09:36:14 »
Co do pierwszego pytania: możesz ściągnąć Troop Editora albo Morgh's Editora (zobacz temat Narzędzia dla modderów w dziale Modding) i nimi zmienić ekwipunek jednostek.
Co do drugiego pytania, to zawsze możesz zrobić tarczę z modelem tej samej broni, wtedy bohater będzie trzymał je obie w rękach.
Tak to czytam i za każdym razem dostaje coraz większego orgazmu ~Kokosz o nominowaniu go przez Kradusa na gracza roku WB

Offline Zbychulec

• Tułacz
  • *
  • Piwa: 0
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2016, 18:45:35 »
Ale walczyć nią nie będzie mógł ? tylko się zasłaniać jak tarczą ? [chciał bym zrobić coś takiego że na 2 przycisk używać 2 broni]

Offline Garedyr

• Bibosz
  • *
  • Piwa: 65
  • http://icryeverytime.com/
  • Steam ID: Mój status Steam
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2016, 19:36:19 »
Ale walczyć nią nie będzie mógł ? tylko się zasłaniać jak tarczą ? [chciał bym zrobić coś takiego że na 2 przycisk używać 2 broni]

Coś takiego jest prawie nieosiągalne. Jednemu modderowi z forum taleworlds udało się uzyskać działający pistolet w lewej ręce, ale broni białej nie zrobił jeszcze nikt. Jeśli o to ci chodzi, to odpuść sobie.

"Szukaj po omacku ch*ja w cieście" ~Prußak
"Jakbym miał pasztet to bym zjadł kanapkę z pasztetem ale nie mam chleba" ~Mat Berserker
"Bieg na kilometr w ramach biegania, to jak picie piwa bezalkoholowego w ramach picia alkoholu" ~Dyktator